הודעה לחברי הפורום

ofleisher

New member
הודעה לחברי הפורום

גולשים יקרים, מערכת תפוז אנשים ששירתה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ולצערנו אין באפשרותנו להמשיך לתחזק אותה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו מנסים לפתח אתר חדש ומתכננים להעלות אותו בקרוב במקום האתר הנוכחי. אנו מתנצלים מראש על תקלות ככל שתהיינה כל עוד האתר הישן באוויר וממליצים לגבות תכנים אישיים. בברכה, הנהלת האתר ************************************************************************* הערה שלי : ההודעה מועברת ככתבה וכלשונה ולי אישית כלשאר מנהלי הפורומים אין שמץ של מושג מה הולך לקרות ומתי. בכל מקרה אם יש גולשים שמעוניינים בנגישות עתידית למשהו מהחומר שנצבר פה במשך שנים כדאי שיזדרזו כי ייתכן מאד והאתר הנוכחי יקרוס עוד לפני המעבר לפלטפורמה החדשה. תודה על המטוסים ולהתראות

davidfainshtein

Member
מנהל
כמו שאומרים, סלמאת'!

תפוז היה בית בשבילי במשך קרוב ל- 15 שנה. בשנתיים האחרונות אני כמעט ולא נכנס לפה יותר וכואב לי על כך, אך זו תוצאה של המעבר לרשתות חברתיות והתיישנות הפלטפורמה, והתחלופה הבלתי פוסקת של עובדי ובעלי תפוז וההזנחה המורגשת בכל. תפוז מרגישה לי כמו התחנה המרכזית בתל אביב... מבנה ענק ומרשים עם היסטוריה מפוארת, הווה עגום ועתיד לוט בערפל.

למעלה