ההזמנה הרשמית למופע 23/11

ההזמנה הרשמית למופע 23/11

תנו ציון לעיצובים, אם אתם רוצים שאני אמשיך להיות המעצב הראשי של הפורום

יפה מאוד שמוליקון

אבל משו שם נותן הרגשה של מודעת אבל... אולי קצת הכתב, אחיד מדי או הפונט קצת מרובע

אני מבקש רק ביקורת חיובית

הערות שליליות תמחקנה !!! אבל אולי באמת זה מסמל משהו שעומד לקרות...הרי הולכים להפגש שם 2 מחנות ואין איש יודע איך זה יסתיים.. בנוסף לשני המחנות, יש גם את הקולות הצפים שעדיין מתנדנדים.. בקיצור זה הולך להיות קרב לא קל. אני מקווה לא להיקלע לאמצע הזירה.

אגב הערות שליליות...

look at you בכולופן- ביקורת חיובית: שמוליקקקקקקקקקק זה מאמםםםםםםםםםם מתה עליךךךךךך כוסון וגם אופההההההה שיואוווווו לא'דעת מה לעשות עם עצמי אני אלך לכתוב לך שירי אהבה

אה.,,ודרך אגב

את עיצובי הברכות ליום הולדת אני לא מתכוון לקחת מידייך. את החלק הזה אני אשאיר לך. הייתי צריך להגיד את זה מהתחלה, ואולי ככה לא היית רואה דימיון עם מודעת אבל

פחחחחחחחחחח

ממש אכפת לי, כאילו בכיף אם זה עוזר לנושי אבל לא ממש ישנה לי...להיפך, נראה את עיצוביך המרנינים קצת יותר..

אווה65

New member
חן חן לך שמוליק../images/Emo45.gif

אהבתי את שני העיצובים, ממש יפה! באיזו תוכנה עושים זאת?

No name for now

New member
יפה שמוליק ../images/Emo13.gif

אני מעדיפה את הראשון, גם התמונה וגם רקע הצבעים יותר נעים לעין

תודה בובולינה

אני אעצב את ההזמנה לחתונה שלך על חשבוני.. מצאת כבר אריה צעיר רענן ואנרגטי ?

../images/Emo12.gif מה? את ההודעה נועצים ../images/Emo9.gif

יניבי, לא כולם חושבים על נעיצות the way you are

זה הכל בשבילך קרנושה

בגלל שאני מאוהב בתחת היפה שלך, אני אעשה כל מה שתבקשי. אם אהבת אני אכין עוד כמה רעיונות.. ואני מציע לפתוח אלבום בגלריה של הפורום, שיקרא "עיצובי הפורום", ושם אפשר יהיה לשמור את כל העבודות האלה. זה יהיה מצרך נוסטלגי בעוד כמה שנים.

No name for now

New member
מחפשת מחפשת

האמת כרגע אני מתלבטת אם לקחת חתול, זה נחשב? (אני מאוד רוצה אבל לבד כל היום בבית, מסכן
)

למעלה