ההי..יש לי שאלה אליכם.

shirly241

New member
ההי..יש לי שאלה אליכם.

היי, אני שירלי, עוד מעט 18. אני לא רואה את הסדרה הזאת, אבל יש לי שאלה. כבר המון זמן אני שומעת על גוסיפ גירל, כמעט בכל עיתון שאני פותחת כתובה איזו ביקורת על הסדרה, ותמיד היא ביקורת טובה. בכל האתרים יש פרסומות לסדרה, פשוט אי אפשר שלא לשמוע עלייה. אז הורדתי מהאינטרנט איזה פרק בעונה הראשונה, והתחלתי לראות, רציתי להבין על מה כולם מדברים..ואולי גם להתמכר. לאחר שצפיתי בפרק, לא הבנתי על מה כל המהומה. כאילו, סבבה סדרת נעורים, אבל היא לא שונה מהסדרות האחרות לטעמי. תקנו אותי אם אני טועה, אבל מסופר שם על חבורת נערים עשירים שיש להם הכל, ומסופר שם על האהבה שלהם, התיכון שלהם וחיי החברה. כמו בכל סדרת נעורים רגילה. אז השאלה שלי היא כזאת, מה אתם כל כך אוהבים בסדרה הזאת ? אולי אחרי התשובות אנסה שוב להתעניין. תודה רבה ושבת שלום :]

Robin Sparkles

New member
זה עניין של טעם לדעתי

גם אם את אוהבת את הזאנר הזה של סדרות לא בטוח שתאהבי סדרה מסויימת...פשוט לא התחברת אליה לדעתי. אני אישית התאהבתי בסדרה כי התחברתי אליה ולדמויות.....

jasika siton

New member
שירלי כנסי ..

תראי, כמו שזאת שאמרה לפניי - זה עניין של טעם בסך הכל. אני אוהבת את הסדרה הזאת, והיא אחת הטובות שנעשו לדעתי בז'אנר הזה. ואני אוהבת אותה בגלל העלילה,הדמויות, אני חושבת שכל אחד שרואה אותה יכול להתחבר לאחת מהדמויות. והעלילה מרתקת, מפתיעה מחדש, וגם מספרת על מה שאנחנו היינו רוצים שיהיה לנו, הרי מי לא היה רוצה להיות עשיר כמוהם ? ונכון,בגדול הסדרה על ילדים עשירים, על האהבות שלהם וחיי החברה שלהם כמו שאמרת. אבל לדעתי יש גם מעבר לזה בסדרה הזאת.. קיצר, אני ממליצה לך לנסות לראות אותה מהתחלה, כמה פרקים ואז תחזרי לפה ותגידי מה דעתך. אני בטוחה שלא תתאכזבי אלא להפך. את יודעת, לא סתם כתוב עלייה בכל עיתון - כמו שאמרת. :)

Sugarfall

New member
Because I'm Chuck Bass ../images/Emo6.gif

אם לומר את האמת, בפרק הראשון גם אני לא הבנתי ממה כולם התלהבו. נראתה לי סתם סדרה. החלטתי לתת עוד צ'אנס וצפיתי בפרק השני, ומשם לשלישי ולא יכולתי להפסיק. צפיתי בכל העונה הראשונה ב3 ימים! היה כיף
! שחוץ מזה יש שם את צ'אק
ואת בלייר
! וה"שיר" פתיחה הוא הרינגטון הרשמי שלי
!

Doodlez

New member
תראי..

קודם כל, יש לסדרה נושא כלשהו. זאת אומרת, הרעיון המרכזי של העונה הראשונה זה "למה סרינה חזרה?" ועל זה מתבססת כל העונה הראשונה. יש סדרות כמו 90210 שאין בהם בעצם רעיון שעליו הסדרה מתבססת.. וזה לא רע או משהו. סתם דוגמה
ו.. לא יודע; אני לא מכיר כל כך הרבה סדרות נעורים של הזמן הזה.. אולי זה בגלל שזה בניו-יורק, ואולי זה בגלל הלבוש של הדמויות. זה דעה אישית בעיקר..

RayoDeLuz

New member
שאלה טובה

אני אישית התחלתי לאהוב את הסדרה כי קראתי את הספרים לפני כן... כאילו בדיוק שסיימתי לקרוא את הספרים, ראיתי את הפרומו של הסדרה בטלוויזיה ורציתי לראות אם זה יהיה כמו בספרים.. כמובן שזה לא אבל, לקח לי זמן להבין את זה ועד אז כבר למדתי להעריץ את הסדרה כמו שהיא :)

Just Freckles

New member
מה שכולם אמרו מעליי ../images/Emo3.gif

בעיקרון זה שילוב של הרבה דברים... עלילה טובה, דמויות מעניינות ובגדים מהממים

למעלה