ההבדל בין פיני לצביקה

• פותח הנושא lio13
  • פורסם בתאריך

lio13

New member
ההבדל בין פיני לצביקה

בזמן האחרון אני קורא את הכותבים הצעירים כאן בפורום מתווכחים מי טוב יותר גרשון או שרף. בתור אוהד מכבי למעלה מ 20 שנה ובתור החבר המבוגר בפורום (ככה נראה לי) אני רוצה לחדד את ההבדלים בינהם. שרף הוא בראש ובראשונה, מאמן יסודי שיודע להכין קבוצה באופן מעולה הוא קשוח ודורש אבל השיטטיות היא בעיתו העיקרית, הוא פשוט לא יודע לנהל משחק החילופים שלו קבועים הוא לא מחליף הגנות, אני לעולם לא ישכח איך הוא הפסיד בשנת 89 בגמר גביע אירופה כאשר היתה לו לדעתי את החמישיה הגדולה בכל הזמנים של מכבי (מגי בארלו מרסר סימס ג`מצ`י) במשחק הזה הוא לא אילתר ולא יזם היוגוסלבים פשוט חיכו למגי מתחת לסל וצביקה לא לקח טיים אאוט. ואיך בשרלואה הוא לקח טיים אאוט 4 שניות לסוף החצי שהכדור של שרלואה מתחת לסל של מכבי (כמובן שהם קלעו סל עם הצילצול). לעומת שרף פיני הוא גאון בנהול משחק וזוהי מעלתו היחידה, הוא לא בונה קבוצה ולא מכין טוב קבוצות לעונה (צריך לראות את האימונים של מכבי את הכל עושה בלאט) פיני גם נראה לי חרא של בן אדם לדעתי בריב בינו לבין צביקה,הוא לא התנהג כמו חבר אמיתי(בעברר הם היו חברי נפש) אבל אין מה לעשות הוא מנהל משחק טוב יותר ולמרות שהוא חרא של אדם הוא מאמן יותר טוב!!

roy_ma

New member
לא אתווכח איתך על הבדלי הגישה/אישיות

בין פיני לצבי. רק בדבר אחד אתקן אותך: בטוח, ממש בטוח, שאתה לא הכי מבוגר בפורום.

leeno

New member
אבל מה הקשר?!

הוא יכול להיות הבנאדם הכי חרא בעולם אבל בכל זאת מאמן ברמה עולמית מה איכפת לך איך הוא מחוץ למגרש! פיני הוא טיפוס של משחקים לא אחד שבונה קבוצה בשביל זה יש את בלאט.

lio13

New member
לא הבנת!

אני כתבתי שפיני מאמן יותר טוב משרף נקודה. כאוהד מכבי זה מגעיל אותי ההתלקקות שלו כלפי שמעון מיזרחי וזה אחרי שכל השנים הוא היה מגדולי המלעיזים של מיזרחי ושל מכבי.

roi cohen

New member
עם כל הכבוד לוותק שלך,

אני חושב שאתה טועה, וששרף יותר טוב.

ובמבחן התוצאה.....

ההבדל הגדול הוא תמיד במבחן התוצאה, שפיני מנהל משחק מעולה והנה התוצאות, שהוא הביא בעונה שעברה. משא``כ צביקה אולי מאמן גדול, אבל התוצאה.....

למעלה