הגבר האידיאלי משוטרת27

שוטרת27

New member
הגבר האידיאלי משוטרת27

לפני כמה ימים פגשתי חברה שלא ראיתי מזמן ישבנו להנאתנו בבית קפה, באחוזה, שעל הר הכרמל והתחלנו להשלים פערים בסיפורים העסיסיים. דיסקסנו בעיקר על גברים והשווינו חוויות. מיכל היא בחורה יפהפיה, בשנות השלושים, לחייה גבוהת קומה ודקת גו שיער ארוך מתולתל , שובב משהו, ועיניים תכולות משגעות שאם אתה מתבונן בהן יש לך הרגשה שמי האוקינוס הכחולים מאיימים עליך לטבעך. מיכל התגרשה לאחרונה מבעלה כשתפסה אותו ואת חברתה הטובה מתעלסים בחדר השינה שלי. לפתע חברתי, מיכל, הישירה מבט אלי ושאלה אותי מה זה הגבר האידיאלי את יודעת? ``אמממממממממ, גבר אידיאלי זה גבר......... צריכה לחשוב לרגע עניתי ואז מיכל התפרצה ואמרה ``אין כזה`` ``מדוע את חושבת כך, לדעתי יש פשוט לא פגשת את הנכון`` מה דעתך גבר? אתה גבר אידיאלי? בוא ותוכיא למיכל נראה אותך!!!!!

dan32

New member
שוטרת 27: גבר אידאלי

אידאל הוא מושג הנתפס בצורות שונות אצל אנשים שונים. אני לא אכנס לדיון פילוסופי על הנושא אבל הייתי מציע תיקון ובמקום אידאלי להשתמש במושג הגבר המתאים. ולפיכך בכדי לדעת התאמה מה היא יש להכיר יותר את הצד השני ורק כך אוכל או לא אוכל להוכיח לחברתך את הטעות שבידה

anonymus

New member
הגבר האידיאלי

דן, באמת? אני אומנם רק בן 21 אבל אני כבר יודע שנשים מחפשות דברים מסויימים אצל גברים. נשים מחפשות מישהו שיגרום להן להרגיש טוב עם עצמן, שיהיה להן כיף להיות איתו, שידע לענות על הצרכים שלהם ברוב הנושאים כמו תמיכה רגשית או עזרה מכל סוג אחר (כן גם שיהיה טוב במיטה). כשמסתכלים על זה ככה זה יוצא בערך כמו הגברים, לא?

dan32

New member
הגבר האידאלי

אמנם צעיר אתה בימים אך אין אני מזלזל בהכרתך את המין היפה. לדבר ברמת הפרפרזות כולם יכולים וכולם יכולים להציג עצמם כאידאלים, ובכל זאת אני עדיין עומד מאחורי דברי שאין אידאל של האחד (אחת) דומה לאידאל של השני. האחת מחפשת גבר תומך השניה חום השלישית מין ואולי את כולם גם יחד, השאלה היא האם יש לכל אחד את היכולת לספק את כל זה...

כזה צעיר וכבר כזה חכם?

דן 32 יקירי: הכיצד אתה כזה צעיר וכב כזה חכם? אני מסכימה אתך שאין אידיאל אובייקטיבי, אבל יש תכונות שאנחנו מחשיבות קריטיות, ובלעדיהם גבר לא יכול להיות אידיאלי ...כמובן, כל אחת הקריטריונים שלה..

dan32

New member
צעיר וחכם

אין ההגדרה הכרונולוגית היא אשר מגדירה את חוכמתו של האדם. נכון הוא הדבר שנסיון וחוכמת חיים שהנם קשורים עם מושג הזמן משפרים את חוכמתו של האדם אך גם נסיון חיים קצר יכול ללמד את האדם דברים רבים ולגרום לו אף יותר לפתח חשיבה בנושאים רבים נוספים. בקיצור ובלי לדבר גבוה גבוה נסיון החיים לימד אותי שמערכת זוגית הנה כתהליך של תן וקח כל אחד צריך לדעת לוותר ולפעמים צריך גם לעמוד על שלך. יחד עם זאת כדי שמערכת שכזו תגיע לשלב הגדרה של מערכת יחסים צריכה להיות התאמה ראשונית שאותה אנו נוטים לכנות כימיה. ומכאן השמים הם הגבול.

תומריקו

New member
דיעה אישית על דן , דיינו

לפי דעתי.. דן32 יותר משקיע בלהתפלפל עם מילים גבוהות וניסוחים מהשמיים מאשר בלהעביר את הרעיון כמו שצריך...............בחברות

גלי31

New member
דן

דן 32, תנסה להיות ישיר. הפלירטוטים האלה אומנם עסיסיים אבל... מה אתה מחפש?

dan32

New member
גלי

ראשית סחתין על השעה ששלחת... מה קורה עם מעט שינה או בילויים? שנית אני מחפש את האחת.. ומאחר ויודע אני שמייד תבוא השאלה מי זו ``האחת`` אני אומר רק כי אני משתדל שלא להגדיר אנשים בתבניות כאילו היו הם מוצרים על המדף בסופר שעל הגב ישנה רשימת תכולה. אני מצפה שתהיה בנינו כימיה ראשונית והשאר בידנו.

dan32

New member
תשבה לתומריקו

תומריקו חברי אל נא תחשוש ממלים גבוהות. מילים אינן עושות את האדם. ואם בחברות עסקינן אזי חברות אצלי היא ערך עליון. וגם אם זה אינו מספק אותך קצרה ידי מלהושיע.

תומריקו

New member
יש גבר אידיאלי , אבל הוא כרגע עסוק

השוטרת האהובה,מיכל, וכל שאר הבחורות שמחפשות גבר `אידיאלי`. אני יכול עכשיו לבלבל את השכל עם הפילוסופיה המהוללת שלי, אבל , מאחר וזה פורום של סקס, זה קצת ישעמם את רב הקוראים.. בכל אופן, גברים אידיאליים יש בשפע, לא בארץ אוקיי, ולא בתחום הגילאים שרובכן מחפשות, אבל יש, ואסור להתייאש.. הדבר הכי חשוב, שצריך לזכור, הוא. שני דברים בעצם.. לא לשכב עם אף בחור, לא משנה כמה אידיאלי הוא נראה, מאחר וברגע שזה יקרה הוא יהפוך מהבחור האידיאלי (ונמאס לי לכתוב `אידיאלי`)לבחור אידיוטי. ומתנשא ומרוחק .. ו.. הרבה פחות מקסים. יש שיתנגדו למה שאני חושב, וזה יהיה מוצדק, כי זה לא תמיד ככה, אבל זה תופס ב 90 אחוז מהמקרים.... עכשיו.. כשאני מסתכל מה רשמתי עד כה, אני תופס שזה מממממש לא מתקשר לנושא, ולמטרה בשבילה התחלתי את ההודעה, אבל כתבתי כבר יותר מדי בשביל למחוק הכל , אז לא משנה...... דרך צלחה

דודי1

New member
גבר אידאלי ?

לדעתי, בסתר לבכם הייתן מתארות את הגבר האידאלי כך : בן 119 וחצי ללא משפחה וללא ילדים חשבון בנק מעל 7 ספרות מוכן לשאת אתכן כדת וכדין בישראל איך היתה מיכל מגדירה את האשה האידאלית ? ואולי ברצינות : האהבה הופכת את מושאה לאידאל. הנאהב הוא כליל השלימות והיופי והטוהר. ומאחר ואהבה היא תחושה שמתכהה ולובשת וחותמת צורות והמשנה את גווניה ודגשיה לפרקים... הגבר האידאלי הוא כנראה האיש שמידי פעם מסמרר את עורך, מעביר בך תחושת אושר עילאית, ומעלה בך את את ההרגשה שלעיתים יכולה להיות די נדירה שהחיים פשוט יפים. ולנערה/אישה הפותה התוהה האם זה הוא האידאלי? - הרי סקריפט קצר לבדיקה : שכבי פרקדן אפיים ארצה עצמי עינייך עמעמי תודעתך תשאלי בפנים האם אתו את רוצה לחיות ? אם יש תשובה אזי הוא האידאלי / אינו האידאלי אם אין תשובה חד משמעית נסי להעלות זכרונות ישנים של מבטים ראשונים, או דברים שעשיתם ביחד וחרוטים בלוח זכרונך. אם הם מעלים בך תחושה של - אני טיפשה וכסילה כעז בת יומה ? או אשריני וטוב לי ? :)

גבר אידיאלי שלי

אתם רואים? זה הגבר האידיאלי שלי ואני אוהבת אותו עד כלות הנשימה. דודי שלי, אני שלך, ורק שלך לתמיד.

שוטרת27

New member
דודי 1 משוטרת27

היי דודי1 ראשית, אני רוצה להודות לך על האימייל ששלחת לי. ודבר שני, אהבתי את תגובתך אבל ממש אהבתי. ולסיום , דנטה אמר פעם ``שאין צער גדול יותר מההיזכרות ברגעי האושר``. ממני

הקצין

New member
הגבר האידאלי ................

ראשית דבר אני משתתף בצערה של חברתך ( ושל אחרות !!! ) לצערי נכון הדבר כי יש בוגדים ויש בוגדות . חבל , אבל זה מה יש !!! שנית : גבר אידאלי תמיד ימצא אצל האחרות ...( הוא תמיד תפוס ) עם לא הייתי נשוי ............... קצין וג`נטלמן

למעלה