ההופעה היום....

• פותח הנושא alomm
  • פורסם בתאריך

alomm

New member
ההופעה היום....

פשוט הופעה ענקית! מסלין קאסל (אם לא טעיתי בשם) יום אחרי שאבא של בונו מת. ממש התרגשתי וב one כבר ירדו לי דמעות.

alomm

New member
שמע....

זאת הופעה קצרה 8 שירים אבל הכי טובה שהיתה אי פעם

אוף! זה כזה לא פייר!!!!!!!!!

בגלל מה שקרה אתמול עם מעבורת "קולומביה" שכחתי לגמריייי מההופעה!!!!! אוף!!!!! איך יכל לקרות דבר כזה?!!?!?!!?!? בלעעעעעעעעעעעעעעע טוב... מזל שחברה שלי הקליטה את זה.... אני אצטרך לחכות בסבלנות עד יום רביעי בשביל לראות אותה! בלאיי היי, אני רוני דרך אגב...

alomm

New member
היי...

היי רוני...... אני אלון... אז תרשמי חמש שירים של יו2 שאת ממש אוהבת שנידע את הסיגנון שלך

BloodyRose

New member
גם אני התאכזבתי ../images/Emo4.gif

אני מתגעגעת לאנרגיות של Zoo TV. מתגעגעת לשטויות שהם עשו על הבמה. מתגעגעת לפרצופים ולתלבושות... זה לא אותו דבר

Tabasco

New member
הייתה הופעה מצויינת ../images/Emo108.gif

באמת קצת קצר מדי, אבל גם מעט זה משהו
התלהבתי כל כך לשמוע את Out of control שיר אדיר! קטעי המעבר של בונו בחדר הלבשה הוסיפו המון, וגם אני אמוד התרגשתי כשהוא דיבר על החמש מאות ליש"ט.. בכלל, לחשוב שהבנאדם עלה לבמה זמן כל כך קצר אחרי המוות של אבא שלו זה מעורר השראה. מאיפה הוא שאב את הכוחות?

alomm

New member
לדעתי

זה כל היופי בלהקה, כל האנרגיות. יו2 מרגישים חייבים למעריצים וההופעה הזאת היתה לאחר בקשה מיוחדת כי להרבה אנשים לא היו כרטיסים. כמובן שהמוות של אביו של בונו לא היה ידוע לפני וכל הטרגדיה בשילוב כל ה"שבט" של אירלנד בהופעה יצר הופעה מאוד מרגשת. לפחות אני צרבתי לי אותה באיכות של dvd

למעלה