הודעה חשובה לחברי הפורום

TetiBETTY

New member
הודעה חשובה לחברי הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

קודם כל אני
שהפורום
(פורח)!! דבר שני,עדכנתי את שאלת הסקר-אתם מוזמנים לענות(ולתת רעיונות לסקרים,סקרים מעניינים יפורסמו!). דבר שלישי,השם שלי לא מופיע לי בכחול,בתור מנהלת הפורום,בגלל שהפורום כמו שאמרתי,עדיין בחיתוליו...אבל זה יקרה בזמן הקרוב מאוד! דבר רביעי ואחרון והכי חשוב!!- אתם חייבים לשמור על שפה נקיה יותר... אחרת אני אצטרך למחוק הודעות(שזה כבר קרה...),וכשאני מוחקת הודעה אני לא יכולה להשאיר את התגובות שלה,וחבל שהודעות "נקיות" יימחקו! אז בבקשה מכם... DON´T DO THIS TO ME!!
ממני... (אם יש לכם שאלות,פניות-אתם מוזמנים!) בת אל TetiBETTY מנהלת הפורוםמס´ 1 של בריטני
הפופ!!

TetiBETTY

New member
ועוד משהו...

אז למי ששאלה אם מחקתי את ההודעות של בריטני,עם התמונות עירום- אז זהו שהנהלת הפורום מחקה אותם בלי שהספקתי להסתכל עליהם... אבל ההודעות בתוך התיקיה שלי של הנהלת הפורומים. וזהו... יש מישהו שנכנס למועדון המעריצים? וחוץ מזה,את כל המזל"טים על הפורום תעבירו לי,יוזמה שלי!! תודה... ממני בת אל TetiBETTY מנהלת הפורום מס´ 1 של בריטני
הפופ!!

plomphy

New member
בואנה אתה כל כך מעצבן!

כבר קלטו שהקטע שלך זה לכתוב עם שגיאות אבל אתה כל כך דורש מכות!

TetiBETTY

New member
בקטע הזה אני איתך....

יש לי אפשרות להגביל אותו,שהוא לא יוכל לכתוב יותר הודעות בפורום. לעשות את זה? מצד שני אני מרחמת עליו.... בת אל TetiBETTY מנהלת הפורום מס´ 1 של בריטני
הפופ!!

למעלה