ההדחה היום

שרי48

Active member
כנראה לא תהיה הדחה בפועל היום באקוודור תהיה הנקודה השניה של אי הדחה
כל הכבוד ג'ימס. אלוף אתה.
שמחתי בשביל אורי ובן המתוקים, שהייתה זו נקודה ללא הדחה. אוי ואבוי אם דווקא במשימה להיות תלוי על המוט, שאורי, שהוא כבד במיוחד והוא כל כך התאמץ בה ועמד בה בגבורה, אורי ובן היו מודחים. בואו נוסיף לכך את העיכוב שהיה להם בגלל ברכב התקוע בדרך - אז מן הצדק ממש לא הגיע להם להיות מודחים. אני אוהבת אותם מאד, הם מצחיקים (לדוגמה, התגובה שלהם לאי ההדחה שלהם קרעה אותי מצחוק), הם אחים לדוגמה ומופת (גם נטע ועומר), הם חביבים, אין בהם רוע או תככנות והם מוסיפים לתוכנית צבע מיוחד וייחודי להם. לדעתי, אי הדחה מוצדקת ושווה במיוחד.

תמיד שעושים כתבה בעיתון או בטלויזיה על מישהו מהמתמודדים הוא מודח בהדחה הבאה ומענין אם אלו יהיו שי ושני

אמן שיעופו כבר, מוזר איך שטחנו בדקות את משימת הוורדים למרות עיכובים של כמה שעות.
להערכתי היו שם כ300-400 ורדים לפחות, נראה לי שהחבילה שקיבלו לא היתה "מבולגנת כלכך"...נמאס מהם.

Piglet77

New member
אותי רק מעניין מה פתאום שי ושני יכלו לקחת עובר אורח לעשות את המשימה ששני לא יכלה לבצע בגלל הנפילה, אבל כאשר למישהו יש "מום מולד" כמו עיוורון צבעים, אז אין הקלה או אפשרות לקחת מישהו חלופי?

nerdkey treky

Active member
אותי רק מעניין מה פתאום שי ושני יכלו לקחת עובר אורח לעשות את המשימה ששני לא יכלה לבצע בגלל הנפילה, אבל כאשר למישהו יש "מום מולד" כמו עיוורון צבעים, אז אין הקלה או אפשרות לקחת מישהו חלופי?
אולי משימת הגלגלת חייבים לעשות שני אנשים (להחזיק עוגה) אבל משימת פרחים אדם אחד יכול לעשות את זה?

למעלה