הגשת חוות דעת באמצע משפט

drקולצר

New member
הגשת חוות דעת באמצע משפט

הגשתי חוות דעת אחרי תקופת ההתיישנות המשפט התחיל לפני ההתיישנות
הגשתי מסמכים מבית החולים שעברתי אירוע טראומטי נפלה עלי תקרה ויש לי פריקת ACJ דרגה 3 אך לא הגשתי חוות דעת הצד השני טוען היות ומצב זה נותן 5% נכות זה פתיחת חזית נוספת
אבל הגשתי כל המסמכים מבית החולים לפני ההתישנות האם זה פתיחת חזית נוספת הרי בספרי הרפואה מצויין שזה מקנה 5 % לצמיתות הרי 5% שהרופא רשוות דעת זה על סמך החומר שהגשתי כן בזמן
בזמנו עניתם לי
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/419/183726648/%7B2%7D/%7B3%7D[/URL]

חוו"ד לאחר תקופת ההתיישנות

בוקר טוב,
כפי שהשבתי לך ביום 07/10/18, ניתן לצרף חוו"ד רפואית גם לאחר הגשת התביעה. אף אם חלפו 7 שנים מיום התאונה, וזאת בתנאי שאין בחווה"ד הרחבת חזית, כלומר אינה מעלה טענות נוספות שלא הועלו במסגרת כתב התביעה המקורי ואינה משנה את עילת התביעה.
בהצלחה

drקולצר

New member
השאלה היא כאן

באם 5% נכות זה משנה ומרחיב החזית הרופא קבע הנכות על סמך האישורים של בית החולים שמסרתי בתחילת המשפט למזכירות

חוו"ד הרחבת חזית

קביעת אחוזי הנכות אינה הרחבת חזית, ככל וטענת להיוותרותה של נכות בכתב התביעה.

drקולצר

New member
עברתי כל התיק וראיתי שהעו"ד שלי פיספס

כשהעו"ד שלי הגיש החוות דעת הצד השני הגיש התנגדות ואני לא ידעתי הייתי באותם ימים חולה וסבלתי משפעת טופלתי באנטיביוטיקה חזקה ואף יש לי אישור לתקופה זו /// העו"ד לא עידכן אותי אולי חשב שאני חולה אבל לא הגיש תגובה וכעבור פחות מחודש השופט החליט לפסול החוות דעת אפילו שלכתחילה קיבל את זה
עכשיו כנראה צריך להגיש ערעור ושוב הוצאות

חוות דעת

&nbsp
אינני יודעת מה היתה הסיבה לחוסר התגובה של עורך דינך, חסרים לי קצת יותר פרטים על המקרה על מנת לענות.
עקרונית, כאשר אתה מיוצג, ניהול התיק ברובו באחריות עוה"ד וחשוב להבין מה היו שיקוליו למהלך זה.
&nbsp

drקולצר

New member
שיקולו של העו"ד

לא ריתי ולפי מה שהבנתי פשוט פיספס לא היה כל שיקול אחר

למעלה