ההתחלה!!!

טובא

New member
ההתחלה!!!

אז,איך אתם התחלתם לשמוע רגאיי?? ומתיי הבנתם סופית שאתם מכורים?? אני ההיתי בן 10 כשאחי הגדול הכריח אותי להקליט לו תוכנית בקשות מהרדיו. פתאום בין כל הפופ המוזרצ שנגנו שם התנגן שיר עם קצב שלא הכרתי אבל נשמע לי ממש חמוד.שאקהדאמוס ופליירס על הBAMBAMרידים. "MURDER SHE RWOT" זה היה שיר שהכניס אותי לרגאיי בגיל 14 כבר היו לי כמה דיסקים בבית(אף אחד מהם לא היה של בוב מארלי!!)וככה התחיל הרומן שלי עם הרגאיי.

ditiii

New member
התחלה

לפני עשרים ושמונה וחצי שנים נולדה קלטת נדירה, בהקלטות בזק של הזמרת הידועה דיתי איי. בין שיר לשיר פרץ , במפתיע מקצב המלווה בקול גברי רחוק, ואותו מלוות זמרות רקע, , דיתי איי היתה חייבת להצטרף... -המשך בשבוע הבא-

shockbit

New member
לא רואים בעניים../images/Emo66.gif

1991 עינאדידאן(עידן קרני) חבר לבסיס בבית נאבאבילון(בית נבאללה אקא נבלה) סוחב פעם ראשונה לפרישמן, מאז נפקדים בלי פס 3 פעמים בשבוע, מחנים המשאית מאן בבן יהודה חופשי קלאט חהחהח ההבנה שלא אצא בחיים היתה בטראק פילים בצ'אנג מאי, תאילנד 1995 עם טייפ ביד אחת ובמבוק-באנג ביד השניה, אחרי 7 ראש, שומע גנרל לוי ובדיוק שהוא נותן "ביג אפ אול אדי גל דם ויד אה בודי גלאמורוס" הפיל מלפנים מפיל ואחחד חבילת חרה שלאקקקק זה היה הרגגע הארה חיחה חיחה
יא ואררדיי די די

וואי ההתחלה חח ../images/Emo13.gif

אממ.. אצלי זה בא מהבית, מאז שאני זוכרת ת'עצמי יש רגאיי בבית.. בחדרים של אחיי הגדולים.. בעיקר אני זוכרת שהיה אלפא בלונדי, בוב מארלי, UB40 ומה שהכי נטחן זה האוספי רגאיי של אחותי- מה הכי טוב באחים שגדולים ממך ב 15-20 שנה?? (חוץ מהפינוקים והכסף חח..) זה, שכל הדיסקים והתקליטים שלהם אצלי עכשיו!!!!!!!! ששששש.. אבל בנינו- כי אני מכחישה שהדיסקים אצלי- ככה הם לא ידרשו אותם בחזרה :) לאט לאט, זה התפתח.. היינו נוסעים בקיץ לטיולים משפחתיים לכנרת (חוף דוגית!) ובלילה כשאחותי הייתה הולכת למסיבת רגאיי שם, תמיד חיפשתי אותה באמצע הלילה (הייתי בת 6-7) ואחי הגדול היה לוקח אותי לאזור שהיא נמצאת (יאנו במסיבה) כדי שאני ארגע.. עם השנים, התחלתי ללכת עם חברים לדוגית ולשמוע מלא רגאיי ורגאה מרפין.. הכרתי את סטון לאב, קוקו תי ועוד מלא מלא אמנים מדהימים!! כיום, אני הולכת למסיבות רגאיי ומתגלה כל פעם לעוד ועוד אמנים!! יאללה שיהיה לכולם יום סאטלה באטלה
-כשף!

ZeusMan

New member
לא נעים להיות נהג משאית הא ?

אני גם ביקרתי בבית נאבאבילון אבל משם יצאתי דרך קיר הבטון הנייד
הקב"ן בכבודו ובעצמו...

Grand Master G

New member
בקיצור- ג'מייקה

אני הייתי שומע רגאיי ודאנסהאל מאז ומתמיד, אבל ממש באופן שטחי, לא יותר מידי, אני בעיקר הייתי בקטע של היפ הופ, ג'אז וFאנק. ברגע שהגעתי לג'מייקה בתחילת אוקטובר, נדפקתי לגמרי, קשה להסביר, ג'מייקה זה המקום הכי מיוחד בעולם לדעתי. מאז, נכנסתי חזק במיוחד לדאנסהאל, התאהבתי באי הקטן הזה, במוזיקה, בסטלה, קיצר אני מפסיק פה כי עוד שנייה זולגת לי דמעה

למעלה