הודעה חשובה בקשר למיכאלה אלקין

Aviad1987

New member
הודעה חשובה בקשר למיכאלה אלקין

הבנאדם שהציג את עצמו בתור מיכאלה אלקין כאן בפורום הוא לא מיכאלה האמיתית
תודה וסליחה.

YOSSIMAMI

New member
אז מי הוא היה??

מי זה היה??? איך אתה יודע שזה מזויף??? ---------------------------- אתה, אתה שיכור אתה!!

the blak angel

New member
זה כל כך ברווווווור!!!!!!!!!!

ידעתי שזאת לא הייתה היא!!!!!!! דבר אשון כי היא נזכרה להיכנס רק בסוף הסדרה דבר שני כי היא לא הגיבה להודעות שרשמו לה בשרשור שהיא פתחה... דבר שלישי כי היא רשמה בפרטים שלה..."כמה קשה להיות אני"... חחחחחח איזו ילדה משועממת... וסתומה ואהבלה וטיפשה ועוד המוווון דברים שאין לי כוח לרשום... :)

לאביעד... זה לא קשור לשירשור!

זו הודעה שכתבת לפני כמה ימים ולא ענו לי אז חשבתי אולי תוכל לעזור לי.... ביום שבת הייתי במופע מחול של רננה רז, זאת שמשחקת את עינבל(אני חושבת שככה קוראים לה)נוו.... המורה למחול... המופע הלך ככה: בחלק הראשון והשני היא רקדה עם עוד 3 רקדנים בריקודים שהיא המציעה.. בחלק בשלישי היא הייתה לבד בריקוד ממש ממש ממש ממש יפה ... היא חתכה בצל ותוך כדי היא סיפרה סיפור שהלך ככה: שהלכתי ברחוב כל המבטים ננעצו עליי כולם בהו בי לא הבנתי למה... הסתכלתי על השימלה היא הייתה סגורה והשיער גם היה בסדר... לא הבנתי למה... כשעליתי לאוטובוס לא מצאתי מקום ישיבה אז עמדתי ליד הנהג... הנהג הסתכל עלי במבט מוזר אבל לא החשבתי את זה למשהו גדול חשבתי שזה נורמלי... אבל אז כל האוטובוס בהה בי כאילו אני לא שמה לב... ניסיתי להיסתכל רק על תקרת האוטובוס וריצפתו... אבל לפעמים העישונים שלי הגניבו מבט ועדין כולם הסתכלו עלי.... לא הבנתי למה... רציתי לבכות אבל החזקתי את עצמי ואמרתי עוד שלוש תחנות אני יהיה בבית ואוכל לבכות כמה שארצה.... התאפקתי... בתחנה הראשונה ירדו שלוש אנשים וכל אחד שעבר על פני ליטף את ראשי והסתכל עלי במבט עטוף רחמים... בדרך לתחנה השנייה באמת רציתי לשאול את כולם למה אתם מסתכלים???? מה קרה?? אבל שוב התאפקתי... בתחנה השנייה ירדו כמעט כולם.... וכל אחד שעב על פני הסתכל שוב במבט עטוף רחמים ושני אנשים אמרו לי ..." הכל יהיה בסדר".... ממש ממש ממש ממש רציתי לבכות יהיו לי כבר דמעות בעניים... אבל אמרתי לעצמי עוד תחנה אחת אני בבית ואני יכול לבכות כמה שארצה.... האוטובוס הגיע לתחנה השלישית ירדתי ממנו... היו לי רק עוד כמה רחובות עד לבית שלי... במעבר החצייה גברת אחת אמרה לי הכל יהיה בסדר הזמן הוא כמו תרופה.... הרמזור התחלף.. יכולתי לעצור ולשאול אותה למה אבל העדפתי ללכת הביתה ולבכות!!! בדרך הלכתי מין ריצה הליכה כזאת.... בכניסה לבנין השכנה ממול חיכה אלי וחייכתי גם... היא שאלה.. "את עצובה?" עניתי לה מהר לא למה? היא ענתה לי... "זה כתוב לך על המצח" פניתי למעלית והיכנסתי אליה.... לו ידעה כמה היא צודקת חשבתי לעצמי.... הסתכלתי במראה שוב לראות מה לא בסדר.... הסתכלתי ל השימלה היא הייתה בסדר על השיער גם הוא היה בסדר אבל שהסתכלתי על הפנים ראיתי שכתוב לי על המצח "אומנם יפה היא ונהדרת אבל בעלה עזב בשביל אחרת" לא יכולתי עוד הייתי במרחק שלוש צעדים מביתי אבל התחלתי לבכות... זהו זה היה הסיפור..... אחר כך היה עוד קטע ממש יפה אבל היא לא השתתפה בו... ואז נגמר המופע... הוא נשמע מאוד קצר אבל כל ריקוד היה בערך רבע שעה עשרים דקות.... אחר כך הלכתי אליה ל"מאחורי הקלעים" וביקשתי חתימה... והיא כתבה לי.. " לרז המתוקה באהבה ממני רננה רז..." אמרתי להה שהיה מאוד יפה והלכתי... עכשיו מישהו יכול לברר לי מה האימייל שלה אז בבקשה.... תגידו לי ב: מסנגר+אימייל: [email protected] אי.סי.קיו: 254827727 או אפילו כאן בפורום בכללי או במסר אישי... אני די בטוחה שלאחד השחקנים יש אז תשלחו לי בבקשה זה חשוב..!!! טוב סורי אם שיעממתי מישהו אבל ממש רציתי לספר את זה..... אוהבת רזי....

חחחחחחחח

אל תדאגי מואה! אני מעריצת פירו! שמעתי שיש לך אתר עליו.... מה הכתובת מואה? חחח, אלף מופצות מאמי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*כאן אני נחנקת מהגרביים של אחותי הקטנה...* *זהו, אני מתה!*

חחחחחחחחח אדוווההה

כמו היצורים...... אד אחד אחד נת חחח{יענו הכינוי שלך...!}חחח{במקום מספרים במילים...לא אדוונת כאילו...}עזבו רק אני מצחיקה את עצמי ורק אני מבינה את עמצי חחיחחחח..!אפחד אחר לא...

חחח עזבי...כבר הסברתי ש

שאני מצחיקה רק את עצמי ואפחד לא מבין אותי חוצממני חחחח אל תיתיחסו להתעלםם!!!חחחחחחחחחחחחחחחחח..... מה גם שאני לא המסבירה הכי טובה בעולם...ככה ש....חחחח עזבו!!!יש לי יציאות מפחידות!

יופייי ברוך ה' מישהי מבינה אותי..זו

הפעם הראשונה.... חחחחחחחחחח..!!!!ישששששששששששששששש תודהההההההההההההההההההההההההההההההה!מוואה ענקית!חחח

דנוש?

מה עם האתר של פירו (המולשם ד"א)????? חחחח, מתה עלייך י'מואה!!!! מ-ו-פ-צ-ה-!-!-!

תודה מואה!

איזה אתר שולט!!!!! אני חולה...
נשארתי בבית... ומה קורה איתך מואה? חחחח, תתכתבי איתי בשרשור
שפתחתי...

למעלה