הדייר הנוסף

הדייר הנוסף

בקרוב קשת תכניס דייר חדש לדעתי הם יכניסו מישהו שבאודישנים הראה שהוא לא בעניינים ולא יודע כלום על הבית כי אם ייקחו מישהו מכור(לתוכנית) הוא ידע ממי להיזהר גם אם הוא יהיה מכור וגם אם לא זה יהיה מעניין להכניס דייר נוסף אני הייתי מכניס בחור שעלה מאתיופיה לארץ ב5 שנים האחרונות

אני מקווה שיכניסו מישהו עם טוויסט

כמו אויב של אחד הדיירים, מישהו מפורסם אולי (זה באמת יהיה איום), היו שמועות על איתן אורבך פעם לא? אם יביאו מישהו מהאודישנים אז כדאי שהוא יהיה חתיכת אטרקציה, כי אני אישית לדוגמא יעדיף להצביע עבור מישהו שאני פחות אוהבת ומכירה מאשר זר.

אני מקווה שיכניסו מישהו ברברי (יותר משי)

שיענה לו באותה הצורה וישתיק אותו בברבריות שלו (בדיוק כמו ששי עושה לכולם עד עכשיו)

מיכלי127

New member
לדעתי יביאו קרוב משפחה של מישהו וזה לא טוב לי

יש לי עוד פחות משבוע אודישן כדי להיכנס לוילה, ואני קצת מתבאסת כי חברות שלי אמרו לי שבטח יכניסו מישהו שמכיר את אחד המתמודדים, הם הרי מתים על עניין המשפחות, כמו לאון ובוריס,מש' בובלין, זה הגיוני... אוף!!!!!!!!!!!! איך אני צריכה להתנהג באודישן?? בבקשה תעזרו לי, אני ממש רוצה את זה...

יNOT

New member
אין דבר כזה

לצעוק על אדם שצועק, לא ישתיק אותו, זה רק ייפתור את בעיות הסאונד, כי יוכלו לשמוע את שניהם מחוץ לווילה. אדם שמורגל להיות "השליט" בחבורה לא ממהר לוותר על השליטה הזו, וגם אם מביאים אדם דומיננטי כמוהו, החיבור בין השניים יוצר רק קונפליקט של כח ולא מצב שצד אחד ייוותר.

הכפרה

New member
שיבו את האקסית של ערן, עדי זאתי שהוא תמיד

מדבר עליה ויורד עליה.. ככה היא תירק לו בפנים ותעשה לעם ישראל שישו ושימחו אבל מה, לא, ההפקה תביא סתם עוד מישהו חובבי שמכור לאח הגדול וכל פעם ישאל "מה הקהל בבית חושב עליי עכשיו?"

niva99

New member
אפשר גם להכניס גיורגי פליט מהמלחמה האחרונה...

יNOT

New member
ממש אחלה רעיון ../images/Emo3.gif

שיהיה מערכון שלם רק של משפחת בובליל במסווה של תוכנית ריאליטי של "האח הגדול". אז למה לעצור שם ? להביא את כל הפמיליה לווילה

הם יוצרי העניין בווילה

ככל שמספרם יגדל כך יגדל הסיכוי שלהם לשרוד עד סיום התוכנית.

יNOT

New member
אז זה עצוב מאוד בכל מה שקשור "לאח הגדול"

זה יהפוך למערכון "הבובלינים" ולא לתוכנית של "האח הגדול", ברגע שזה ייקרה אפשר יהיה להכריז רשמית שקשת פיספסה את המטרה, ובוחרת רק לרצות אוכלוסייה מסויימת כי מתכונת התוכנית המקורית עצמה לא עובד, אם זה בגללם או בגלל העדפות הצופים.

למעלה