הודעה משמחת

orli997

New member
הודעה משמחת../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

טוב לחלקיכם לפחות
אני מודיעה בחגיגיות על פרישתי מניהול הפורום, עקב צפיפות ודחיסות בזמן פנוי אני נאלצת להחזיר את השרביט להנהלת תפוז ולקוות שימנו במהרה ובהצלחה מנהל חדש ויעיל לפורום
אז מי מיכם שפינטזו על ניהול מוזמנים להגיש מועמדות
בהצלחה
לא ניפטרתם מימני סופית, עוד אכנס ואציץ לכם כאן מפעם לפעם
אז המון בהצלחה למנהל המיועד כשיגיע, מי יתן וישגשג ויפרה הפורום המיוחד הזה

../images/Emo43.gif פרישת מנהלת הפורום../images/Emo43.gif

אנו מודים לorli997 על ניהול הפורום. לאורך תקופה ניהלה orli997 את הפורום ועשתה זאת תוך נתינה גדולה, השקעה, חום, איכפתיות והמון רצון טוב. אנו מאחלים לה המון בהצלחה בהמשך דרכה בתפוז ובכלל. כמו כן, תפוז מחפשת מנהל/ת חם לבית חם... להגשת מועמדות נא למלא את הטופס הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp פניות יענו תוך 10 ימי עבודה

בהצלחה אור-לי../images/Emo45.gif

בכל אשר תפני... קצת מופתעת מחד, ולא כל כך מאידך, חבל, אלא שאני בטוחה שסיבותייך עימך. נתגעגע,

orli997

New member
סך הכל השתחררתי ממחוייבות לא נחוצה

שלא ממש עמדתי בה בכבוד לאחרונה
אבל גילי מקסימה שכמוך לא הלכתי רחוק מידי ועוד אבוא ואציץ לך גם אם תסכימי לי
אבל תודה על הברכה, אהבתי

אורלי יקרה../images/Emo24.gif../images/Emo35.gif

נכנסתי לבקר אותכם אחרי המון זמן שלא הייתי כאן, ונדהמתי לראות את הודעת הפרישה שלך יקרה. פורום מודעות פנימית, הוא פורום יקר לי, אני מאמין במודעות פנימית, באפשרות לפתור בעיות אישיות ולהתפתח על ידי הבאת התנהגויות ותכנים למודעותינו. וכבשורה כללית: מאמין בהתפתחותה ובהרחבתה של התודעה האנושית. זוכר את התימהון וההתפעלות שלי כשהתחברתי לאינטרנט ונתקלתי לראשונה בפורום; התפעלתי מתכניו, מגילוי הלב של משתתפיו, מהתמיכה ההדדית ומהאווירה הקבוצתית ששררה בו .. וכשהפורום נתן לי להבין באמצעותו את הפוטנציאל העצום של האינטרנט לעורר את השיח האנושי.. ובגדול, להרחיב את התודעה האנושית בבחינת: "מלאה הארץ דעה את יהוה כמים לים מכסים" (ישעיהו י"א) כמו כן, זוכר לטובה את הפורום. כפורום הראשון שהצטרפתי אליו, והייתי פעיל בו כמה שנים טובות (עד שגילי אחותשלי ברוח פיתתה אותי להצטרף לפורום עולם המיסטיקה שבניהולה...) מיכל מנדל היקרה, שניהלה את הפורום במשך שש שנים (נראה לי שהיא גם הקימה את הפורום) , ואת אורלי הנפלאה שלקחת על עצמך את ניהולו בשנים הבאות - המשכת במסורת הפורום להציע עזרה לאנשים בבעיותיהם האישיות, לעורר ולעודד את השיח הבינאישי - דבר שאת אורלי נפלאה ויקרה הצטיינת בו באופן מיוחד! ובגדול, להשתתף בפרוייקט העולמי (האינטרנטי) שיש לו חלק עצום בהרחבת התודעה האנושית. תודה לך אורלי על הזמן ועל האנרגיה שהקדשת לפורום! אני רוצה לאחל לך, יקרה, שתמצאי עוד אפיקים יצירתיים להעמקת המודעות והאצלתם מעצמך לזולת. ושתמשיכי בהתפתחותך הרוחנית בבריאות גופנית טובה. באהבה, פרי מגדים

orli997

New member
וואו כבר היה שווה לפרוש../images/Emo6.gif

תודה לך פרי, האמת אני כבר לא ממש משקיעה אנרגיה בלשנות את התודעה של אף אחד, היה לי נעים תקופה מסויימת ופחות בתקופה אחרת, . נהנתי מאוד מהשיח איתך ברשת, בתקופה מסויימת הנט והשיח הוירטואלי תרם לי רבות בהבנה והנאה שבאינטראקציה המיוחדת והמוזרה הזו, ועכשיו חיידק אחר בוער בי, ואני שמחה לראות ולקרא את אותם אנשים יקרים שהיו איתי במסע הזה, זה אכן פורום מיוחד במינו, ואני מקווה שיחזור במהרה לפרוח ולתת מענה לצורך שבו (שימצאו כבר מנהל חדור מוטיבציה) אני נכנסת לכאן מדי פעם מתוך סקרנות לראות מה נהייה, ולבחון את ההתפתחות והשינוי המיועד והמיוחל, אז מקווה מאוד שתחזור להנות ולהיות חלק פעיל בפורום שכה אהבת
ושתהייה שנה טובה ומשובחת בכל טוב
אור-לי

למעלה