ההתלבטות - פרק 2

ג ו ל נ י

New member
ההתלבטות - פרק 2

אהלן, חבר´ה בהמשך לתגובות שקיבלתי מכם, חשוב לי להבהיר נק´ אחת: יש לי כוונה רצינית להגיע להחלטה. בנוסף להתלבטות שקיימת אצלי, אני מרגיש קשה לי לדבר על העניין אולי כי הדחקתי את זה כל השנים או שמדובר בסיבה אחרת. כשאמרתי שאני מתלבט ואני לא מוכן לשתף, התכוונתי לאנשי מקצוע. בפעם הקודמת סיפרתי שיש לי ניסיון מיני, הכוונה היתה למישהו שהכרתי. היינו נפגשים ועשינו את זה מס´ פעמים. לא שלא היה בסדר, היה אפילו יותר מזה. אני יכול להעיד שמדובר באיזה פנטזיה שהתגשמה ובכל זאת הרגשתי מוזר. מקווה שהבהרתי את עצמי קצת יותר

.m

New member
אז תגיד שככה... ../images/Emo13.gif

בטח שהיה "מוזר". לאורך כל החיים אתה מחונכך להתאים את עצמך לסגרות מובנות (נולד-גן-בי"הס"-צבא-אוניברסיטה-חתונה-ילדים...). בשום שלב בדרך לא נותנים לך לגיטימציה לשבור מסגרות - בין אם מדובר ה"לא ללכת לצבא" ב"לא רוצה ללמוד באונירסיטה" או "אני גיי". פה, יקירי, תמצא את הלגיטימציה להיות מי שאתה רוצה (במסגרת החוק, כמובן...). עכשיו בדוק מסרים
סופ"ש נפלא mai

ELP

New member
נכון לחלוטין

אחרי הסטוץ הראשון שלי וגם האחרון לזמן זה עם גבר הרגשתי מוזר, המגע המיני היה הדבר הכי נעים וטוב שהרגשתי כל החיים שלי, אבל עדיין הרגשתי מוזר, ורק שחזרתי הבייתה באותו בוקר (הספקתי לתפוס אוטובוס של שבע) הבנתי שאין פלא שאני מרגיש מוזר, כל השנים שמעתי הרצאות מההורים שלי שסקס או קשר כלשהוא של אנשים מאותו מין הוא לא טבעי, אבא שלי תמיד היה אומר לי "בטבע אתה רואה כלב זכר מזיין כלב זכר" ובגלל זה זה היה לי כל כך קשה, תמיד חינכו אותי שזה אסור ושזה לא טבעי, וזאתי הסיבה גם שאני לא יכול לקיים כרגע עוד מגעים עם גברים, אני לא מסוגל לקיים סקס עם גבר כשאני עדיין חי אצל ההורים, זה קשה מדי.... אבל זה בהחלט טבעי

Liroy25

New member
האמת? לא ממש!

יש לך נסיון מיני, אחלה! עם מי? מתי? באיזה גיל? מה היה? מה הרגשת?

.m

New member
לירוי, יא פולניה רכלנית

יושב לו גולני שלנו ושופך את הלב, ואתה מתעניין בפרטים הטכניים של מאיפה-בן כמה-אק/פס\...? מה יהיה איתך?
mai

Liroy25

New member
סליחה זה פורום סקס או לא???

חוץ מזה בכדי לפתור את הבעיה חשוב לראות את התמונה המלאה.

.m

New member
זה פורום סקס../images/Emo35.gif ../images/Emo2.gif

לרגע חשבתי שהגעתי ל"פולניה ביתנו"...
mai

למעלה