הודעה

הודעה

יש פה ילדה בשם עדן מכפר ורדים ושכחתי את הכינוי שלה אז אם את רואה את ההודעה הזאתי תתחברי אליי לפרטי תודה:}

lilo the sexit

New member
בן לוי ואביעד1987 אני ממליצה למחוק

את ההודעה הזאת!! מאמי זה לא קשור לפורום!! למה את לא מנצלשת...??! תדחפי ת'הודעה הזאת לאיזשהו שרשור ותכתבי נצלש!! נו באמתתתתתתת!!

כנסי

מותק מה את באה לאחרים בטענות?!!? שאת כול הזמן כותבת הודעות שלא קשורות לפורום לא ידעתי שארתור קיבל תפקיד בראש גדול ביחד עם אדם הירש ארתור מאוד קשור לפורום!!!!!!!!! כול עוד את לא פותית הודעות שקשורות לראש גדול אל תבואי בטענות לאחרים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יאללה ביי לילה טוב

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo45.gif lilo את רצינית?

כולם פה מציפים שטויות על ימין ועל שמאל בלי הכרה בכלל (כבר הבנו שהפורום ואיך שהוא נראה מגיע לכם לקצת של הזרת ברגל אז אנחנו כבר מוותרים). אז על הודעה אחת למחוק פתאום...?

SiM GirL

New member
אהה... הלו הלו להוריד פוזה

תגידי זה רציני הקטע הזה שדפקת עכשיו? לא.. דווקא סבבה שתהי כזו אחראית.. אולי נמנה אותך למנהלת, הא? מה דעתך? באמת זה מקום מתורבת עם אופי מקסים לא צריך לדחוף פוזות ולקלקל.. בלי לנסות להפגיז לך ת'סעיפים אני רק אומרת שפרופיל - מורידים עכשיו! זה לא ממש נעים לכתוב הודעה ואז מישהו (שאין לו קשר לניהול הפורום) מתחיל להתנפל... את לא קשורה למה שהיא כתבה, נכון? ההודעה הזו לא פוגעת או מטרידה אותך, נכון? אפילו שלדעתך צריך לשמור על סדר... יש גם קוים אדומים וגבולות, לא? אז זהו, ש.... כן!

יו..מה אם אני לא מנהלת אז אסור לי ל

לנסות לעשות קצת סדר בפורום?! זכותה להעיר! חלק ממה שכתבת בכלל לא משמיע צפצוף של היגיון.

SiM GirL

New member
סורי סורי

לא ניסיתי להעליב חחח רק הייתי בהיכון שהיא תעלה לראש של בן ואביעד שימחקו הודעות... ואז לא כיף... נכון? טוב אבל אני מצטערת בשמי האישי ובשם כל מי שרוצה להצטער חחח.. אבל לא התכוונתי להתנפל!!

SiM GirL

New member
אמממ והלווו...

אולי ליאת לא צריכה להוריד פרופיל אבל איך שכתבת שלהודעה שלי אין צפצוף של הגיון - לזה דווקא הייתי מצפה ממך להוריד פרופיל! אבל שאני אבין - מה... מה אכפת לך בין ההודעות שלי ושל ליאת? פסדר אז את חברה נאמנה שתנקטי עמדה שצריך, אבל... בואי תקראי את זה: "אם לא דיברו עלייך וההודעה לא פוגעת או מטרידה אותך, אין סיבה להשמיץ ולנדות!" לדעתי זה אחלה מוטו לחיים ולפורום, מה דעתך?

אוקיי נתחיל מזה שאת לא היית קשורה ל

לשיחה שלהן אז אישרתי לעצמי להכנס לשיחה שלכם,להגיד לך למה?כי בא לי. זה בכלל לא קשור לחברה נאמנה או משו כזה,תחשבי על זה,מישהו פתח הודעה חדשה ואז מישהו אחר מעיר לו ואומר למנהלים למחוק,פתאום את באה ומתחילה להתנפל ולצעוק על מי שהעיר. אגב לא הבנתי מה הצחיק אותך.
אבל שיהיה. ובקשר למוטו שלך ההודעה הטרידה אותי,הרגשתי צורך להתערב,התערבתי! קאפיש? ועוד מששהו אחד-לא ראיתי בהודעה של ליאת שהיק קיללה. שיהיה לך יומטוב.

SiM GirL

New member
טוב אז תקשיבי לזה:

אני כתבתי ככה: "אם לא דיברו עלייך וההודעה לא פוגעת או מטרידה אותך, אין סיבה להשמיץ ולנדות" לא כתבתי 'או' נכון? ואני לא התחלתי להתנפל, וברור שלא לצעוק! אולי רק בכותרת הראשית היה משהו לא מכוון, אבל בשאר היתה הודעה נורמלית ללא כוונה לריב. ליאת לא קיללה, אני כתבתי משהו אחר לגמרי... הינה: "באמת זה מקום מתורבת עם אופי מקסים לא צריך לדחוף פוזות ולקלקל.."

למעלה