הודעה חשובה

kobi sitt

New member
הודעה חשובה

הפרק הראשון של העונה החדשה בסיד-קום ``דרו קארי`` נפתח בקטע מתוך SIMS. ולא, זה לא היה הסכם פרסום עם EA.

ilanos

New member
וזה חשוב בגלל ש?... (יש טקסט)

אני חושב שתעשיית משחקי המחשב התקדמה מספיק בשביל שלא כל ציון סתמי של איזה משחק בתוכנית טלוויזיה פופלרית יהפוך לסיבה למסיבה. ואגב קובי - סיט-קום, לא סיד קום. סיט, כמו בקובי סיט.

kobi sitt

New member
שכחתי

שמע, זה ממש סטראט-אפ ווץ מזה, אני כן חושב שזה ביג-דיל כי התופעה של הסימס בעיקר בארה``ב היא מלא סתם עוד הצלחה, אלא חלק מגל חדש של אנשים שנוספו לתחום, בעיקר נשים שמשחקות - שלא לדבר על משפחות שלמות וזה מדליק ואפילו חשוב - לכן ציינו את זה כאן.

yuval-LASKIN

New member
דעתי על הסימס

לדעתי מי שמשחק בזה ונהנה מזה הוא בעל טעם מוזר ביותר... אני ששששששששששששששששונאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא את המשחק הזה! הוא לאנשים שאוהבים לשחק בחיים של אחרים כי הם עצלנים מדי כדי לעשות את מה שהם צריכים בחיים שלהם, או כי הם מפחדים לעשות כאלה דברים במציאות או כי הם פשוט לא יכולים!!! זה משחק טיפשי, מפגר שלדעתי הוא צריך להיות freeware לגמרי... חסר טעם לחלוטין! ואני לא אומר שכל מי שמשחק ונהנה מזה הוא חסר חיים...אבל רובם כן. ובמקרה הזה אני יכול להגיד שגם רובן כן.

ilanos

New member
לא להגזים...

אתה רוצה להגיד שכל מי שמשחק ברד-אלארט הוא בן-אדם בעל ניטיות להיות גנרל, וכל מי שמחכה בקוצר רוח לבלאק-אנד-וויט הוא למעשה סוטה שרוצה להיות אלוהים? הסימיס הוא בית בובות ממוחשב. זה הכל. משחק אלוהים מהסוג המשובח ביותר. כמו טמאגוצ`י משוכלל. לא, גם אני לא אוהב אותו, משום שהוא התחיל לעשמם אותי מהר מאוד, אבל אין שום ספק שזה משחק מצויין מרוב הבחינות.

roy x

New member
אני לא יכול ממש לדבר אבל

אני לא שיחקתי בסימס אבל המשחק הזה ממש מצליח והכל לדעתי כל כך הרבה אנשים לא יכולים להיות חסרי חיים זה ממש מטומטם להגיד כזה גם בRPG כמו FINEL FANTASY אתה משחק חיים של אחרים אפשר להגיד ממש אותו דבר

kobi sitt

New member
אפשרויות מוגבלות

עם כל ההערכה שלי לסימס, אני דווקא נוטה להסכים עם רוב הביקורות כי בסך הכל המשחק השאיר אותנו עם אפשרויות די מוגבלות ולא יותר מדי משחקיות. אבל המעקב אחר דמויות מזדקנות בכל זאת עשה את זה, ולכן לא ממצים אותו מהר כל כך. אגב, אתם מתכוונים לנסות את חביל ההרחבה?

roy x

New member
זה הכל טעם

לדעתי אין מה לדבר אם זה טוב או לא זה כל אחד והטעם שלו

yuvalask

New member
אין קשר!!!

אתה לא משחק חיים של אחרים בפיינל פנטזי, אם כבר אתה יכול להגיד שאתה יוצא איתם למסע או משהו כזה, אבל אתה לא מכין אוכל, מנקה את הבית או מכיר חברים (דימיוניים כמובן) דרך פיינל פנטזי. אין שום קשר בין השניים, אתה באמת צריך לשחק בסימס כדי להבין מה הקטע.

ilanos

New member
ברור שיש קשר!

את בהחלט משחק חיים של אנשים אחרים דרך פינאל פאנטאזי! זה כל הרעיון - החיים שלך, לפעמים משעממים אותך. בטח, זה כיף - חברים, בית ספר, טיולים, יציאות... אבל בסוף זה מתחיל לשעמם, ואז אתה פונה למשחקי מחשב כדי להכנס מעפם לפעם לחיים של אנשים אחרים... יצאתי נורא פילוסופי, אבל לדעתי אין טעם להכחיש את זה. כולנו רוצים להיות מה שאנחנו לא.

ilanos

New member
ברור שיש קשר!

את בהחלט משחק חיים של אנשים אחרים דרך פינאל פאנטאזי! זה כל הרעיון - החיים שלך, לפעמים משעממים אותך. בטח, זה כיף - חברים, בית ספר, טיולים, יציאות... אבל בסוף זה מתחיל לשעמם, ואז אתה פונה למשחקי מחשב כדי להכנס מעפם לפעם לחיים של אנשים אחרים... יצאתי נורא פילוסופי, אבל לדעתי אין טעם להכחיש את זה. כולנו רוצים להיות מה שאנחנו לא.

yuvalask

New member
כן...

אבל מה שאתה יכול לעשות בפיינל פנטזי וכל שאר המשחקים - אתה לא יכול לעשות בחיים האמיתיים. בסימס אתה עושה כל מה שאתה יכול לעשות בחיים האמיתיים, רק שאולי זה ייקח יותר זמן. אז למה לא לעשות את זה בחיים האמיתיים וזהו?!

kerenc

New member
אתה ממש לא צודק!!!!!!

אני אוהבת לשחק בסימס וזה לא אומר שאני חסרת חיים יש לי הרבה יותר חיים מלך!!!!! חחחחחחחחח................

למעלה