ההתבטאויות האומללות של חופית.

StriX Starlight

New member
ההתבטאויות האומללות של חופית.

גם בפרק הזה הייתה לה פנינה שקצת חמקה מתשומת הלב הכללית אבל צרמה לי מאוד. במשימה של דריכה הענבים בחווה האורגנית, רם וכריסטין היו לידם, במרחק שמיעה. כריסטין עמדה לה בצד בעוד שרם עשה את כל העבודה וחופית המקסימה פשוט צועקת לכיוונו ש: "רם זה לא פייר, אתה שוקל כמו שלוש אנשים!" ובראיון האישי אף הגדילה והוסיפה ש"זה לא פייר כי רם שוקל 700 קילו בעצמו. הוא כאילו לבד על הענשים עושה מה שאפילו שמונה אני ואלון ביחד לא עושים, שהוא עושה לבד". (הניסוח העילג במקור) בעיניי זה מחליא שהיא יורדת על מישהו שעשה מאמץ מדהים להוריד מהמשקל שלו ובעל כוח רצון ונחישות שהיא יכולה רק לחלום עליהם. לא חסרו לי סיבות לתעב את הייצור הזה עד היום, אבל כל פרק היא מצליחה להפתיע אותי מחדש בבהמתיות חסרת הטקט שלה.

היא אמרה "ענשים" ../images/Emo3.gif?

שימי לב לריחה של ילדות כאפות שכותרת הודעתי מעלה. ממליצה להיפטר מהקטע הזה, זה קטע אומלל להחריד
. מעבר לכך, כשאת נופלת עם הדבר הזה על עולה או דיסלקט, את יוצרת רושם אנאלי שלא היה מבייש גם את חופית
.

פנומן 72

New member
../images/Emo207.gif החבר'ה מתגעגעים אליך

מה קרה נטשת אותנו לאנחות ? התחלת להשתעמם כפרה עליך ?

גם אני אוהבת ומתגעגעת ../images/Emo247.gif.

מה יש, התערבת עם מישהו שתוכל להחזיר אותי
? חבורת חיב"סים חמודים אתם
.

פנומן 72

New member
נעלבתי בשם כל המין הגברי לדורותיו ../images/Emo7.gif

דייט אחד איתך שווה את אי חזרתך לפורום.

אני חושבת שהבעיה של חופית זה שהיא

לא מודעת להשפעה של המילים שלה... הרבה מתוך זה פשוט לטעמי נובע מבורות! כל הבנות היו ככה בהתחלה עד שהתחילו לקבל קצת שכל.

deathOrat

New member
האמת? שחופית עושה מה שהטייפ קאסט שלה

הגדיר אותה מראש היא סטייל פאריס הילטון\ניקול ריצ'י והיא עושה את זה "כמו שצריך" היא אגב לא רעה היו קטעים מהתוכנית שקיבלתי פשוט את הרושם שיש דיסקומוניקציה בין חופית לאלון בדרגה כזו שזה לא היה יכול לגשר על עצמו וגם שכל אחד מהם התכוון לטוב השני קיבל את זה רע לדוג': הפעם ההיא שחופית רצתה לדבר עם אלון אחרי שהיא הדיחה את רם וכריסטין והיא מתוך קלות דעת חשבה שאם היא תגיד שהיא ניצחה במשימה זה יפתח את אלון לדבר איתה וזה התקבל רע לפחות ממה שהעריכה הראתה לנו(אולי אלון תוכל להבהיר לנו מה באמת היה) מנגד בפרק אחרון אלון אמר לה "יאוש לא יוביל אותנו לשום מקום" וניסה להגיד לה שזה לא פתרון לנסוע סתם ככה באופן רנדומלי אלא היא צריכה לתכנן את זה ובמקום להבין שהוא מנסה לעזור לה היא קיבלה את זה כאילו הוא מנסה לעצבן אותה.

היא מוזרה

אין לה מודעות עצמית.. אין לי מושג מה מצאו בה יפה, ועל מה ולמה היא מתנשאת מעל כולם.

למעלה