הגיע הזמן לבדוק מה גודל ההשפעה שלנו

AdiDaS19

New member
הגיע הזמן לבדוק מה גודל ההשפעה שלנו

עכשיו כשהסדרה עומדת להגמר... סליחה סליחה אני לא אגיד סדרה אני אגיד עונה כי אני יותר ממקווה שיס ימצאו לנכון לצלם עוד עונה... לפחות!!! אנחנו צריכים להראות ליס שיש לסדרה מעריצים ושיש לה ביקוש ואז הם יצלמו עוד עונה... אנחנו חייבים לשלוח בהמונינו מכתבים ליס בבקשה להמשיך עוד עונה לפחות... כי כמו שאני מכירה את יס אנחנו נטחן שידורים חוזרים כמו לא יודעת מה... ואני רוצה עונה חדשה... למרות שאני יודעת שזה יקח זמן אבל שווה להראות להם שיש להם בשביל מה ומי לצלם עוד עונה אנחנו צריכים להחליט פה עם עושים מכתב תגובה אחד ומגובש או שכל אחד שולח בשביל עצמו ובשביל כל החברים שלו.... אני לא אגיד את דעתי פה אני פותחת את זה לדיון הרחב ואני ארשום את דעתי שם מקווה שכולכם חושבים כמוני..

mor1233

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

1dana1

New member
../images/Emo45.gif נכון!!אנשים תקראו!!אחלה רעיון!

רק תביא כתובת .. משו... ותשלחו הרבה אל תגידו סתם.."כן"

Ben LeVi 232

New member
שוב אתם טועים ../images/Emo4.gif אם תשאלו אותי

אתם חושבים שיס אמרו: "זהו, אין עונה נוספת לסדרה!" ואז אתם באים ואומרים: "בואו נעשה רעש, בואו נפגין ונאמר את דעתנו!". שזה יפה והכל אבל לא כל עוד יס בכלל לא הגיעה להחלטה. כשהיא תגיע להחלטה שלא תמצא חן בעיניכם, אז תפגינו. יש מבנת
?

wenda

New member
שוב אתה טועה...:)

לא צריך לחכות עד שיס יחליטו אם יש עוד עונה. לצופים יש בהחלט השפעה על החלטות ההנהלה של יס. ולכן את המכתבים צריך לשלוח עכשיו כשהם עוד יכולים להשפיע. חגית

toxic babe

New member
אם אתם באמת רוצים לעזור..

כנסו לקישור הזה ותמלאו את הטופס. תבקשו שיחליטו לצלם עונה נוספת. ככל שיהיו יותר מכתבים כך הם יתייחסו ברצינות. בהצלחה http://www.yes.co.il/contact/kesher.asp?id=4

Ben LeVi 232

New member
אוקיי, רעיון נחמד, אבל תעשו את זה

בצורה מנומסת, מכובדת, תכבדו אתכם, את הפורום ואת הסדרה. אולי אפשר לארגן מכתב של כל חברי הפורום ושלוח בדרך אחרת מהקישור שניתן.

AdiDaS19

New member
בן ....

לפי דעתי אפשר לנחס מכתב רשמי כזה ולרשום את השמות ואת הפרטים של כל אנשי הפורום ולשלוח למערכת של יס... אני מוכנה לקחת על אחריותי את הדבר.... אני אנסח מכתב וארשום אותו פה אחרי שאני ארשום את המכתב תשרשרו את שמותיכם ואת הפרטים שלכם ואני אשלח אני מניחה כי הדבר אכן ישפיע על ההחלטה של יס והם יצלמו עוד עונה... רק בעיה קטנה= לצלם עונה לוקח זמן כך שלפי דעתי אנחנו "התעוררנו" די באיחור כי עונה חדשה תתחיל אולי במקרה הטוב עוד 4 חודשים אולי יותר אפילו.... חבר'ה תגיבווו זה אחד הנושאים החשובים בפורום...

Ben LeVi 232

New member
אני מאמין שאם תהיה עונה שניה

ייקח אפילו יותר מחצי שנה..עד שיחליטו, יכתבו אותה, יתחילו לצלם...בטח לפני שהיא תתחיל ישרדו את הפרקים בש"ח... לדעתי יהיה קצת בעיה "להחתים" את כולם על המכתב הזה..אולי פשוט נכתוב שזה מכל חברי פורום ראש גודל. אלא אם כן יש מישהו שלא מעוניין בעונה נוספת

AdiDaS19

New member
מקפיצה ושואלת....

יש מישהו שכבר שלח משהו??? ובן... לפי דעתי לצופים יש המון השפעה ואם נראה להם שיש בשביל מה לצלם עונה שניה הם לא יחשבו פעמיים ויצלמו אותה.... אני רק מקווה שזה ישפיע על ההחלטה של יס... וז"א אני בת

יש לי רעיון!

נשלח כל אחד לבד כדי שיראו שכמות המכתבים עצומה אבל זה לא מספיק צאיך גם לשלוח לחברה שמפיקה את ראש גדול עכשיו כולם להתחיל לשלוח מכתבים ליסססססס

Ben LeVi 232

New member
ממש לא...צריך לפנות בצורה מסודרת

מנומסת ולא סתם להציף אותם כי בשלב מסויים הם יבינו את הרעיון שכנראה יש עוד איזה אלף מכתבים בדרך ויפסיקו לקרא אותם בכלל...

למעלה