הודעה לכל מי שהתלונן עלי למנהל

יניבל1

New member
הודעה לכל מי שהתלונן עלי למנהל

(אני לא יודע מי זה בדיוק כי זה חסוי ) אני רוצה לנתצל אם העלבתי כאן מישהו. שלא תבינו אותי לא נכון הדעות שלי נשארו אותן דעות, לא השתנתי , אבל כנראה שהחמרתי עם הטון המזלזל, והעלבתי כאן אנשים סתם , אז אני מקווה שתשכחו לי את זה, כל מי שנעלב ממני (אגב אם אני מעליב מישהו , הוא מיוזמן לפני שהוא פונה למנהל, לפנות אלי ונלבן את העניינים). תודה מראש

ShukyD

New member
../images/Emo45.gif מעריך את הכנות

תשתדל שלא להגזים <כמו שכולם פה צריכים> אין לאף אחד פה שום דבר אישי נגדך. אנחנו בסך הכל רוצים שהפורום יהיה מקום נחמד ונעים להיות בו, לכל אחד ואחד מהמשתמשים.

stav1991

New member
האמת

שאני די התעצנתי פה , עם כל ההתנשאות שלך כיאלו מותר לך להביע דעה כלא חד עם מי שהוא אוהב . וכן זה גורר ויכוחים אבל נכסת לזה יותר מידי , אתה חייב להבין שזה סה"כ תוכנית טלווזיה ויש אנשים פה עם רגשות שבלי לשים לב אתה פוגע בהם. לי אישית אין מה לסלוח לך , רק רציתי להאיר את תשומת ליבך

יניבל1

New member
אתה רואה שוקי

והוא אל היחיד בכל מקרה זה לא משהו שאני מתגאה או מתבייש בו , אבל אני מעדיף לא ליהות מנודה בפורום אז אני מתנצל , עוד פעם, בפני מי שהעלבתי.

הקטע איתך (אם יורשה לי)

שלפעמים אתה קצת תוקף וזה מבאס להגיב לתגובות שלך, כי אני יודעת שאם אני אגיב אז אולי תתקוף או תכתוב לא יפה. והקטע שיש כמה דברים שאני מאוד מסכימה או שיש הודעות שלך שאני אוהבת לקרוא, אבל שוב, לא מגיבה כי.......

ShukyD

New member
../images/Emo41.gif מהשירשור הזה נמחקו הודעות

אני מבקש לא לעשות שטויות ולא לנצל כל הודעה בשביל לריב יכול להיות שההודעה שיניב כתב היא באמת בכוונה טובה והוא רוצה לנצל את ההזדמנות ולבקש מכם סליחה אז בבקשה להתייחס לזה בצורה הזאת ולא לריב בכל מקום אל תעשו לי חיים קשים

למעלה