הג'י ספוט נשרף!!! (גם בשישי)

Syndrome

New member
הג'י ספוט נשרף!!! (גם בשישי) ../images/Emo178.gif

אנשים ואנשות - לא יודע אם אתם יודעים אבל כבר כמה זמן שאני מתקלט בימי שישי בג'י ספוט החדש ברחבה חיצונית - אלטרנטיבה לרחבה המרכזית. בד"כ סמכתי על קהל קבוע שמגיע למקום, אבל לטובת אנשים שמחפשים קצת מוזיקה טובה בימי שישי כדי להזיז את אגן הים התיכון - אני רוצה להזמין אתכם אישית!!! בתפריט: היפ הופ ק-ל-א-ס-י טהור, שמזכיר לנו מה כיף בז'אנר!
דאנסהול/ראגא
FUNK
ROOTS REGGAE לשעות היפות של הערב
ובשורה התחתונה: מוזיקה טובה ווייבים טובים עוד יותר ואנשים מצויינים.
הרחבה גדולה וזכתה לאחרונה לקירוי ולפינות ישיבה מפנקות ונראית לטעמי מגניבה ומזמינה מתמיד. מה גם שבפנים נותנים בראש די.ג'יי סופרים ובייבי ג'י עם היפ הופ עכשוי להרבה בחורות יפות וכדורסלנים זרים. (אבל אצלי יותר צחוקים
) הכניסה היא לבנות 18+ בנים 23+ (או לפחות אם הסלקטורית מאמינה שזה הגיל שלכם). להנחות נא לפנות אלי במסרים או ב-0548107711, תרגישו חופשי. אני נמצא שם כל יום שישי שני(!) ז"א פעם הבאה שאני שם אי"ה היא רק עוד שבועיים! TELL YA MAMA! ג'י ספוט החדש - סלמה 41, ת"א יהיה חםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

../images/Emo45.gif ררררררריספקט!!!

הולך להיות חם, חם, שורףףףףף!!! תלכו, אתם חייבים את זה לעצמכם. אני לצערי לא אוכל להגיע הפעם, אבל בהחלט נתראה עוד שבועיים. אוהד, Show 'em whatchu got!

עוNר

New member
fyaaah! ללכת ומהר!

תנו ריספקט לאיש שיודע לתת ריספקט במיקס!

Syndrome

New member
CALLIN ALL REGGAE MASSIVE! ../images/Emo124.gif

COME SEE AND SUPPORT I&I ON A MISSION TO SPREAD VIBE AN LOVE WHERE IT NAH REACH BEFORE! עדיין אפשר להרשם להנחות (40 שקל). קפוץ-כמו-מנננננניאק

למעלה