הג'טלמן האחרון

הג'טלמן האחרון

מי פה מתכוון לראות את הסדרה?! אני צריכה לקום מחר בסביבות 4 וחצי בבוקר ויהיה לי קשה לראות את זה. נ.ב. שמעתם שהתחילו לצלם את העונה החדשה של שרלוק?

אני צפיתי!

אל תטרחי לצפות דרך HOT3, חבל על הזמן שלך... את יכולה לצפות דרך אתרי צפייה ישירה כגון Sdarot.tv או Gozlan.me בכל זמן שנוח לך.
אזהרה: בכל האינטרנט את תמצאי תרגום רק לשני הפרקים הראשונים. מה שאני עשיתי זה להוריד את שלושת הפרקים הבאים עם תרגום לאנגלית. לא מושלם, אבל עדיף על כלום

נ.ב. אם שמענו?! ברור ששמענו! הצילומים מתחילים מחר, 18/3/2013. גאש אני מתרגשת!

תודה שענית...

אבל איך היה?! יש כאלו שאמרו שזה סדרה משעממת, לא יודעת אם זה זכה בפרסים איך יכול להיות שזה משעמם... מצד שני יש אנשים שיאמרו ששרלוק משעמם... איך היה?
אם הצילומים מתחילים מחר למה ישדרו את זה רק ב2014?! ומי כאן מתכוון לראות את הסטאר טראק החדש?!

Ok, look...

את צריכה לאהוב את הסגנון כדי להתחבר לסדרה. לרוח התקופתית, אנגליה של תחילת המאה ה20, סגנון "אחוזת דאונטון". שפה גבוהה, אדונים ומשרתים, סוסים וכרכרות. אני מאוד מאוד אוהבת סדרות וסרטים תקופתיים וגם את בנדיקט. אז שניהם ביחד בסדרה של ה-BBC? מושלם!
באופן אישי מאוד מאוד אהבתי. התפקיד של בנדיקט שם פשוט נסגד. הוא משחק דמות של גבר מיוסר ומתוסכל שלא יכול לתת מענה לרצונות ולתשוקות שלו בגלל הרצון לשמור על תכתיבי החברה. הוא גרם לי לבכות כל כך הרבה במהלך הצפייה שמעיין דמעותיי יבש, בחיי. גם רבקה הל, שמשחקת את הביצ'ית, פשוט נהדרת
הטקסטים מאוד מחוכמים ובעיניי זה מאוד מצא חן. הבמאי גם הצליח לשמור על האמינות ההיסטורית של הדברים (מלחמת העולם הראשונה) מבלי לאבד מהפן הרגשי.
הסוף פשוט מפיל מהרגליים. כל חמשת הפרקים של הסדרה שווים את סצנת הסיום, בחיי. כמה בכיתי שם! כל כך התרגשתי!

בואי נגיד שאנשים שאמרו לך ששרלוק משעמם לא מבינים כלום מהחיים שלהם, אבל אני כן מבינה אנשים שיאמרו שהג'נטלמן משעמם. שוב, צריך מאוד לאהוב את הסגנון. אם את לא מתעניינת בדברים כאלה קשה לי להאמין שתתחברי. אבל מה אכפת לך לנסות?!

בקיצור, מומלץ! נסי ותיווכחי

למעלה