הודעה עבור משתמש יורדהוואן

mishel53

New member
הודעה עבור משתמש יורדהוואן

מלפני כמה ימים שאלי לגבי תקצירים - ואני רוצה להגיד לך שאתה בן אדם מגעיל וככה לא עונים לאנשים . ראשית כל לא ידעתי ששפי באבל , ואני מאוד מצטערת בשבילה על כך ומשתתפת בצערה . וגם אם שאלתי אותה שאלה ששאלו הרבה אנשים , אפשר לענות בצורה יפה ומתורבתת ולא בתוקפנות ובצורה מעליבה ,ותחשוב לרגע שיש אנשים שקשה להם לקרוא באנגלית ולתרגם לעברית . וראיתי עוד תגובות שלך לאנשים אחרים וגם להם ענית בצורה אנטיפתית ומגעילה ומתנשאת לגבי שאלות אחרות לא דווקא בנושא התקצירים. אם אתה שייך להנהלת הפורום , אז בבקשה תתנהג בהתאם , ותהייה יותר סבלני כלפני אנשים ותענה יותר יפה. לתשומת לבך נ.ב אם הייתה בראש הפורום הודעה - ששפי באבל ואין תקצירים אז אנשים לא היו שואלים שוב ושוב לגבי זה

../images/Emo47.gif אני ממש לא מתנשא. ואם הייתי תוקפן

זה רק היה כי ממש עיצבן אותי שאנשים שאלו "נו, איפה התקצירים". זה מאוד לא לעניין. שפי לא עובדת בשבילכם. גם אם אתם לא יודעים שהיא באבל זה לא סיבה לבקש בצורה כזאת. אם מישהו שואל בצורה לא לעניין, שלא יצפה לתגובה הולמת.

python 4

New member
אפשר להרגיע את הרוחות..

שפי תחזור בקרוב לכתוב את התקצירים.. עד שהיא תעשה את זה ביוזמתה אין צורך להמשיך ולדון בנושא!

שלחתי את התקצירים וכניראה שירון

יפרסם אותם בקרוב (בזמנו הפנוי-לא ללחוץ) מצטערת שלקח המון זמן אבל באמת שהיה לי צורך בזמן הזה לעצמי, במיוחד שמותו של אחייני קרה בהפתעה גמורה כשהוא היה בריא לגמרי ולא היינו מוכנים נפשית (לא שאי פעם מישהו מוכן למוות של יקיריו) מעתה אני מקווה רק לבשורות טובות. שיהיה שבוע נפלא שפי

pumiki25

New member
שפי יקירתי, אכתוב לך בקרוב. אוהבת ומחבקת ../images/Emo23.gif

python 4

New member
../images/Emo26.gifהתקצירים המדוברים פורסמו..

בנתיים התקצירים קיימים לכל חודש מאי (על מנת לשמור על הרציפות של הפרקים שפי תרגמה גם את תקצירי הפרקים ששודרו כבר). אני מודה שוב לשפי על עבודתה הענקית בתרגום והקלדת התקצירים!

mishel53

New member
לשפי תודה רבה על התקצירים

תודה ומשתתפת בצערך ותהיי חזקה שלא תדעי עוד צער

למעלה