הוא הגיע קולולולולולולולולו

dafgol

New member
הוא הגיע קולולולולולולולולו ../images/Emo13.gif

יום חמישי כבר כאן
סוף סוף השבוע ממש מעבר למחוגי השעון. אז נכון שיש עוד יום ארוךךךךךךךךך ומייגע ובכל זאת....הוא כבר כאן. יום מטורף מחכה לי, ההורים שלי יוציאו את ברי ב 12:30 וישמרו עליו עד שאחזור (אולי עוד אספיק לעבור דרך הסופר). אחה"צ כשנהיה במסיבת הסיום של ברי, עדן תשמור על רז (חברה נפלאה כבר אמרתי?) עוד מעט הם חוזרים מאילת ואחה"צ כבר נרתמים לסייע לי. בלילה אבשל כבר לסופ"ש ואינשללה לפנות בוקר האיש כבר יהיה בבית. מחר אחה"צ ברי צריך להיות ב"מבדקי התאמה" (איזה פלצנות..) לקורס שחייה שמתחיל אוטוטו...ואח"כ נתחיל סופ"ש של בטלה ומנוחה,ארבעתינו לבד, בלי מפגשים,טלפונים,נסיעות וכאלה...פשוט לנוח. לא מאמינה שצלחתי את השבוע הזה ונשארתי שפוייה...יחסית מה התוכניות אצלכם? מה מבשלים לשבת? לאן הולכים השבת? יאללה עפה לי לעמלי... יום נעים

אמא חוזרת מחר

חוזרת ממרוקו אחרי טיול של שבועיים משהוהיה אתמול באמפי? למי שפספס הנה מופע הזיקוקים שהיה

והנה המופע השני

היה אתמול טקס חלוקת תעודות למתדנבים ומיד אחר כך הופעות של פבלו רונזברג ועידן יניב

שירה763

New member
עכשיו הבנתי את מקור הרעש אתמול

איזו חינגה.... בפעם שעברה שהיו זיקוקים, חברים סיפרו לי שוידאו בבי ערך פתיחה מחודשת של החנות ולכן היו זיקוקים
אני והחצי תהינו איזה חנות נפתחה אתמול במגדל העמק...
הוקרה למתנדבים, זו בהחלט אחלה סיבה לחגוג

rby74

New member
הזיקוקים היו מעצבנים לאללה

אני השתגעתי מהרעש שלהם וגם הקטן לא רצה לישון בגללם...מה גם שאתמול נפלתי יחד איתו ככה שאני לא מסוגלת להחזיק אותו והוא מה זה נודניק....טוב ..דרך אגב שירה גם אני אח"כ בעפולה... בדרך למיון.... אולי יהיו הפתעות הלילה... אני לא יכולה לזוז................

לולי72

New member
אנחנו בבית ../images/Emo13.gif

הגענו ב - 7:30 בבוקר למגדל העמק והלכנו לישון עד כמעט 13:00. עכשיו לירון לקח את יובל לקניות ואני מארגנת קצת את הדברים. היה מוי כיף, נהננו מאוד, תמונות אני אעביר לדפנה והיא תעביר לפה. התגעגעתי.....

למעלה