הגעתם לי בדיוק בזמן!

Mיקי_

New member
כמו שאמרתי שמעתי על DELL דברים רעים

וממה שחיפשתי על DELL בזאפ הם היו דווקא יחסית כבדים בהשוואה לIBM. איזה קומפאק יש לך?

2 דברים

DELL מחשבים מצויינים, הם מס' 2 בשוק האמריקאי אחרי IBM, ולכן אולי לא מצאת משהו בתקציב שלך כיוון שהם יותר יקרים. Compaq נרכשו ע"י HP לפני שנתיים וחצי, כל המוצרים שלהם נמכרים היום תחת מותג HP.

Unicorn98

New member
אגב, DELL ראשונים במכירות קמעונאיות

בעולם כולו. בשוק האמריקאי אכן מובילים IBM. בלי עין הרע, חמסה חמסה, טפו
, אני 6 שנים עם DELL, ומאושר עד הגג. לא ראו מוסך, עובדים שניהם מעולה (הישן בן ה-6 עדיין רץ כמו נינג'ה...).

arye vider

New member
דל ו-IBM - הניידים הקשוחים בשוק

*לפחות לליין הניידים עם תג מחיר של 10 ומטה. ל-3 חברים שלי, המנויידים 24/7 יש IBM. לאחד דל. והרבה שנים. מה הם לא עברו איתם: נפילות, טלטולים וחבטות קשות והמחשב "לא היה צריך מוסך" כמו שאמר יוניקורן98

LuNaL

New member
ההתבלטות שלך מוכרת לי

היה לי את אותו דבר לפני שנה כשחיפשתי מחשב וגם אז הייתה את האופציה לקנות בחו"ל, בכל מקרה לעניינו:
על פוג'יטסו שמעתי דברים לא רעים - חלשים ולא אמינים.
DELL באמת הם נחשבים למחשבים מעולים ובארה"ב אני יודעת שמאוד מתלהבים מהם הבעיה איתם בארץ היא השירות הדפוק שיש להם, אולי זה השתנה ורצוי לבדוק. ואם זה לא מפריע לך והם מתאימים לך מבחינת מחיר תילכי עליהם.
IBM בתור בעלת IBM R50E אני יכולה רק לשבח אותם, לפונקציות הסטודנטיאליות שלנו המחשב הזה מספיק מעל ומעבר. וחוץ מזה אפשר לצפות בו בסרטים בכיף ובנוחות. אני יכולה רק לשבח את המחשב ואת השרות של IBM כשפונים אליהם.
HP לא כ"כ מכירה אבל למישהי מהלימודים שלי יש HP ואני יודעת שהיא מאוד מרוצה ממנו. בסופו של דבר מדובר פה על סוגיה דיי סובייקטיבית. עזבי את האינטרנט.. תילכי לחנויות כמו שקם אלקטריק/ באג וכו' תיבדקי איזה מבצעים יש להם ועל מה הם ממליצים במסגרת התקציב והדרישות שלך ותגיעי להחלטה.

Mיקי_

New member
../images/Emo82.gifלעזוב את האינטרנט אני לא...../images/Emo8.gif

הגבתי לך גם במסר... אני אכן מתכוונת לקנות דרך חנות בין אם באג ובין אם לא... אבל את השוואת המחירם שלי אני בהחלט עושה אינטרנטית. אתמול הייתי בבאג והסתכלתי על הIBM R50E מאד מאכזב אותי שאין לו טאצ' פד.... במבצע שלהם אני אאלץ לעשות כמה שידרוגים בטווח התקציב ומקבלים עם נגן MP3 שהוא גם דיסק און קי, ואינטרנט לחצי שנה. לטעמי IBM היא אופציה נהדרת אבל במסגרת התקציב שלי הR נותן פחות ביחס למחשבים אחרים של יבמ או של חברות אחרות שנותנות יותר בתקציב זהה. אני מנסה לבדוק את עניין הפוג'יטסו ולהחליט האם באמת לקחת יבמ או ללכת על הפוג'יטסו, אחרי שמHP די ירדתי עקב דברים שאמרו לי בבאג... בכל אופן שלחתי לך מסר תגובה

יאיר B

New member
שמעת שנפתח סניף של פוג'יטסו בישראל?

אני חושב שזה ישנה את היחס שלהם והשירות. זה גם ידחוף יותר את המוצרים וכנראה שנראה אותם יותר בפרסומים השונים.

Jan22

New member
עדיין תקועה עם הנייד הזה ?

מה התקציב שלך ? מה הדרישות שלך ? בכללי כל החברות אותו דבר ,מה שצריך לשים לב זה לאחריות שתהיה תקפה ל3 שנים ווארלד ווייד .

Mיקי_

New member
כתבתי את התקציב ואת הדרישות

מה זה בדיוק תקועה? עוד לא החלטתי ואני מתלבטת, חשבתי שמותר להתלבט פה בקול רם... בכל אופן לא כל החברות אותו דבר ממש לא...

LuNaL

New member
השאלה אם לא כדי לתת להם להוכיח

את עצמם קודם לפני שרצים וקונים מחשב בכמה אלפים ואח"כ להתקע איתו אם המחשב יהיה גרוע או השירות שלהם יהיה על הפנים. ראה ערך DELL - מחשב מעולה שירות בארץ זוועה (!!!)

levikon

New member
להוכיח מה?

תמיד היה להם שרות בארץ. פשוט עכשיו יהיה ארגון גג לכל נותני השירות והיבואנים של המחשבים הללו.

coolmood

New member
פוג'יטסו מחב' יניר

מכר שלי קנה לפני חודש מחשב של פוג'יטסו-סימנס מחב' "יניר" במחיר 5,700 ש"ח. המפרט: מסך 15.1 מעבד סנטרינו 1.6 זיכרון 512MB דיסק קשיח 80GB כרטיס מסך Intel® Graphics Media Accelerator 900™ up to 128MB צורב DVD יציאות לרמקולים ומיקרופון חיצוני קורא כרטיסי זיכרון למצלמות מערכת הפעלה Windows XP Home נשמע שזה מתאים לדרישות שלך...

Mיקי_

New member
אתה יודע איזה דגם הוא קנה?

הוא מרוצה? מה משקל המחשב?

R o n i G

New member
מישהו יודע איך השירות של פוג'יטסו?

אני שוקלת לקנות נייד שלהם, האם מישהו יודע איך השירות?

למעלה