ההדחה של ערן היא צביעות ועוד כמה נושאים

Punkd1

New member
ההדחה של ערן היא צביעות ועוד כמה נושאים

לעינב , נעמה וקרן היה מגיע להיות מודחים לפניו ... ערן היה צריך להיות מודח רק אחריהן נעמה וקרן הן שתי נחשיות דוחות שמכישות כל אחד מדיירי הבית ומי שלא ידע להזהר ( ערן ) עף מהר ... קרן נשארה אך ורק בגלל שהיא נחשבת " כוסית " אז רוצים לראות אותה מפזזת שום בבגד ים כמו היום בתוכנית .... עינב היא מקור הגועל נפש , בהמיות , וולגריות ושקרים בבית הזה ... היא נרקומנית חולת עצבים שמקללת ומוכנה להרוג את החברים שלה תמורת סיגריות ... פשוט גועל נפש ש בהמה כזאת לא הדחתם ובקשר להדחה של ערן ... יעשה צדק אם נאמר ... שרוב היהודים בארץ לא אוהבים ערבים (גם אם הם רוצים שלום ) והיו שמחים מאד אם לא היינו חיים בתוך קן הצרעות שבו אנחנו גרים = המזרח התיכון ... ערן אומר את מה שרוב הציבור חושב ולא רוצה להגיד בפומבי ... למרות שבבחירות אנו רואים טוב מאד את התחזקות מפלגות ימניות כמו מפלגתו של ליברמן - ישראל ביתנו ( אני אגב תומך מפלגת העבודה ) רנין ליאון או יוסי בובליל יזכו באח הגדול ... רנין הבכיינית , המניפולטיבית ,הסכסכנית וכן הגזענית שאינה מכבדת את דתם של רוב תושבי הבית הדת היהודית... נהנת מקולותיהם של מגזר אחד מגובש שיצביע לה במהלך כל התוכנית ולדוגמא בתוכנית הקרובה אין סיכוי שתודח משום שקולות היהודים מתחלקים בין 13 מתמודדים בעוד כל קולות הערבים מתנקזים למתמודדת אחת - רנין ... ולפי דעתי היא המועמדת העיקרית לזכייה בתוכנית ... ראו מקרה ניראל בתוכנית הדוגמניות שמה ניראל בכתה שכולם גזענים כלפיה , רצתה לפרוש כל תוכנית שנייה ובסוף זכתה ...

וערן מסכן קטן...

שהוא ירד על חברתו לשעבר ללא טיפת רגש - זה בסדר נכון??? שהוא צחק על ילדי ווראיטי - זה גם בסדר נכון??? אתה יודע מה ההבדל??? שהשאר רכלניות,צבועות,מגעילות...לא יודעת מה... אבל לפחות הן לא צוחקות על האקסים...ולא גזענים והמופובים. ובטח לא נרקיסטים. הכי חשוב לזכור את ההתנהגות של עינב....וכל השאר!!!

droriko

New member
צחק על ילדי וריאטי?

אז מה גם הומור שחור אסור בתוכנית הזו? באנה תשחררו קצת אנשים.....

Punkd1

New member
אתה יותר צדיק מהאפיפיור ... כולם צבועים

הרבה מאד חושבים את מה שהוא אמר ... על הערבים ועל הומואים ( גם אם אני לא מסכים עם זה ) רק שכולם פתאום מצטדקים זה מעצבן אותי .. אומרים שהוא גזען ואחר ילכו להצביע לליברמן ויפגינו נגד מצעד הגאווה ... מעניין שכשיש סקרי דעת קהל הרוב לא רוצה לראות את מצעד הגאווה מתחת לחלונו ולא היה רוצה לראות פה ערבים ... לא שאני מסכים עם זה - ממש לא - אבל זאת האמת ... כולם צבועים ... חושבים כמוהו אבל לא רוצים להסתכל במראה ...

ruti

New member
ברוך שפטרנו מהאיש והבטן. שיחזור הביתה כבר!

למעלה