הודעה חשובה: אני רוצה לבקש סליחה!

°°NaTaLi°°

New member
הודעה חשובה: אני רוצה לבקש סליחה!

לפני שאני יצא מהפורום יש משהו חשוב שתדעו:חברה אני מצטערת על כל מה שעשיתי! החיים שלי לא קלים בכלל את זה אתם כל יודעים! אני רציתי להתאבד בגלל היחס של תלמידים עלי ואיך שאני משקרת לעצמי. אני כרגע עושה הכל כדי להבריא בשביל אחותי. יש לה מחלה ואני מנסה לעזור לה להתגבר עליה ולהסביר לה כמה שהחיים יפים כי היא כל הזמן ניסתה להתאבד בגלל זה ולא הצליחה עד שיום אחד היא כמעט קפצה לי מהמדרגות משכתי אותה למטה ואמרתי לאמא שלי לקחו אותה לפסיכיאטר ואז לבית חולים כי היא פצעה לעצמה את העין בטעות ושם היתה ילדה אנורקסית אחותי עזרה לה לאכול ושם הסבירו שהיא תיהיה בדיוק כמוה בליה שתיראה תהורים שלי בלי לשמוע עליהם כלום באישפוז והיא הבטיחה לא לעשות זאת. בסיפור שלי: כרגע אני מנסה לטפל בבעיותיי: אני מנסה להשקיע יותר בלימודים כרגע התברר שאני גאון באנגלית רק שאף אחד לא ידע בגלל שעד היום היו לי מורות גרועות סוף סוף הביאו לי מורה טובה כדי שאני יוכיח את עצמי. וזה מה שאני עושה. אני מנסה לטפל בעצמי קצת יותר, להתנהג כמו שאני אוהבת כמו תינוקת קטנה ועם למישהו יש בעיה עם זה בעיה שלו, ושמה פס על כולם אני לא יסבול שמעליבים אותי כמו למשל: נטלי נכון את אוטיסטית תגובה: נכון יש לך בעיה עם זה שאני אוטיסטית? או: אמאלה איזה משוגעת: יאא איך ידעתם שאני משוגעת או: איזה סתומה: נכון, אני סתומה כמה שאתה צודק כאלה רק שהיום היה לי מקרה קצת מיוחד אבל אני לא יפרט עליו בגלל שאני מספרת לכם דברים שזה לא מעניין אותכם ואני ממש מצטערת על זה! זה לא יקרה שוב אני ממש מקווה שאני יפסיק לספר דברים אישיים שלי כי באשמתי נהרס הפורום סליחה! אוהבת נטלי תיקראו לא יזיק לכם!

מה נסגר???..( כנסי שניה)

אני קוראת הודעות אל היתאבדויות ועל מוות וכל מיני דברים ,עכשיו ....... אלה שחברים שלהם עוברים ניתוחים .. או מיקרה מצער אני באמת מאחלת לכולם שיהיו בריאים אמן!!!!!!!!! ואלה שחושבים להיתאבד......: למה להרוס ת'חיים??.. החיים יפים.. ואתם מקבלים אותם במתנה........ חבל להרוס אותם......

נטלי את פה מאמי ?????

התגעגתי וסליחה שהתנתק לי הפלאפון לא היה לי בטריה חחחח ועוד פעם סליחה דברי איתי כפרה בפורום

°°NaTaLi°°

New member
תגידי את קראת בכלל?

לא את לא קראת! תיקראי תביני עם כל כך קשה לך אני יסביר לך שאני מבריאה מי זה זה לא שאני עושה את זה בכוונה את יודעת זה נוצר מכל מינה דברים מה לספר את זה שוב? הינה במיוחד בשבילך: זה נוצר מיחס בכיתה את לא יודעת איך מתייחסים מכיתה א עד היום אני בכיתה ח מההורים שלי האמינו לי ומלחץ בלימודים טוב לך?רק שתידעי רצון להתאבד ומסיבות אמיתיות לא משחקנים זה מחלה!

סבבה למה את מתפלת עלי?....

אני מיד כשראיתי שכתבת הודעה אז הגבתי לך כי רציתי להתכתב איתך מאמי סליחה ס-ל-י-ח-ה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה לא אישי אליך.. זה בכללי.....

לכל מה שקרה פה בפורום... מה את תוקפת.... תיראי אני באמת מצטערת ואני מבינה שקשה לך...... זה לא אישי אליך!!!!!!!!!!!!!!!!! וכן רק שתדעי שקראת ... ועד הסוף..... ואני ממש מצטערת .... ואני קוראת הרבה על מקרים כאלה... ואני כל פעם מצטערת מחדש..... אני רק מנסה להגיד לך ולעודד אותך שהחיים יפים....... לתת לך הרגשה טובה.... לא רוצה???. לא צריך!!!!

°°NaTaLi°°

New member
מאיה לא התכוונתי עליך התכוונתי לגיל

לגילי! גילי תראי את לא מבינה כי את לא היית בפורום שרשמתי מה עובר עלי תאמת אף אחד לא מבין כולם חושבים שאני ילדה מפגרת שיחשבו לא מעניין אותי אני לא אשמה שזה היחס שנותנים לי שאני יחלים מהדבר השטותי הזה אני יהיה יותר חכמה מהם כמו שהיתי פעם! ואני יודעת מי מקנא ומי לא זה כמו שאני כל פעם מחדש בוכה בגלל המורה למתמיטקה היא עושה דבר שאסור לה לעשות ואחר כך מתפלאה למה אני נכשלת אין לה עוד זכות לדרוש מימני להצליח אחרי שאני מבקשת עזרה והיא לא מוכנה לעזור או שהיא קוראת לי 0 או לשאר התלמידים שקשה להם אומנם שיפרתי תציון אבל לא בגללה בגלל התיגבור שם עזרו לי תודה לאל ולא היתי נכשלת אני עוד יכולתי לקבל 100 כי ידעתי את כל החומר במתמטיקה הכל כניראה כי היה רשום עליו מבחן אז נילחצתי כמו תמיד רק באנגלית זה לא ככה באנגלית התחלתי להרגיש חופשיה בדיוק כמו שאני בספרדית חחח. המורה של אנגלית כל הזמן עוזרת לוקחת אותנו מישעורים ומלמדת אותנו תחומר והיא הוסיפה לנו שעה על זמנה הפנוי בלי כסף רק בזכותה אני מצליחה ואני מודה לה! כנראה אני רק צריכה להחליף בית ספר זה גן חיות שם הבעיה שכל אשדוד ככה הלוואי והיתי יכולה לעבור עיר כמו ללוד או גני אביב. יום יבוא ואני יראה לכולם כמה אני חכמה!

תקשיבי שניה.....

אני ממש מצטערת יכול להיות שלא ראיתי...... אבל אני ממש לא נגדך .... אני בעדך .... אני אומרת לך שאני מנסה לעודד אותך ..... חס וחלילה שאני יהיה נגדך...... אני בחיים לא יהיה נגדך....... ואת לא מפגרת .... את אחלה ילדה (לפי מה שראיתי) ואל תבכי בגלל מורים ..... או משהו..... (מורים לא שווים את זה) ואם את אומרת שאת חכמה אני מאמינה לך....... באמת..... קראתי הרבה סיפורים כמו שלך ואני רק מאחלת לך שתבריאי מהר.......

ayeltush1

New member
נטלי מאמי כנסי שנייה חשוב ביותר !!!

טוב לא ממש הבנתי על מה את מדברת אבל בעיקר על התאבדויות ותקופה קשההההההה שאת עוברת אני לא הספקתי להכיר אותך אבל ראיתי שכבר כמה פעמים כתבת בפרום הזה שאת רוצה להתאבד אחד מהשחקנים שלא ענו לך אז והשני ביגלל תקופה קשה שאת עוברתתתתתתת קודם כל את לא היחידה בעולם הזה שעובר תקופות קשות מה לעשות זה הגיל הכי קשה הכי עם הרבה מצב רוח שונים עם הרבה דיכאונות והרבה אהבות ואכזבות אבל אין מה לעשות וזה רק מראה שלך שאת בגיל הבגרויותתתתתתתת ושאת מתחילה להבגר ואין מה לעשות והדרך זה לא לאיים ולתאבד ולשנוא תחיים ולברוח מהמציאות כי זאת לא הדרךךךךךךך עכשיו לדעתי זה הגיללללל הכי הכי קשה וצריך להתמועדד איתו אין מישהו כאן מושלם שהוא לא עובר תקופה קשה בחיים שלו ועם יש פה אנשים שמקללים אותם פשוט על תתיחסיייייייי ותנסי להכיר ילדים אחריםםםםםםםםםם ורציני עם יש לך בעיות במשפחה או בכל דבר אחר שקשה לך להתמודד עם זה תילכי ליועצת בית ספירי זה לא בושה ללכת אלייה זה יכול מאוד לעזור לך ועם תסתכלי על התקופה הקשה שאת עוברת בצורה אחרת ואופטימית את תיראי שהיא תעבור לךךךךךךךךך מהר ותיצאי מהקטע של התאבדיותתתתתתתתתתתתתת ועם את חושבת איך להתאבד כל יום זה באמת כבר מחלה נפשית את חייבת ללכת ליעוצת לא שזה משהו רעעעעע אבל זה לא טוב שאת חושבת ככהההההההה אני מקווה שעזרתי לךךךךךךךך איילת

נטלי...

אני ממש מצטערת לשמוע על מה שקורה לך... אני בטוחה שאחותך תבריא!!!! אל תתאבדי.. כמו שאמרת החיים יפים אז אולי את אוטיסטית אבל יש לך לב זהב.. ורואים את זה.. את ילדה מדהימה ואני מקווה שאנשים יבינו את זה במקום לצחוק עלייך באהבה ענקית ממני נועה

°°NaTaLi°°

New member
חח אני לא אוטיסטית

ואני לא יתאבד אני פשוט במקום לריב מסכימה עם מה שאומרים עלי אפילו צוחקת על עצמי כי זה מצחיק לא בכוונה אני צוחקת הם אומרים כל כך הרבה שטויות. ככה מעליבים אותי פחות ככה לא מרביצים לי הרבה כי מי שנוגע בי מקבל בדיוק את מה שהוא עשה לי בבית הספר הזה למדתי להגן על עצמי למדתי להרביץ אבל ממש כואב אני יכולה לשתק בן אדם הוא ישר נופל על הריצפה מרוב שזה כואב למרות שאני לא עושה את זה זה מסוכן למדתי לקלל אבל מה זה לקלל אני מדהימה תילד שמימולי שבחיים ואת זה אני עושה רק בבית ספר אני בסך הכל ילדה טובה אבל שצריך אין לי ברירה ולא יהרגו אותי שם ישברו לי תיד וזה קורא המון בסך הכל אני ילדה טובה פשוט אין מה לעשות חח אני שחקנית באמת אבל היום בתיגבור ילד אחד התחיל לקלל אותי שמו דניאל(דין ככה כולם קוראים לו) הוא ביקש עט אבל אמרתי שאין לי אחותי לקחה אותם והשניים שיש ליצ לא עובדים אז התחלתי לשחק אותה כאילו שזה לא מעניין אותי ככה אני מתגברת על הכל אני משחקת מישהי שבעצם היא לא אני! היום שיחקתי קצת תילדה המתלאוות עניתי לא בהכל נכון אני מכוערת כן אני דומה לקוף נכון אני טיפשה או שהוא אומר אני שונא תילדים האלה שעושים להם תביא לעתיק אז הם עונים לא רוצה.. אז אמרתי למה אני יעבוד ואתה תעתיק מה אני פריירית שלך? זה פשוט בושה הילדים של היום! חחחחחחחח חיכוי של כל המבוגרים חחחחח

ayeltush1

New member
ונטלייייייי.....

אוטסטיתתתתתתתת זה דבר בכלל לא רע ואני לא חושבת שיש פה הרבה אנשים שמסוגליםםםםם לספר על הבעיות שלהםםםםםםםם אני חושבת שאת באמת מדהימההההההה ושבאמת אחותך תבריא ועם אני יוכל לעזור לך במשהו אז תדעי שאני כאן אני יספר לך משהוווווווווו........ אני בצופים כבר שלוש שנים והשנה אני כבר בוגרת כיתה ט עוברת קורס הדרכה והסבירו לנו שבקרוב ילדים אוטיסטים נכנסים לשבט שלנו בהתחלה הכיתות הקטנות יותר לא ידעו איך לקבל את זה והדרך אצלהם זה קללותתתתתתת כי הם לא מבינים אבל אנחנו הבוגרים עברנו על זה מלא פיעלויתות איך לקבל תשונה ווהיום שההיתי בצופים אז הם עמדו איתנו במפקד וראיתי שהם ממש מתוקים ושהם כל כך משתדלים ושיש להם לב של זהבב ואני חושבת שהם היו ילדים מקסימים ואפילו הצטערתי על זה שאנחנו לא עוברים איתם פעילויות ואני חושבתתתתת שעם את אוטיסטית עם לב של זהבבבבבבבבבב זה דבר מדהיםםםםםםםםם כי לא כולם כאלוו והלוואי שלכולם היו לב כמו שלך כמו שאומרים כאן כי אני לא ממשש מכירה אותך אבל את ניראת לי ממש מתוקה ואלו שהם מקללים אותך הם פשוט לא מביניםםםםםםםם עדיין והדרך היחידה אצלהם זה הקללותתתתתתתתתתתתתתתת אבל עם הזמן זה בטוח יפסק מתי שהו ובת כמה את?......

ayeltush1

New member
חחחחח נועית בילבלה אותי

מצטערת על תתיחבי נטלי חשבתי את אוטיסטית לפי משנועית כתבה אז בלי בכוונה לעליבבבבבבבבבב סליחהההההההההההההההההה בכל מיקרא כדאי שתיקראו את משרשמתי לכל דבר אחר תמיד טוב לדעת

ayeltush1

New member
נועיתתתתתתתתתתתתתת כנסי

חס וחלילה אני לא מאשימההההההה אותך ראיתי משכתבת אז חשבתי שהיא אוטסטית כי ראיתי תמכתב של נטלי ולא ממש הבנתי ואז ראיתי שאת כתבת שהיא אוטסטית אזזזזז סליחהההה פשוט לא הבנתי את מה שנטלי כתבה ונועית סליחה

למעלה