הדרך הכי טובה לטפל באקנה באופן טבעי.

גלזניקו

New member
הדרך הכי טובה לטפל באקנה באופן טבעי.

היא סבון לפנים. לכו לפארם או משהו, תקנה סבון לפנים, יש המון תכשירים וכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור אחד, מומלץ עם לחות ובריח שתאהבו. אני אישית הולך על סבוני Peeling. אם תשימו לב בשעות היום יש לכם על הפנים "שמן" כזה, הםפנים מזיעות ולא נעימות וזה אחד הדברים הגורמים לפצעים. כמובן שישנם גם פצעים שבאים מהורמונים, יש המון תכשירים נגד פצעים כאלה, חלקם טובים וחלקם לא, חלקם מייבשים וחלקים לא. בבוקר ובערב, ואם יש "שמן" במהלך היום אז גם באמצע היום - שטפו את הפנים עם הסבון, חזק חזק חזק, אחר כך נגבו את זה חזק (בזהירות לא לפוצץ פצעים). לפני השינה מומלץ להשתמש במשחות/שמנים על הפצעים. בסה"כ זה גם ייתן לכם היגיינה וריח טוב בפנים, ביחד עם טיפול מתאים זה ימנע פצעים - כנראה שלא את כולם אבל בסופו של דבר זה עדיף על פנים מלאות בפצעים.

aMiT157

New member
סליחה אבל..

הדבר הראשון שאסור לעשות לעור הפנים זה "חזק"! בשופ פנים (תרתי משמע) ואופן! כמו כן סבון פילינג גרוע מאוד לפצעונים כי הוא רק עושה יותר בשלב כולשהו. פילינג עושים אחרי שאין פצעים בפנים. הפילינג עלול לפתוח את הפצע ולחשוף אותו לזיהומים. אסור בתכלית האיסור! בנוסף סבון שמייבש את הפנים מעודד את העור להוציא ממנו יותר שומן, כיוון שהעור יבש וצריך לשמן את עצמו בצורה טבעית. מה שכן צריך לקנות זה תכשיר שמכווץ את הנקבוביות ומקרר את העור. אני ממליץ בחום רב על "ג'ל ניקוי לעור בריא" של גרנייר מהסדרה הכחולה. זו סדרה בפותחה במיוחד לעור שמן, ועם הצלחה רבה! לי יש עור שומני מאוד והוא כבר לא! חח

למעלה