הודעה חשובה, במיוחד ליחצנים שבנינו

הודעה חשובה, במיוחד ליחצנים שבנינו

הפורום הזה נהיה לוח מודעות
וזאת לא המטרה שלו. אנחנו מקציבים לכם שרשור לשבוע של יחצנות (דאנסים, הופעות, השם יודע מה...) כל שבוע אני או גיל נפתח את השרשור (אם אין אז אתם מוזמנים לפתוח בעצמכם) מראש אנחנו מודיעים לכם שכל מי שלא ישרשר את ההודעות היחצניות שלו או שאלות שקשורות למסיבות לשרשור השבועי, ההודעה שלו תמחק. צר לנו שככה זה צריך להיות, אבל באמת לא נעים להיכנס לכאן
והרבה אנשים מתלוננים על זה. אנשים חסרי ידע נכנסים לכאן ללמוד דברים ולהחכים בזכותכם אבל בורחים מהבלאגן
עוד משהו קטן הרבה פעמים יש פה הודעות שמיועדות למישהו אחד, הודעות פרטיות תעבירו למסרים, גם הודעות כאלה ימחקו. תודה לכם ושבוע מקסים
גיל ומיכל

yaarasta

New member
אמת, אמת, אמת, אאבבבללל::!!!

מה שאתם עושים בכך שאתם מעבירים את ההודאות ופותחים שרשור זה אחל הרעיון! אני אישית בעד שרשורי מסיבות, ואפילו בפורומים אחרים (של לפחות 4 שרתים אחרים) יש שרשורי מסיבות/ הופעות/ וכו' אבל כמו שיש הרבה אנשים שנכנסים לפורומים ללמוד (כולל אותי!!!!) יש הרבה שנכנסים בקטנה להתעדכן!! לפחות 50% מהאנשים אם לא יותר!! בזמנו אפילו הכנסתי את הכתובת של הפורום על הפליירים של המסיבות בקיוב! בתכלס, יש מקום לכולם, בלי ריבים, בלי תככים, רק Positive VibeZ!!! BLESS & RESPECT -יער

בדיוק...

אני לא רואה איך מה שכתבתי מתנגש עם מה שכתבת יכולנו להגיד שאנחנו לא רוצים בכלל יחצנות כאן ובשביל זה יש לוח אירועים כמו שתפוז ביקשו מאיתנו לעשות אבל הלכנו לקראתכם ורק ביקשנו שהכל יהיה בשרשור אחד למנוע בלאגן. אנחנו לא יכולים להעביר בשבילכם את ההודעות כל הזמן
זה עבודה מתישה מעייפת ולא בשביל זה אנחנו כאן

יום שישי 31.3 בסלואו משה -

והשבוע תראו איזה מבחר
ראסטה ליון סאבו (סוליקו) היי פיי (איימר סאונד) גימ"ל סאונד מה אתם אומרים?!?! יש טענות, מענות או בקשות??? שיהיה יום ניפלא -כשף!

למעלה