הדאנס של אתמול...

טובא

New member
הדאנס של אתמול...

התקווה 6 בהופעה בלתי נשכחת וספיישל בלייב לקרו(איך הוא יחזור????על הגב של טובא ג'אניאה...ועוד יצאה כגון סתמבאלישנה אמר הבן של ג'אניאה!!) היה חזק.. צ'ולו שרף את המקום וסלברדון ששוב הוכיח למה אפילו הג'מייקנים לא נשארו אדישים לגביו יוניטי סאונד הפציצו(השיר של טומי בראון ודודו זר היה ללא ספק הספוטלייט של הערב. רודבוי סאונד בשני סטים שורפים כרגיל ווידו מסוליקו שערבב ומקסס ונתן סט משובח (וגם אנחנו ההינו בסדר
) כבוד לכול מי שהיה מי שניגן מי שהופיע ובמיוחד למי שפרגן(ארבל מה ההינו עושים בלעדיך....) מקווה שהיו עוד המון ערביי רגאיי כאלה בזמן הקרוב!!

yaarasta

New member
הייתם על הפנים.... ממש...

כל הדיסקים שלכם קפצו.....
אבל תודע שהעניין הסתדר מהר.... u fe MUSH UP DE PLACE אחד הערבים בטובים שהיו כאן.

Ras Arbel

New member
הדאנס של השישי לשישי... עוד תגובה

שלום, רציתי לספר לכם קצת על אתמול בערב (6.6.06), אבל דבר ראשון רציתי להגיד לכל מי שלא הגיע – אתם לא צריכים להתבאס כי היה ממש ממש ממש מעולה. אבל לפני זה אני אפצח בהתנצלות קטנה – לצערנו כי רב, לא יכול היה האדמו"ר להגיע להופעה. בגלל מה שניקרא אירוע משפחתי... לפחות מדובר באירוע חיובי, אחרת לא היינו נותנים לו להבריז. גם אורי שוחט ואלארם נאלצו להיעדר אבל אנחנו מקווים לעבוד ביחד בקרוב מאד! ואם להגיד את האמת, קצת שמחתי שהליין התקצר. ככה היה יותר מקום לאומנים שהופיעו וזה לא שאפשר להגיד שמישהו יצא מאוכזב... אבל בכל זאת אני מצטער בשביל אנשים שרצו לראות את המופעים הללו. את הערב פתחו 007 crew שנתנו סט מצוין, גם במיקס וגם על המיקרופון. זה נכון שעוד לא היו הרבה אנשים במועדון, אבל מי שהיה שם נהנה מאד וה-crew הצעיר הזה הולך בדרך נכונה. חבר'ה אני חושב שאתם סאונד טוב ואתם תצליחו ובגדול. אני אוהב את ה"חוצפה" שלכם ואת הסטייל. רק תזכרו – take it easy, דברים טובים לוקחים זמן. ריספקט! אחריהם עלה ווידו מסוליקו ונתן סט קצר אך מאד מאד איכותי. מיקסים משוגעים, דאנסהול ניחוח היפהופ ועוד טעמים אורגינליים. הקהל גם התחיל לגדול והמסיבה בעצם ממש התחילה. Yesaya עלו אחרי ווידו ונתנו תיקלוט דאנסהול איכותי עם מיקסים משובחים עד שהתקוה 6 עלו לבמה. מאור, תעשה לי טובה, אם במקרה יוצא לתקלט ביום של גמר המונדיאל במסיבה של פלייבוי ישראל תקרא לי! גם אם ברזיל משחקים נגד איראן
! התקוה 6, נתנו, כרגיל, הופעה ברמה גבוהה. הלהקה יושבת tight ועומרי מנצח עליהם בגבורה. ממש מדהים לראות קהל שלם צועק את המילים של השירים. הופעה ממוקצעת ומקצועית מלאה בדאנסהול. הקול של עומרי נפלא וכל חברי הלהקה נגנים מצויינים! שלי וחברות (מה השמות של שתי היפהיפיות האלו?) נתנו הופעת ריקודי דאנסהול קצרה ומעולה – מי עשה את הכירואגרפיה? היה אחלה! בשיר האחרון הקהל קיבל הפתעה גדולה שסילברדון עלה לשיר עם עומרי בסגנון tune fe tune כשהלהקה מרביצה ביטים של דאנסהול משובח. עוד הפתעה קיבלנו כשהגיע ג'ונה המתופף של מתיסיהו לנגן בקטע האחרון. אני אישית חשבתי שכל העניין מאד מעניין. החבל היחיד שלי הוא שג'ונה הזה, לא בא מרקע של רגאיי (לפחות ככה זה נראה בתיפוף שלו) וזה אומר שהוא לא יודע מה זה pullup (ואפרופו, הוא כנראה לא יודע את זה בשלוש שפות שונות....). ושלא תבינו אותי, התרשמתי מהיכולת התיפופית שלו לשם עצמה אבל זה יותר התאים למועדון ג'אז או רוק – הוא רק חיכה לסולו תופים שלו ולא הבין בכלל שהוא על אותה במה עם כוכב שהצליח בג'מייקה ובישראל. לי, לא תצליחו למכור את מתיסיהו. גם לא בתוך קרפ צרפתי עם שוקולד נוטלה. סילברדון הענק המשיך בהופעה על רידמים שנתן לו רודבוי. מי שהיה בקהל וראה את סילברדון על הבמה, ראה הופעה ברמה של ג'מייקה! פשוט ענק הזמר הזה והוא מחזיק בסטייל כל כך איכותי ורבגוני שזה פשוט חוויה מדהימה לראות להקשיב ולרקוד. פרפורמר ענק עם קול מצוין - כל מילה נוספת תהיה מיותרת... אחרי ההופעה, רודבוי לקחו את המושכות בחזרה וטבסקו עשה את הMC הכי איכותי שלו לטובת הרוקדים ובמיוחד הרוקדות על הרחבה. חצי שעה מאוחר יותר עלה צ'ולו ביחד עם מג'יק והפציץ את כולם עם הסטייל היחודי שלו והמילים המנצחות – זמר ענק שיודע לשבת עם כל שיר על כל רידם ובכל מצב. האלבום שלו הולך להזיז את כל המדינה הזו הקיץ. תתכוננו! הפתעה נוספת הגיעה מיד אחרי, כשתומי בראון עלה ביחד עם דודו זר (האיש והשפם) לדואט מרגש בביצוע עיברי ומתוק ללהיט tune in של קוקה טי from back when בתחילת ה-90. אחר כך עלו יוניטי לתיקלוט קצר אך מדהים כתמיד. הסאונד הזה נראה כאילו הוא הגיע בחללית מכוכב אחר. פשוט הנאה צרופה להסתכל כשדאדי ג'י ותומי בראון מתקלטים. והשירים – מעולים! מה זה מעולים? הכי טובים! אחריהם הגיע שוב הדאנסהול של רודבוי כמו שרק רודבוי סאונד יודעים לתת, טבסקו הפציץ עם המיקרופון ומירב ראסטהגירל פתחה בטרנד שנשמח עם ימשיך גם במסיבות באות ועלתה לבמה לרקוד צמוד צמוד עם טבסקו. אחריה עלתה סילי שהפליאה גם היא בניענועים ונאטי סיסטה שהזיזה ושיקשקה בדיוק כמו שצריך! ורודבוי סאונד מודיעים שנישמח עם בכל מסיבה הבנות ירקדו ככה עם הסטאר שלנו (כי הוא יודע לרקוד!)! בנות - לטיפולכן אודה! (בקרוב הסרט...) 007 crew רצו לעלות לתיקלוט נוסף אבל המקום סגר, לקח את המיקרופון, נעל והתחיל לטאטא את הריצפה – nuh worry youth יהיו עוד הרבה הזדמניות! אז זה בעצם היה המפרט הטכני של הערב. עכשיו קצת לריגשי – לפני הערב כתבתי שהאירוע הזה הוא בהרבה רבדים מבחן לסצינה. אני לא יודע לגבי הליין הספיציפי הזה או ליינים אחרים, אבל אתמול בערב הסצינה עברה את המבחן, ובגדול. אנשים הראו שאיכפת להם ובאו מרחוק מאד כדי לתת ריספקט לרגאיי. מצפון ומדרום הגיעו במיוחד לערב הזה – כבוד לכל המרחיקים מביתם! עין חרוד represent! ואביה, השליח מהדרום שבא במיוחד והתאמץ כדי להגיע ולהנות! כבוד לכל אלו שהגיעו גם מקרוב והבינו שהערב הזה הוא קצת יותר מיוחד מערבי רגאיי רגילים (ומבורכים). ראיתי הרבה פרצופים חדשים והרבה פרצופים ותיקים. הרבה אנשים הגיעו לתמוך וכל האנשים שהגיעו נהנו. היתה הרגשה טובה של פתיחת קיץ שורף. אני יודע שיהיה שורף כי את הקיץ כבר אי אפשר לעצור (תשאלו את דני רופ)! ! ! 1 הרבה דברים טובים מתחילים ומגיעים אלינו בקרוב – הופעה של פישי, הופעה של איאם עם אורחים מעולים, הופעה של איקה-מאוס (קולטים?!!!) וכמובן גם זיגי מארלי בישראל(!!!). הרבה אלבומים עבריים שיצאו בחודשים הקרובים, הרבה ים, הרבה ריקודים ובנות עם פחות בגדים! כמו במסיבה הנ"ל, תנסו לתמוך בסצינה – להגיע לאירועים, למסיבות ולהופעות. אני עשיתי החלטה עם עצמי להתרכז בחיובי בחודשים הקרובים ואני ממליץ על זה בחום (או בקור – מה שאתם צריכים כרגע... ממממ קרטיב אננס נשמע טוב לא?). אם נהנתם במסיבה, ספרו לחברים ותנסו להוציא רק את החיוביות והאופיטימיות בדברים – את השלילי נשמור לחורף שיהיה קר ונצטרך להתחמם. אם בכל זאת יש לכם הערה או טענה או רעיון לשיפור – נסו לפנות לממונים על אותו עניין בצורה אישית ולא להוציא כעסים על הפורומים. תזכרו שבסופו של דבר כולנו אנשים ולכולנו אותה מטרה! שיהיה לכולנו קיץ נהדר ובהצלחה לכולללם! אהבה אחת, ראס ארבל נ.ב. 1. אשמח לשמוע תגובותכן/ם על הערב בקומפורט וגם על הערבים הנוספים שהתקיימו אמש – הליין של החדש של אפיקו בגורדון והליין החדש של dubba במציצים! 2.אם נתתי לכם דיסק של רודבוי במסיבה יש לי שתי בקשות – הראשונה שתכתבו בפורומים אם נהנתם מהם, והשניה, שתיצרבו את הדיסק לחברים ותמשיכו להפיץ את המוזיקה שכולנו אוהבים. בקרוב עוד הפתעות...

C Le

New member
הדאנס ( :

היה פשוט שורף, למרות שהגענו די מאוחר (בדיוק כשהתקווה 6 הופיעו) באסה להפסיד את 007 crew, יאסיה ווידו מסוליקו שכל כך רציתי לשמוע (לא נורא, בדאנס הבא) ( : הרבה כבוד לתקווה6, סילברדון וצ'ולו שבהחלט שרפו ת'מקום יוניטי סאונד שעשו שמח בעברית :) וכמובן רוד בוי סאונד שכל פעם מחדש אני תופסת את הראש ונשארת פעורת פה BigUp. Respect BlessYa C.Le

eviaman

New member
היה שווה כל ק"מ

איזה ערב נהדר... אני אישית , הגעתי יחסית מוקדם...! וראיתי איך המקום לאט לאט צובר תאוצה ואנשים והכי חשוב וויב!!! הופעות באמת מעניינות, סילברדון...ואוווו איזה בחור מוכשר , מאלתר בצורה נדירה, והכי חשוב בנאדם ממש ממש נחמד... ארבל , כל הכבוד על הערב הזה, היה נחמד לראות אותך ככה FACE TO FACE לשמוע אותך , ובאמת להכיר אותך, היית בהתחלה קצת לחוץ , אבל וואלה השתחררת האנשים הגיעו והמסיבה הגיעה לרמה גבוהה מאוד. ולא לשכוח הכול מתועד, ואני מעריך שעוד כמה ימים תוכלו לראות את ה-(סרט-כתבה) שאני יכין על האירוע הנהדר שהיה אתמול. דרך אגב תודה רבה על הדיסק של רודבוי הוא עכשיו מתנגן לי בזמן שאני כותב שורות אלה. טובא,NECHI NECH היה נחמד לראות אותכם לשמוע אותכם, חבל שלא הייתם יותר זמן על העמדה! אבל לא נורא תמשיכו תמשיכו!!! אריאל, עם כל הכבוד ויש כבוד...66 דקות..? זה לא הספיק חביבי!!!!! רציתי עוד... , ממש נהניתי מהסט שלכם חבל שירדתם! הייתם פגז!!! ואחרון חביב הרבה תודה ליעראסטה דיזאסטה!תודה על ההזמנה, על ההנחה! אנטיקה פרודקשיין תמשיכו לייצר כאלה ערבים!!! הרבה כבוד, הרבה אהבה. אביה

ק ר ח

New member
אתמול היה מצוין,הרבה זמן לא הייתי ב

ארוע רגאיי טוב עם וויבז עד השמיים,היה לי נורא נורא כיף,באמת שהכי נהניתי מה-007 קרו,כי זה חברים,והם רעבים,והם נתנו בראש,אהבתי ת'חליפה של טובא מאן
ואת הGOLDDIGGER על רידם רגאיי(מה זה היה?) אז כבוד ענק לכם מאד התרשמתי מהתקווה 6 שהביאו בראש,לסולן שלהם יש קול כמו שצריך שיהיה קול כשיש לך להקת רגאיי והם חזקים,אהבתי את הקמפיין על גיידמאק,קיצר ממש ממש אהבתי
סילברדון תותח כמובן והוא בעצם הסבה שבאתי,אבל אין ספק שמה שעשה לי את הערב זה דודו זר-תותח על תכלס מה שעשה לי את הערב זה לשבת לשוחח במסנג'ר
,שבוע טוב שיהיה אנשים

BIG UP

קרח, שמח שנהנית! מה ששמעת של קניה ווסט היה מאש אפ מקורי (שלי) על ה-Bam Bam riddim. ולכולם, כל מי שהיה חלק מהערב, ממש ערב שיזכר לטובה. ממש בקצרה: בלטו לטובה במיוחד - רודבוי (תענוג לראות אותך מתפקד על העמדה!), צ'ולו עם חומרים שורפים לגמרי, התקווה 6 משתפרים מפעם לפעם, יוניטי ואיך לא? אוריג'ינל דודו זר! בפעם הבאה אנחנו דורשים ספיישלים משאבי ראנקס ומאדה עוזה!! כל מי שפגשנו במקום, אנשים מצויינים אחד אחד. כן ירבו!

למעלה