הוא יקנא או לא ?

lmerav

New member
הוא יקנא או לא ?

מישהו ממקום עבודתי כל הזמן קונה לי ולבני מתוקים ובגדים. הוא קרוב לגיל 50 . אני בת 24 . שאלתי את בעלי אם זה מפריע לו הוא אמר שלא. נראה לכם שהוא אמר לי את האמת ? אשמח אם הוא לא יקנא כי באמת שאין לו במה. הוא איש מבוגר ובודד ואני קצת מרחמת עליו. מה אתם חושבים ?

revital28

New member
תלוי

תלוי מה רמת הפתיחות הקיימת בינך ובין בעלך. אם את חושבת שהוא אומר את האמת, אז תמשיכי להנות מהדוד החביב. אבל אם את לא בטוחה, אז כדאי שתפסיקי את זה, רק כדי לא להכאיב לבעלך או לצבוט את ליבו.

lmerav

New member
הוא מקנא ...

הוא סיפר לי אתמול. הוא מקנא לי מאוד . לא ידעתי כנראה עד כמה. הוא טוען שהוא בוטח בי אבל הוא לא מבין למה כל האנשים מסביבי קונים לי וקונים לי ונותנים לי. ולו אין הרבה לתת לי כרגע כי הוא רק עכשיו החל לעבוד. מירבי

לורה...

New member
מירבי

תהיי רגישה לבעלך...אם מפריע לו , ובעצם למה שלא יפריע לו,אז תסרבי לקבל מתנות מאותו איש,ולא משנה גילו. חשוב,חשוב מאד להיות רגיש לבן/בת זוג...ולחשוב אילו היה הפוך,איך היית מגיבה... לורה

lmerav

New member
ללורה המקסימה . . .

היי לורה , העונג כולו שלי כשאת משתפת אותי בפניני חוכמתך. ותודה. אם בעלי היה במקומי הייתי מאוד מקנאה. את צודקת. אבל מצד שני זה כייף לקבל מתנות ואם הוא היה מקבל מתנות אני חושבת שלא הייתי אומרת כלום. נראה לי בכל אופן. אדע בהמשך. אז מה , אני צריכה לסרב למתנות? עד שסוף סוף זה על חשבון חברה אירופאית ? אוףףףףף שתהיה לך שבת מקסימה ומתוקה. מירבי

noam011

New member
בודאי שכדאי לך לסרב למתנות

במיוחד אחרי שבעלך אמר לך שהוא מקנא. אז מאד כדאי לך להקשיב למה שבעלך אומר. אחד הלקחים שאני הפקתי לאחר כישלון הזוגיות שלי, היה להקשיב יותר לבת הזוג שלי. אבל אצלי זה כבר מאוחר מדי. לדעתי, חוסר ההקשבה של אחד לשני, הוא הגורם העיקרי לגירושין. ולידיעתך המתנות האלה על חשבון חברה אירופאית. הן עוד יכולות להיות על חשבון חיי הזוגיות שלך. אז מה את מעדיפה ?

בן 50 אחר

New member
שתי הערות מבן 50

1- תגובתו של בעלך מורכבת מנקיפות מצפון על כך שהוא לא מסוגל להרעיף עליך מתנות כפי שעושה האחר, וקנאה בגבר שהוא רואה בו בצדק מחזר וחש מאויים ממנו. 2 - בן 50 הוא לא דוד חביב ולא מבוגר. הוא גבר שרוצה ויודע איך לחזר ולאהוב,ויש לו הרבה פעמים גם יכולת כלכלית.

noam011

New member
תשמעי סיפור שקשור לעניין

אני נמצא בקשר עבודה עם חברה גדולה (אני לקוח בחברה הזו). היה לי מאד קשה להסתדר עם המנהלים בחברה הזו. עובדת שם פקידה שמאד עזרה לי ודיברה עם המנהלים שלה להקל עלי בתנאים. היא מאד עזרה לי, ואני הערכתי אותה מאד על עזרתה, ורציתי להודות לה. חשבתי איזו מתנה סימלית אני יכול לקנות לה, ובחרתי בסוף לקנות לה בשם. אוה דה טואלט לא יקר, רק בשביל תודה. היא קיבלה את הבשם בשימחה, ובבית היא הראתה אותו לבעלה. אח``כ היא סיפרה לי שבעלה עשה לה סקנדל בבית. מאז, אני לא קונה לה כלום. אני גם לא מתקשר לאחל לה מזל טוב ביום הולדת שלה, ומאד מאד נזהר בקשריי עם נשים נשואות בכלל. מפה למדתי שיש איזה קו דק בקשרים שצריך להיזהר לא לחצות אותו, ולפעמים צריך להזהר גם ממראית עיין בלבד. על אחת כמה וכמה אם בן הזוג משמיע טרוניה בעניין.

בן 50 אחר

New member
מקיצוניות לקיצוניות

או שאתה קונה מתנה אישית מאד,כי בושם נחשב למתנה אישית,ולא חשוב מחירו. אחרי שאתה מקפיץ את הפיוז אצל בעלה אתה מתעלם לחלוטין? קנה מתנה שימושית לבית או לרכב, כמו עט או מחשבון, זו לו מתנה אישית ולא תעורר התנגדות אצל בעלה.

lmerav

New member
אהבתי. יש לך הערות בונות .

וגם אחלה הערות...ממש טובות

s.s.m

New member
!!!!!

תדעי לך יקירתי... כנראה הוא בודד מאוד,,, והוא מוצא את אושרו על ידי נתינה... דעי לקחת מעט-ודעי להאריך זאת... ``````בכל מצב חפשי את הפן החיובי והתמקדי בו```` וחשבי לטווח ארוך... ואם את חושבת שהקשר בינך לבין בעליך עלול להתערער, נתקי קשרים המעקבים את התפתחותך והצלחתך, להמשך חייך השקטים. חג-שמח

dannygi

New member
פרחים בובונים=מטרה

תגידי, למה את חושבת המניאק הזקן נותן לך פרחים,כי את מזכירה לו את אשתו,או בתו,לא!!!! הוא רוצה מאהבת צעירה, גם אני מחפש אחת ומוכן לתת יותר,כל מניאק יודע שאם יתן בומבונים לילד וירכוש אמונו במוקדם או במאוחר תרגישי מחוייבות אליו, תפסיקי מיד עם כל זה, תגידי לבעלך מה את חושבת,לא מה הוא חושב,וביחד תפתרו את הבעיה,אם צריך תעזבי את מקום העבודה

למעלה