הודעה אישית

הודעה אישית

רובכם אומנם לא מכירים אותי אבל מי שמכיר יודע במי מדובר. לצערי יש לי בשורת איוב . אחייני בן ה26 נפטר בטרם עת מסיבה לא ברורה יומיים אחרי ערב ליל הסדר ערב שחגגנו יחד כל המשפחה, כשהוא זה שניהל את הקראת ההגדה, הלכות הסדר וכל מה שמסביב כולל הקניות לחג. זה קרה בדיוק כשהוא היה בשיא ההצלחה בחייו, המקצועיים, הכלכליים, האישיים ופתאום מסיבה לא ברורה הוא נפטר. ההלם הזה ילווה אותנו לא מעט זמן ואני צריכה קצת גם לאסוף את עצמי ואמשיך ללוות אתכם כמו בארבע השנים האחרונות עם התקצירים ששלחתי באדיקות כל פעם מחדש. זיו חן ז"ל - 3.7.80 - 4.4.07 שלכם תמיד שפי

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif ../images/Emo16.gif משתתף בצערך

קשה לאבד יקירים וכשזה קורה בהפתעה אז בכלל ההלם פי שניים... אין מושג בכלל למה זה קרה? הוא היה בריא ולא היה לו כלום? מפחיד...
תהיי חזקה ואחנו כאן אם את רוצה לדבר!

brum

New member
אמנם לא מכירה אותך

אבל משתתפת בצערך - קחי לעצמך את הזמן להתמודד, אל תרגישי שאת חייבת לעשות משהו כרגע - מה שחשוב היא לעכל את הטרגדיה. תנחומי גם לך וגם למשפחה.

nimix

New member
משתתף בצערך

נורא כאב לי לקרוא את זה, למעשה גם קשה להאמין, אנוכי בן 26 ( בדיוק חודש שעבר) וזה גורם לנו לחשוב פתאום כמה החיים קצרים , אני פשוט לא מאמין תהיי חזקה וכמו שכבר נאמר אנחנו כאן אם את רוצה לדבר, זה לא יכול להזיק.

junny

New member
../images/Emo16.gif אני כל כך מצטערת

שפי היקרה. כל כך מצטערת בשבילך ובשביל כל המשפחה. לחיים יש חוקים משלהם ולעיתים פשוט לא ניתן להבינם. איך בחור צעיר כל כך שמח כל כך כמו שאת מתארת הולך בטרם עת. מי יתן ולא תדעו עוד צער. בוכה איתך ומחזקת אותך רותם

תודה רבה לכולכם על השתתפותכם בצערי

מודה לכל אחד ואחת אישית אם אפשר בבקשה להכנס ללינק המצורף ולהדליק כמה שיותר נרות נשמה אעריך זאת מאוד (מצטערת על שההודעה חוזרת על עצמה והיא מצערת כ"כ) http://ziv-hen.ad-olam.co.il/Default.aspx תודה שוב שפי

ים כחול

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo23.gif../images/Emo201.gif../images/Emo23.gif../images/Emo201.gif

מצטערת לשמוע ומבינה את הכאב !!!!!
אין מילים ....

למעלה