הההההההיי .. אני חדשה !!

גבאיייי

New member
הההההההיי .. אני חדשה !!

ויש לי קצת דברים להגיד .. חיחיחי אז ככה: מור::: חמודה, חמודה .. והכל בסדר ... אבל אתם שומעים מזה היה פרק שעבר .. ילד שהיא קוראת לו ידיד הכי טוב נתן לי נשיקה בלחי והיא נלחצה .. בונאאא אני התפקעתי מצחוק שם ! כאילו מה נסגר .. את בכיתה ח' <אגב גם אני בכיתה ח'> נשיקה בלחי זה נשיקת שלום בין ידידים ... מה קרה להפקה שםםם ? אה וגם בתחילת הסדרה היא הייתה מזה מניאקיתת מה שהיא אמרה לטלי, עם כל הכבוד לה שהיא חמודה והכל איך אפשר לבקש כזה דבר מחברה שלך !! הוא לא אוהב אותך אז צאי מהסרט !!! שתיכם אוהבות אותו והוא אוהב רק אחת .. והיא חברה שלך !!! אז עדיף שיהיה עם אחת מאשר שתיים זה היה קטע מסריח !! .. תומר::: בתחילת הסדרה הוא היה חמוד .. אחרי זה הוא הרגיז לא יודעת מתנשא כזה .. ואז הוא שוב היה חמוד .. ועכשיו לא אכפת לי מימנו ! ושתהיו בעיניינים- הוא לא ח-ת-י-ך! אז נכון הוא קצת נראה טוב .. אבל הייתה איזה כמה פעמים שהוא באמת היה נראה ממש טוב .. באותו לילה שיונתן ברח .. והשער שלו היה מבולגן זה יפה לו ! לא הכובע של התיירים הזה .. איתי::: לא יודעת אין תגובה .. חמוד כזה יעל::: חמודההההה =) ובקשר אליה במציאות: היא יודעת לשחקקקקקק ! אורי::: נחמד. ריקרדו::: נחמד .. אבל מרגגגגיז בטירוף !! עאאלק ארגנטינאי חצי מילה הוא לא אומר נכון..מדבר כמו רוסי !! והוא דיי מוזר .. חח איריס::: לא אכפת לי מימנה כלכך .. חביבה אבל יותר מידי משחקת אותה המסכנה וזה מרגיז ! ואיך רואה שהכל ה"חצ'קונים" זה איפור כאילו מה היא פתאום סידרה ת'שער נעלמו החצ'קונים .. וגם לפני ראו שזה איפור ! טלי::: אז אתם שומעיםםםםםםםםםםם????????????? היא מכוערת !! היא דומה לכבשה דרוסה .. והמצח שלה מתחיל באמצע הראש .. היא שטוחה .. בהירה מידי הדבר היחיד שיפה אצלה זה רק העיניים ... יותר נכון הצבע שלהם, כי אין להם לא צורה ולא ריסים יפות!! אז צאו מהסרט כי הילדה לא יפה .. היא אמרה בעיתון ראש 1 "כולם מתחילים איתי ברחוב" < או משהו בסגנון> מזה היציאה הזאת .. את מראה שאת אותו ילדה בסידרה וגם המציאות !! או באיזה פרק היא אמרה לאיריס שהיא צריכה לסדר את עצמה שהיא לא תהיה יפה כמוה אבל גם משהו .. <משהו כזה> ואני- צחחחחקתי ! אבל אתם תשמעו בטח חושבים שאני שונאת אותה וחושבת שהיא הכי מכוערת בארץץ .. אז לא!! .. אבל היא טיפה מכוערת .. פשוט דיברתי כלכך הרבה על זה, כי פשוט בסידרה תופסים מימנה יפה! והיא לא .. אבל אולי במציאות היא נראית יותר טוב והיא פשוט לא עוברת מסךך .. אבל אני אומרת את כל זה מרושם מהסידרה ! יש מצב שגם היא לא כמו במציאות והיא ילדה חמודה .. לא יודעת !! אלחנן::: הוא דיי טיפשיי וקיצוני .. אבל בסדר הוא מוסיף לסדרה ! המנהל::: <שכחתי איך קוראים לו> אחלה. המורה לריקוד: אחלה. היועצת::: מצחיקה קצת ואחלה. דנה אמא של תומא: אחלה לגמרייייי .. שחקנית ממש טובה ! נראה לי שקוראים לה נטע הובר < משהו כזה, שליחה אם אני טועה> ובכלל ההורים דיי שחקנים טוביםם כי בעצם שיחקו בעוד סדרות- רובם !! ואיילה::: אחלה לגמריי בועז:::שוווווווווווווה בטירוףףףףףףףףף !!! יאאאאאאאו הוא מדהים !! והוא חמממממוד רצח .. מניאק כזה חיחי ואני חייבת להגיד שהסדרה לא מציאותיתתת .. זה לא כמו בבצפר .. הילדים שם היו צריכים לעזור לתסריטאי הרבה !! בטוח כולם מכירים את זה שכמעט כל ילד כיתה ז' ח' ט' ומעלה ישלו ת'קטע של-מוות למלשינים וכל זה .. יש ערסים פרחות .. איפה זה ששששם ? עם כל זה .. אני מכורה לסדרה ! יעני זה לא שנאי לא מפסידה אף פרק .. מפסידה הרבה חח אבל אני אוהבת אותה היא ממכרת עם כמה שהיא דפוקה ולא מציאותית !! בגרווש .. יש לי עוד דברים להגיד .. אבל זיינתי ת'שכככככככככל לגמרייייי ! מצטערת על כל הביקורת אבל יעני סתם רצמיתי לשתף אותכם בכל מה שאני חושבת על כל אחד .. אני חושבת ששכחתי אנשים .. אבל בסדר פעם הבאאאאאאה ! שוב- היה לי חשוב לי להגיד מה שאני חושבת לא מכוונה רעה ! סתם ככה ..

s h l a g e r

New member
רק שתדעי שהכל זה מבויים

אבל קורים דברים בעולם ולפעמים בין משהו למשהי הבדלי גיל כ"כ משמהותיים לפעמיים כעיקרון בסדרה בועז שהוא בן איזה 20 בערך (אושרי כהן) יוצא עם אחת בת 13 טלי אגמי (מיכאלה אלקין) זה כ"כ לא הגיוני מבחינה הזאת! מבינה?

lim02

New member
ככה זה לא הגיוני..

אבל קורים דברים כאלה.. ולזאת שרשמה שמור נלחצה מהנשיקה של אורי על הלחי.. שמעי אם את מכירה מישהו הרבה זמן ואתם ידידים טובים לאללה ואף פעם הוא לא הביא לך נשיקה ופתאום באמצע החיים זה מבהיל טיפה.. חח אבל היא נלחצה יותר מדי..

lkolkr

New member
צודקת!!!!1

טלי באמת מפגרת ומכערת בסדרה ואני מזה מקווה שהיא לא ככה במציאותתתתת ומור ויעל מלכותתת

היה לךקצת מה להגידחחח אבל

זה מה זה נכון איך מור נלחצה מהנשיקה של גור...חחחחחח כאילו מה זה?צירפת אותה......... וווווווברוכה הבאה

חחחחחחחח הרגת אותי עם נטע הובר..

ציטוט: דנה אמא של תומא: אחלה לגמרייייי .. שחקנית ממש טובה ! נראה לי שקוראים לה נטע הובר < משהו כזה, שליחה אם אני טועה> נטע הבר***חחחחחחחח אחלה שחקנית אני מכירה אותה אישית והיא נחמדה חבל"ז..!!!

למעלה