ההרשמה למרתון הרולר של ת"א יצאה לדרך !

הקדמת אותי ../images/Emo2.gif

שלום לכולם, בנוסף למקצים: עממי, 10 ק"מ, חצי מרתון ומרתון נוסף המקצה שלכם:
מרתון תל אביב 2011 (8 באפריל) מזמין את מחלקי הרולרבליידס לקחת חלק באירוע (מסלול חצי מרתון) שיעצור את תל אביב ליום אחד לטובתכם.
מחליקים יקרים - נצלו את האפשרות להירשם כקבוצה למרתון תל אביב
הרשמה מוקדמת מסתיימת בתאריך 31 לדצמבר בחצות. נתראה במרתון, אמיר כהן מטה מרתון תל אביב

אני לשירותיך

אני פעיל בתפוז המון (בין היתר מנהל פורום ריצה וטריאתלון), אז אם אתה צריך משהו ורואה שאתה לא מקבל תשובה - אני הכתובת. אמיר :)

Sheshet

New member
יש חובת מיגונים ו/או קסדה ?

או כל דבר אחר שרצוי לדעת מראש ? לא הצלחתי להבין זאת מהתקנון...

חובה ../images/Emo61.gif

ע"פ הנחיות המשטרה – מיגון מלא : קסדה, מגיני ברכיים , מגיני ידיים. הכל במטרה לשמור על בטיחות המשתתפים שכן תהיה חגיגה גדולה. איתי דואג להביא את רוב החבר'ה. אמיר כהן מטה מרתון תל אביב
להזכירכם - הרשמה מוקדמת (וזולה) מסתיימת ב-31 לחודש בחצות.

only in Israel...

full protections??? Never in my live i have seen such a stupidity. The international federation requires only helmets. If there is a rule like that in Europe no series racer will attend the race. And the stupid police has no right to say its because its the first time there is marathon on roller in Tel- Aviv or Israel. I can bring examples for past events more than 15 years ago why in Israel we always need to be diferent, and not for the good??!!

../images/Emo45.gif

כי זו ישראל נתק'ה תמיד עושים הכול הפוך ובמקום תועלת רק נזק...

freestyle25

New member
למיטב ידיעתי

חובת קסדה + מגיני ידיים. לגבי מיגון מלא, אני לא מכיר הוראה כזאת אבדוק את הנושא בבוקר. על פי התקן העולמי קסדה היא חובה בכל מקצה ותחרות אנחנו בארץ מחמירים ודורשים גם מגיני ידיים.

freestyle25

New member
עדכון שעת זינוק

על פי נושאים כאלו ואחרים שעלו מול משטרה ועירייה שעת ההזנקה שונתה ל 8:15 (במקום 8:30 שהיה קודם) נא להתעדכן. תודה

למעלה