הודעה עצובה..

הודעה עצובה..

היי..תראו רציתי לשתף אותכם בזה: חברה שלי חולה בסרטן הריאות ויש לה ימים ספורים..היא נורא אוהבת ראש גדול ואת השחקנים..אז מי שיכול לרשום לה ברכה..היא נעורא תשמח ואולי זה יעזור לה ויעודד אותה.. תודה רבה..

keton13

New member
טוב...

כמו שהיה כתוב "יש לה ימים ספורים" מה אנו יכולים להבין מכך? ואולי היא סתם עובדת עלינו ואם כן זה ממש לא מצחיק

mikmik000

New member
למה לה לעבוד עלינו בדבר כזה?

עם הסיפור של ההתאבדות עוד מילא... כי זה היה כיאילו להפליל את ספיר או משהו כזה.. אבל אין לה מה לעבוד עלינובדבר כזה.. היא כולה מנסה לעשות משהונחמד לחברה שלה.. ולחברה של ספיר: שיהיה לך החלמה מהירה מהירה ושתרגישי טוב!! מאחלת לך כול טובבב, מיכל.

dannyshadow

New member
שתהיה בריאה

ואם היא הייתה אדם טוב (אני בטוח שכן) היא תחלים מזה או תעלה למקום טוב מזה בשמים.. עד כמה שזה עצוב

לחברה של ספיר!

ספיר לא כתבה את שמך.. אני אשמח לדעת אותו.. בכל מקרה אני מקווה שתתגברי ושתהיהי שמחה בכל מצב שהוא!! אני אשמח לדבר איתך בפרטי אם תרצי! אוהבת מאוד, אלמה

לחברה של ספיר !!!

זה נורא עצוב לשמוע שחלית במחלת הסרטן אני בטוח שכולם מחזיקים לך אצבעות שתתגברי על המחלה ושהכל יהיה מאחורייך מאחל רק בריאות ואושר אושרי !!!

מ י ק י4

New member
../images/Emo10.gif

מסרי לה שאני מקווה שהמצב ישתפר ושתחזיק מעמד!!! מקווה שהיא תבריא...

keton13

New member
כן...

למה מי ששיחק בראש גדול הוא קדוש? מה הם יכולים לעזור לה? שתבקש ברכה מאלוהים הטיפשות שלכם הורגת אותי

Refael30

New member
גם אותי .!!!

חברה', אתם עושים משחקני ראש גדול אלילים. כמו במקרה הזה . מה את צריכה ברכה מאלמה ?! מה היא רבנית ? (למרות שאני מדיימן את זה חחחח) ....! אם נותרו לה עוד ימים ספורים שההורים שלה או את תלכי לרב במועצה הדתית באיזור שלכם וייתן לה לכם ברכה . רפאל.

mikmik000

New member
זה לא קשור לאלילים..

היא רוצה לעשות לה מחווה יפה..! כנראה שהיא אוהבת את הסדרה ואת השחקנים והיא רצתה לתת לה ברכות מכול השחקנים..

s h l a g e r

New member
החלמה מהירה!

החלמה מהבירה מאוד.. מה נשאר לי לאחל לך בריאות ותחזיקי מעמד !!!

החלמה מהירה!

כולנו מחזיקים לך אצבעות כדי שתתגברי על המחלה!!!!

yuviz

New member
ברור שהיא תתגבר על המחלה!

בשבילי אין אפשרות אחרת היא חייבת להתגבר על מחלה!! ככה צריך לחשוב שאין אפשרות אחרת חוץ מלהתגבר צריך לחשוב חיובי חשבו פוסיטיב חשבו העם עם עומר! העם עם החברה של ספיר שחייבת להחלים כי אין אפשרות אחרת! איחולייי נשיקות לךך שיהיו רטובות במיוחד!

°°NaTaLi°°

New member
לחברה של ספיר!

היי אני נטלי אני מצטערת מאוד על מה שקרה לך! אני מאחלת לך החלמה מהירה אני מחזיקה לך אצבעות! הלוואי ותתגברי על המחלה מהר! תיהיה בריאה!

יו.... שתחלים אמן....(כנסי שניה)

תגידי לה שכל הפורום אוהב אותה..... ואני בטוחה שגם השחקנים..... אמן שתחלים........ כמה דברים עצובים ביום........

למעלה