הודעה חשובה !

אמנוןB

New member
הודעה חשובה !

שלום רב לכולם, ביום רביעי, 18.6.06 בשעה 20.30 בערב תתקיים האופרה "שיקוי אהבה" בטיילת של נמל תל-אביב מול האנגר 13, ליד "גלינה", אני משתתף כבן כפר וכן בתמונה האחרונה אני מלובש ככומר בחופה המשיא את עדינה ונומורינו, חוויה מוזיקלית מרהיבה, תלבושות מרהיבות (באמת!), מי שלא מגיע מפסיד, הכניסה חופשית לקהל הרחב, זהו פרוייקט ענק עם במה ענקית הפקה של האופרה הישראלית בשיתוף סימפונט רעננה,ירדנה היקרה אני מאוד אשמח באם תכבדי אותנו בנוכחותך (אתמול בחזרות היתה נוכחת גב' מירי דותן אשתו של דודוד דותן ז"ל). תגיעו בהמוניכם, מבטיח לכם שתהנו, אושר ובריאות אמנוןB

הודעה חשובה מאוד

ב-24/7/1988 אני חוגג יום הולדת 20 ! אני אשמח לראות את כולכם, אשלח לכם פרטים במסר אישי.

dikla yoktan

New member
שמוליק - יא מטורף!!!

כמעט נחנקתי עכשיו מהנדוייץ' בגללך! אני בעבודה, לא יכולה לצחוק בקול מול המחשב!!!!

נו שמוליק, אני מחכה לירידה עליי

איך אני אמשיך את היום ככה???? בלי פגיעה ישירה. אתה ברוגז איתי?

איזה כיף לך, הלוואי עליי

היו לי תקופות שכל הארועים שהיו לי היו ביום שני והתחרפנתי מזה שאין מי שיעשה לי, עד שבפעם האחרונה הספר שלי סיפר אותי ככה שאני יכולה לעשות לעצמי פן. ביום של החתונה שלי (יום שני) זה היה דווקא לטובתי כי הספר שלי , היה רק שלי כל היום. אז מה אתה מתכנן? אני הייתי אתמול בחופש.

האמת שלא תיכננתי כלום

ופתאום השכן שלי הגיע אלי עם מכרה משותפת... היה מאוד נחמד, ואפילו הכל תועד במצלמת וידאו של הטלפון הנייד. בקרוב הסרט בחנויות

קרן ניב

New member
../images/Emo5.gif אוי ואבוי... האם אני מכירה

את השכן המדובר והמכרה המשותפת ?

yanivm1

New member
קרנוקה, זוכרת את הסרט של פריס

פריס הילטון ששלחתי לך בזמנו? בקרוב אותו הסרט בשינוי אדרת בכיכובו של שמוליק!

למעלה