ההופעה החדשה

shirush17

New member
ההופעה החדשה

מישהו כבר הספיק לראות את ההופעה המדהימה החדשה של ריטה? הייתי בבכורה.. היא פשוט מוכשרת כל כך...ומרגשת..

Golden apple

New member
בלוח אירועים יש את ההופעות של ריטה

וההופעה בקסריה ב30 כוללת כמובן!

Golden apple

New member
קראתם את הכתבה בפנאי פלוס על ההופעה

Golden apple

New member
הכתבה!

הופעה "ריטה ההופעה"/היכל התרבות ת"א אני מאוהב בה, אני מודה. אני אוהב את שיא הרגש הבומבסטי שלה, את הדרמה הענקית שהיא יוצרת.ריטה אלופה בלהיות גדולה מהחיים, ועם המטר וחצי שלה ממגנטת תמיד, אבל תמיד, אולם ומלואו. בין אם זה בהופעות הגדולות שלה, או במופע המשותף עם רמי,או בקטע האינטימי של פסטיבל הפסנת. וגם עכשיו, בהופעה החדשה שלה בעיקבות צאת "חמצן", אלבומה האחרון. היא מרימה מופע מקצועי, מופק ומושקע, וזאת מעבר לנוכחות האישית הבלתי מעורערת- הקול הענק הבלתי נגמר, הכריזמה האישית הכובשת, הגיחות לקהל, הסיפורים הקטנים, ריטאול קבלת הפרחים וציון ימי הולדת של מעריצים - והכול כדי לתת במשך שעתיים וחצי אילוזיה ופנטזיה מושלמות לצופה. כמו שצריך. מסכי הווידאו שברקע מתואמים עם תנועות הריקוד החינניות, המתריסות, השובבות והמהוקצעות שלה; היא עוטה שלל תלבושות;רקדנים מסייעים מפזזיםאיתה על הבמה; העיבודים מוקפדים והסאונד מדויק; וגם הרפרטואר מגוון, עם כמה שירים מהאלבום החדש (בהם "עלית לי בזיכרון" ו "לאלף נמר" המצוינים, "תשקר לי" הנוגע ו"חמצן" המרגש, בביצוע אקוסטי, עם שני גיטריסטים, כשהאמנית והם ישובים על שפת הבמה) לשאר השירים (כולל ביצוע ל"כרמן" של ביזה)אפשר לקרוא "המיטב של ריטה". בחבורת הנגנים המקצועית יצוין שחקן החיזוק המשכנע דודו טסה. הוא קודם כל גיטריסט אדיר, בכל הסגנונות, אבל גם פרפומר מצוין. ריטה מאפשרת לו להתבטא בכמה משיריה, וגם לעשות סולו את "אני רץ" שלו. חוויה. נחום מוכיח

למעלה