הגבלת זמן בגיימאון? שטויות

eyalgr

New member
הגבלת זמן בגיימאון? שטויות

מישהו שהלך לשם מספר שהשומר בכניסה אמר להם שיש הגבלת זמן של חצי שעה, אבל אף אחד לא ממש שם על זה (הם היו הרבה יותר זמן ואף אחד לא אמר להם כלום) בקיצור, לכו ותהנו (יש שם קיוב, הגיע הזמן באמת שתראו מה זה איכות!!!)

yoo

New member
...

ביום ראשון..
תאריך
4 ל 10
בשעה
18:00
הקישו 5

yoo

New member
אה עזוב ^^"

סתם זו היתה דרך להעביר את הזמן אחרי הפעם השלישית שניסיתי להזמין כרטיסים עם המערכת המטומטמת הזו והייתי צריך לשמוע אותו מדלקם את כל השעות שיש לו מיום ראשון עד התאריך הרצוי שלי...וזה היה סיוט.. וכל פעם היתה בעיה ככה שחזרתי על זה בסביבות ה 4 פעמים..

freak2100

New member
אבא שלי התקשר רק 3 פעמים ../images/Emo3.gif

בפעם הראשונה - הוא פתאום הגיע לשקט.... המערכת הקולית פשוט הפסיקה לדבר בפעם השנייה - זה לא זיהה שהוא חבר בHOT, אז אמרתי שזה בטח יזהה אם נתקשר מהקו השני אז ניסינו מהקו השני - ואז זה גם זיהה שאנחנו חברי HOT - ו.... הזמנו
(זאת אומרת אבא שלי הזמין)

dunay

New member
בשעה טובה גם הצלחתי להשתלט על

המע', אבל שעה עד שהגיעה השעה הרצוייה שרציתי!!!

AxBattler

New member
נתראה בתערוכה עוד 4 שעות

(מי שיבוא) בכל מקרה אני אסקר אותה בתמונות כאן בפורום ואולי אפילו בכתבה באתר. C YA

freak2100

New member
זה שעה וחצי, לא חצי שעה

בכל מקרה, נכון, אני וחבר שלי היינו שם ארבע שעות בכל מקרה, מה שהיה מבאס קצת זה שלא היה לנו אתגר בSuper Smash Brothers Melee... כששיחקנו שנינו נגד שניים אחרים היה קל (היה איזה קטע שהגעתי ל350%
) כששיקחתי אחד על אחד נגד מישהו האמת היא שהיה לא קל, אבל ניצחתי בסוף (בסך הכל לא היה לי משחק טוב במיוחד... עשיתי הרבה שטויות גם, לא הגנתי בזמן, לא ברחתי מהתקפות...) כששיחקנו שניים על שניים אבל כשאני והוא לא באותה קבוצה, הוא ניצח חבר שלי התעצבן על מישהו שאמר שFox הוא דמות גרועה (אחרי שחבר שלי בחר Fox) אז הוא עשה 2על1 נגד זה שאמר את זה ועוד מישהו (לא רע אבל גם לא טוב) וניצח את שניהם
(עם FOX, כמובן) אבל בסך הכל קיוינו שיגיעו איזה כמה ברמות שלנו (יש כאלה בישראל, בסך הכל) אבל זה לא קרה... היה איזה אחד שדווקא היה לו SSBM בבית, זה היה זה ששיחקתי נגדו 1על1 והיה אחד שיש לו GC אבל אין לו SSBM, אז... חבל
והיו איזה שניים שעברו מאחורינו ואז אחד מהם אמר "או! Super Smash Brothers melee! זה אחד מהגדולים!" אבל אז חבר שלו ענה לו "עזוב! את זה יש לך גם בבית", אז הם לא באו לשחק
(אני מניח שבסוף הם גם לזה הגיעו, אבל לא כשאנחנו היינו) בכל מקרה, מה שהיה מבאס בתערוכה זה שלא היו משחקים מהקלאסיקות הגדולות (היה גו'יסטיק אחד שהיה מחובר למחשב עם MAME שהיו בו את כל המשחקים, אבל.... אחד... והוא תמיד היה מלא... והיה רק גו'יסטיק אחד... אז לא
) היו משחקים ישנים מאוווווד.... ולא היו משחקי מחשב

Hijin Ketsusou

New member
חזרתי עכשיו

שיחקתי מיליי נגד שני אנשים טובים, שהתחברו נגדי ונגד השותף בן 9 שלי שעמד ולחץ על אותו כפתור עוד פעם ועוד פעם... ואז שיחקתי נגד שלושה אחרים וקרעתי אותם
תערוכה נחמדה מאוד, זכיתי לגעת בשלטים של נס, סנס ונינטדו 64 עם מאריו 64, וזה היה שווה את הכל

yoo

New member
דווקא...

אצלי המריו 64 פשוט עמד קפוא מסך... ממתי נינטנדו 64 יכולה להתקע ככה? אבל שיחקתי בפוקימון סטדיום 2 וכיסחתי קצת <:

למעלה