הגירה שלילית ממדינת ישראלי-אני לא מתפלא

DANIAVNI

Well-known member
אף אחד לא רוצה לפרנס ולממן מטורללים עם חבר דמיוני כשבראש הממשלה נוכל שמעדיף את טובתו האישית על טובת המדינה .

ai27

Well-known member
אף אחד לא רוצה לפרנס ולממן מטורללים עם חבר דמיוני כשבראש הממשלה נוכל שמעדיף את טובתו האישית על טובת המדינה .
זה בהחלט נכון - אבל עקב טעות-הבנה של הכתב(הנתונים שהא קיבל התייחסו לשנת הקביעה - לא לשנת ההגירה), הפוך ממה שחשבת
ההגירה זינקה לשיא - בשנים 2021-2022
שנות ההונאה הלפידונית
, כשנוכלים שחושבים רק על טובתם והג'ובים שהם יכולים לחמוס למקורביהם, השתלטו על המדינה
וגרמו להגירה מישראל - לזנק באופן חסר תקדים

ומה קרה בשנתיים האחרונות?
לא רק שאין גל ירידה - אלא שלהפך, ההגירה שלילית (היורדים חזרו)

כך - לפי נתונים עדכניים של LINKEDIN,
שמתייחסים לעובדים מיומנים במקצועות נדרשים - הנרשמים באתר, ומעדכנים את מיקום העבודה הנוכחי
1727004920751.jpeg

זה בהחלט נכון - אבל עקב טעות-הבנה של הכתב(הנתונים שהא קיבל התייחסו לשנת הקביעה - לא לשנת ההגירה), הפוך ממה שחשבת
ההגירה זינקה לשיא - בשנים 2021-2022
שנות ההונאה הלפידונית
, כשנוכלים שחושבים רק על טובתם והג'ובים שהם יכולים לחמוס למקורביהם, השתלטו על המדינה
וגרמו להגירה מישראל - לזנק באופן חסר תקדים

ומה קרה בשנתיים האחרונות?
לא רק שאין גל ירידה - אלא שלהפך, ההגירה שלילית (היורדים חזרו)

כך - לפי נתונים עדכניים של LINKEDIN,
שמתייחסים לעובדים מיומנים במקצועות נדרשים - הנרשמים באתר, ומעדכנים את מיקום העבודה הנוכחי
צפה בקובץ המצורף 117175
לפי הנתונים בגרף הסגול איך שהתחיל עוד פעם ביבי(ימין על מלא/מהפכה משפטית וכו') אנשים התחילו לברוח מהמדינה.

lemner40

Well-known member
מגמת הגירה גדולה מישראל תקרה בבת אחת
אחרי או
שהאיחוד האירופי יחליט שהוא אוסר על חברות טכנולוגיה להחזיק בישראל ידע
כמו שיש הערכה שתקרה אם ישראל תעביר את הרפורמה המשפטית
או עוד שנה אחרי שהאולטימטום של האום להפסיק את הכיבוש תעבור, אנשים לא שמו לב, אבל השבוע האום החליט כמעט פה אחד שלישראל יש שנה אחת לסיים את הכיבוש לפני תחילת סנקציות.
ואז יעבירו החלטות סנקציות על ישראל
או עוד אי אלו שנים כאשר נשיא אמריקאי יחתום על צו שמורה לכל החברות האמריקאיות לצאת מישראל,
בתוך שנה כל ההייטק הישראלי עם העובדים שלו, היצוא הישראלי, ורוב הכסף בישראל יעזוב.
זה יקרה בבת אחת ומהר.
תהליכים אחרים הם יותר איטים
אבל גם קורים
אנחנו רואים מגמה של הוצאת כספים מישראל.

אחת התגובות:שכתבה "אמא"

כמו לבנון, שהתרוקנה מהאליטה הנוצרית שלה וקרסה, ישראל מתרוקנת מהאליטה החילונית מערבית שלה. הכתובת על הקיר. איזו אמא תשלח ילדים למות תחת ממשלה, שאין שום אמון בה?

lemner40

Well-known member

כמו לבנון, שהתרוקנה מהאליטה הנוצרית שלה וקרסה, ישראל מתרוקנת מהאליטה החילונית מערבית שלה. הכתובת על הקיר. איזו אמא תשלח ילדים למות תחת ממשלה, שאין שום אמון בה?
זה נכון
לבנון היתה מדינה נוצרית
ירושלים היתה בשנות ה70 חילונית
ישראל היתה חילונית

Harrington

Well-known member
מנהל

לפי גישה זו כל הימנים צריכים לעזוב את הארץ כל אימת שממשלת שמאל עולה לשלטון וכל השמאלנים צריכים לעזוב את הארץ כל פעם שממשלת ימין נבחרת? שיטה קצת מעוותת, עם כל הכבוד ל"אמא" :). בשיטה הזאת אין דמוקרטיה בעולם ששורדת יותר משני סבבי בחירות :). ברוך ה' שרוב הציבור קצת יותר חכם מזה.

DANIAVNI

Well-known member
לפי גישה זו כל הימנים צריכים לעזוב את הארץ כל אימת שממשלת שמאל עולה לשלטון וכל השמאלנים צריכים לעזוב את הארץ כל פעם שממשלת ימין נבחרת? שיטה קצת מעוותת, עם כל הכבוד ל"אמא" :). בשיטה הזאת אין דמוקרטיה בעולם ששורדת יותר משני סבבי בחירות :). ברוך ה' שרוב הציבור קצת יותר חכם מזה.
אל תיתממו .

Harrington

Well-known member
מנהל
אל תיתממו .
מה לעשות, זאת משמעות דבריה של "אמא". כמובן שאפשר "להיתמם" (לפני שעוברים לשיטת ההשלכה הנהוגה במחנה וזורקים את המילה הזאת לצד השני) ולשחק בנדמה לי. אבל מבלי לפגוע, זה פחות הקטע שלי.

בכל מקרה, הוצאת לי את השיח להתדיין איתך עם ההשוואה הנלוזה והבזויה שערכת במקום אחר בשרשור (נדמה לי שזה זה בכל אופן), אז עם כל הכבוד (שאיבדתי), תצטרך להמשיך בלעדי בינתיים.

מיצינו.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה ממצה וממצה ואף אחד לא מבין מה אדוני רוצה
מי שטורח לקרוא מבין מצוין. אם לא מבין וזה מענין אותו, טורח לשאול. אם לא קרא ו/או לא הבין אבל לא מטריח את עצמו לשאול, כנראה שרצה רק להגיב כדי לספר את זה. שוין. זכותו. אבל מדוע אתה מבקש ממני להשקיע זמן ואנרגיה להגיב למישהו כזה (בין אם זה אתה הפעם או מישהו אחר)?
הדבר היחיד שמובן מדבריך
שאתה ביביסט .
מצוין. מודה לך על הצהרתך המפורשת שלא הבנת מאומה לא ממני ולא מדברי :). קצת עצוב (אישית כשאני לא מבין עד כדי כך, אני נוהג או לשאול או להסתיר זאת. אבל כמובן שזכותך המלאה להעדיף פשוט הצהרה פומבית בעניין). כאילו, אם היה חשוב לך לכנות אותי כך יממה לאחר שדיברנו על העניין והבהרתי לך שאני לא כזה, שיהיה לך לבריאות. כל אחד וצרכיו :). לא אתקן אותך יותר בעניין (אם חשבת שכתיבת הדברים תעצבן אותי, רק לימדת בכך שאתה מבין/מכיר אותי עוד יותר פחות מכפי שכבר היה ברור מתוכן דבריך אלו). אם אתה חי בשלום עם בורות יזומה וחיים בלה-לה-לנד, אני בוודאי לא הכתובת למנוע זאת ממך :).

הרבה אושר ובריאות.

ai27

Well-known member
הבנת?
קודם הלפידונים משבשים את הסטטיסטיקה - שמשייכת את הירידה - דווקא לממשלה המושחתת שלהם
ואז הם בונים תלי תילים של שקרים על השטות הזו

Harrington

Well-known member
מנהל
פרשנות מעניינת. חבל שהמספרים לא תומכים בה כל כך :). על-פי המספרים רוב המהגרים הם כאלה שהגיעו לכאן רק בשנים האחרונות, במידה רבה בגלל מלחמת רוסיה-אוקראינה, ואשר אין להם שום דבר מיוחד עם ישראל (יעני גם לא יהודים בהכרח, על אף זכאותם על-פי חוק השבות).

אז אתה לא הגולש הראשון כאן שנהנה לכתוב שאוטוטו כל השמאלנים/חילונים עוזבים את ישראל בגלל שרק הם נושאים בנטל ונמאס להם. יש לפחות עוד 2 כמוך שנוהגים לעשות זאת כבר זמן רב וזה רק בשליפה מהמותן וללא חשיבה/בחינה מעמיקה. אבל המציאות בינתיים, לא מאשרת את הסברה הזאת. גם לא מספרי האמת של ההגירה (שלא מלמדים אגב הרבה גם בלי קשר להיבט הזה של הדיון. עדיין לא בכל אופן).

DANIAVNI

Well-known member
הנתונים מלפני המלחמה .
השנה עזבו יותר והמגמה רק תמשיך.
ברור
מי מסוגל לסבול את ביביהו וחבורת המטורללים והנוכלים ?
שכשרונם היחיד הוא הרבייה .
אין מה לעשות אבל
אתה יכול להיות מדען בעל תגלית עולמית ונובל
בקלפי חביבי אתה לא תוכל להתחרות במי שמתיז הרבה יותר ממך
וככל שאתה תממן את המתיזים הם ישפריצו עוד יותר .

Cranio

Well-known member
ברור
מי מסוגל לסבול את ביביהו וחבורת המטורללים והנוכלים ?
שכשרונם היחיד הוא הרבייה .
אין מה לעשות אבל
אתה יכול להיות מדען בעל תגלית עולמית ונובל
בקלפי חביבי אתה לא תוכל להתחרות במי שמתיז הרבה יותר ממך
רק דבר אחד אני יכול לומר לך -
תגיד תודה שהתפכחת.

DANIAVNI

Well-known member
רק דבר אחד אני יכול לומר לך -
תגיד תודה שהתפכחת.
לא בדיוק
תתפלא אבל ישנו מין יצור מוזר שזה אני
שמחד מתנגד לעיסקת חטופים מבישה עדיין
ומאידך שונא ימנים משיחיים ( לא ימנים ביטחוניסטיים) ואת משפכ(ח)ת נתניהו והכלבייה שבחצר המלוכה .
וכ"כ בעד דמוקראטיה סוציאליסטית
היו פעם ימנים דמוקראטיים ( בני בגין , מנחם בגין ז"ל, מרידור, לימור לבנת ועוד ) אך סגול השיער דאג להיפטר מהם
ולשבץ מטורללים מלכחי פינכא .

Cranio

Well-known member
לא בדיוק
ומאידך שונא ימנים משיחיים ( לא ימנים ביטחוניסטיים) ואת משפכ(ח)ת נתניהו והכלבייה שבחצר המלוכה .
היו פעם ימנים דמוקראטיים ( בני בגין , מנחם בגין ז"ל, מרידור, לימור לבנת ועוד ) אך סגול השיער דאג להיפטר מהם
לא חשבתי על החטופים בקשר להתפכחות שלך אבל תודה שהזכרת לי.
לדעתי ולא רק (לשמחתי ) החזרת החטופים היא המטרה הראשונה העליונה והחשובה מכל מטרה אחרת.

lemner40

Well-known member
לא בדיוק
ימנים ביטחונים נקראים שמאלנים
תסתכל על כל ההיסטוריה של ישראל
השמאל נלחם, כבש,
הימין החזיר, ויתר וגמגם

Harrington

Well-known member
מנהל
אלמלא הייתי בחור עדין ומנומס ולא היה אכפת לי מ(אי-)העכרת השיח והאווירה בפורום, הייתי מגדיר תגובה זו כחולנית (מעבר להיותה שקרית כמובן, אבל בזה אין הרבה חדש).

נערך לאחרונה ב:
למעלה