הוא גאון................אסי דיין

magy

New member
הוא גאון................אסי דיין

אני מכינה את הסיפור....... "העולם על פי אלוהים" קומדיה סוריאליסטית... מזכירה את " 8 וחצי " של פליני......במידת מה....... תיכף אשוב אם המחשב לא ישתגע שוב....

magy

New member
ערוץ 16 בכבלים

על הגג יושב אלוהים (אסי דיין) בחלוק רחצה... רואה את ערוץ הקניות ומשתוקק לקנות זוג נעלי בית משובצים וחמים .. לחורף. הבן שלו, ישו, (גיל קופטש) מנסה להשלים פאזל.... "הבריאה", של מיכאלאנג'לו. פיוס ה- 12 (יהודה פוקס) נדחף כל רגע....לתת עצות... השטן משחקת, (טינקרבל) כן , משחקת קלאס... וכל חמש דקות חוטפת קריזה... בפרט כשהיא שומעת שאלוהים עומד לשלוח את ישו לכדור הארץ כדי להביא גאולה......מבלי להביא קודם את החורבן. מיד היא שולחת שני מטוסים אל מגדלי התאומים. "הוא יביא גאולה בלי גוג ומגוג? ובלי הרס וחורבן קודם לגאולה?" אני אראה לו....... התייעצות עם נוסטרדמוס, (איל שני) ושינוי כל הנבואות שלו, פלוס שיחה עם טורקוומדה.(לא זוכרת את שמו).. ולוקס.... ואחרי פגישה עם "יהודה איש קריות" (ברח לי שמו אבל כולם שחקנים ידועים ומפורסמים) וז'אן דארק.... ישו יוצא לדרך.... לירושלים לצליבה נוספת.. הוא כמובן מבקש זריקת אנטיטטנוס וצליבה קצרה... כי יש לו פחד גבהים... אלוהים מצלצל לאמא של ישו, (גילה אלמגור) מריה, שכועסת מאד שהוא שוב עושה לה "דווקא" ולא מאפשר לה לראות את הילד... את ישול'ה... כל פעם עם סיפור אחר....פעם זה תום המילניום, ופעם טיול עם סנטה קלאוס....ממש לא עומד בהסדרי הראיה של הילד.... וכן, זה היה בעלה הנגר (עדיקה) שהעביר לה את השיחה.... בסלולארי. כולם בבגדים אזרחיים.... כמובן...... הזונה מתחפשת לנזירה ( נו, צופית גרנט) כדי לפתות את ישו ולהסגיר אותו למשטרה על מעשה מגונה ..(היא מוצצת לו והצלם מצלם כעדות). נשף הסילבסטר של 2002 נערך בפאר רב באולם.....ופוליאקוב משחק ושר מוריס שבלייה..... "הכניסיני תחת כנפייך" באנגלית..... אוקצור: רעיונות דיינים......אבל יש גם מסר....... הוא מצטער על כל הבריאה......מתמזמז עם ז'אן דארק, מתגעגע למריה..... אבל רוצה שוב להתאהב במישהי....... כל רעיון הבריאה בעיניו - בעיני אלוהים הוא : אהבה.... א ה ב ה ..... זו תמצית הבריאה............ היה מעניין לאללללללללה ואפילו מצחיק....

למעלה