הודעה למנהלת

shlulit

New member
הודעה למנהלת ../images/Emo8.gif

הפורום הזה ממש מבולגן! אני מציעה לעשות כל קוויז בשרשור שונה, כי השרשורים נעשים ככה ממש ארוכים ומבולגנים. לא יודעת, זוהי רק דעתי.

בלתי אפשרי... ../images/Emo29.gif

תראו, יש המון המון קוויזים, יש 15 שרשורים בעמודים. x15המון המון = המון המון עמודים מלאים בקוויזים. וזה יגרום לכל שרשור לרדת ממש מהר. וזה ממש לא נוח, וגם הרבה יותר מבולגן ממה שיש עכשיו. אני יודעת שאתם חושבים שיהיה לכם נוח, אבל זה ממש לא ריאלי...

LeAnNe

New member
אז בו נקבע על מספר יותר גדול

נגיד לא יותר מ6 קוויזים בשרשור.

תראו... ../images/Emo29.gif

מותר לפתוח שרשרור בשביל קוויז אחד, או שניים או שלושה, אני לא אמחק אבל אם למישהו יש שני קוויזים שהוא רוצה לשים שלא יפתח שני שרשורים בשביל זה... ואם מישהו שם קוויז בנושא מסויים, ועוד מישהו רוצה לשים קוויז באותו נושא, שישרשר... תשרשרו, או שאני אשרשר אתכם... וגם לא כל קוויז דורש שרשור שלם רק בשבילו, תפעילו שיקול דעת...

Minerva

New member
*מציקה*

אופייייייר! אני רוצה לינק נורמלי לקוויז FURRY!

LeAnNe

New member
מה עם להחליף את קוויז השבוע?

נראה לי שצריך כל שבוע לקחת את כל הקוויזים שפורסמו באותו שבוע ולהחליט איזה היה הכי שולט ושלא סתם מנהלת הפורום תבחר לבד.

ביום ראשון... ../images/Emo29.gif

ולדעתי לא כל דבר צריך להפוך לדיון של כל הפורום. יש לי את שיקולים שלי לבחירה... ואמרתי שמי שרוצה יכול להמליץ על קוויז מסויים שהוא ראה בפורום...

Co¥oTe

New member
הבעיה היא לא בשרשורים הארוכים...

הבעיה היא שבינתיים-הדבר היחידי שעושים כאן,זה לפרסם קוויזים ולהשוות תוצאות,אבל אפשר לעשות בפורום כזה הרבה יותר. אם נגיד בשירשור עידכון שלך-נהפוך אותו לשירשור שבו נדבר על הסקר-אני לא זוכרת מה הוא עכשיו,אבל נגיד שהוא "מה הכי מעצבן אותכם בקוויזים". כל אחד יגיד את התשובה שלו,יפרט למה,ואחרים יגידו לו מה דעתם.. יש לי כבר רעיון לשירשור,אבל אני אחכה שהמחשב הנורמלי יחזור,ועד אז אני מסתפקת במעט הודעות :\

LeAnNe

New member
../images/Emo45.gif

זה גם מה שהנהלת תפוז רצו שיהיה בפורום...

אני לגמרי בעד... ../images/Emo45.gif ../images/Emo29.gif

אבל זה לא משהו שאני יכולה לדאוג לו, זה משהו שאתם צריכים לעשות! אני לא יכולה לבוא ולהגיד לאנשים שיכתבו את זה... גם בתור מנהלת... ואני גם יודעת שיש הרבה יותר שאפשר להוציא מהפורום הזה, ואני מנסה לעודד את זה ככל האפשר, אבל בשביל זה צריך שאנשים ישתפו פעולה

Co¥oTe

New member
זה השירשור שהכי מתאים להתעלק עליו..

מצטערת-שלולית,אבל הודעת המנהלת עברה עמוד. -סקרררר!- אני הצבעתי ל"יותר מדי שאלות. זה מייבש!" אבל בעיקרון הדבר שהכי הכי מעצבן אותי בקוויזים,זה שבחלק מהקוויזים שום תשובה לא מתאימה לי,ואז באורח פלא גם התוצאה לא מתאימה לי! אבל גם מעצבן אותי,שמה שכתוב בתוצאה הוא בדיוק ההיפך ממה שעניתי בשאלות. וזה קורה.

shlulit

New member
כנ"ל-

בחרתי בסקר את יותר מידי שאלות בלה בלה וזה באמת מעצבן שאין תשובה שמתאימה לי הרבה פעמים, למרות זאת התוצאה שיוצאת לי כן מתאימה רוב הפעמים..

TRaffiC LiGhT

New member
ארררר... ../images/Emo117.gif

הכי מעצבן בעיניי, חוץ מקוויזים ארוכים שאני פשוט לא עושה
, יש תמיד את השאלות שמכוונות אותך, ז"א למשל בקוויז של איזה דמות ממלך האריות אתה אחת השאלות היא האם אתה מנהיג וזה ברור שאם תענה שכן יש לך יותר סיכויים להיות מופאסה, אז אם אני לא רוצה לצאת מופאסה אני יענה לא בלי קשר לחיים האמיתיים. ומעבר לזה יש את השאלות שאתה לא יודע איך לענות עליהן אף פעם, למשל יש שאלות ששואלות האם אתה שוויצר או האם אתה נגרר וזה ברור שיענו עליהן שלא. כאילו רוב האנשים לפחות אם הם נגררים אז הם לא מודעים לזה.

אני לא הצבעתי... ../images/Emo9.gif ../images/Emo29.gif

אבל אם הייתי מצביעה, הייתי מצביעה ל"כשהשאלות הן ברמה נמוכה. זה פשוט אידיוטי." כי הדבר שהכי חשוב בקוויזים זה השאלות. ואני רוצה שהקוויז קודם יבחן את האישיות שלי ואז יגיד לי מה אני, ולא קודם יבחן מה אני ואז יגיד לי מה האישיות שלי. כלומר, יש קוויזים, נגיד קוויז "איזה דמות מהארי פוטר אתה?" אז הקוויז שואל, כמו שאבי אמרה "האם אבא שלך אוהב מוגלגים?" או "האם יש לך שער שחור, משקפיים וצלקת של ברק על המצח?" - ואז בסוף הוא אומר - אתה הארי, אתה אמיץ וחכם ושולת ובלה בלה בלה. ויש קוויזים ששואלים נגיד "אתה יכול לבחור בין להציל את העולם לבין להציל את אהוב/ת ליבך, מה תעשה?" (כמובן שאני אבחר ב"magic option nomber 3" - להציל קודם את העולם ואז את אהוב/ת ליבך
), או "אם היית פרי, איזה פרי היית?" ואז מתוך השאלות האלה מסיקים מה האישיות שלך, ואז מי אתה.

למעלה