הודעת פרידה זמנית

הודעת פרידה זמנית

ערב טוב חברים יקרים מפז, השבוע ובשבוע שלאחר מכן אני לא אהיה יותר מדי בפורום. מחר אני יוצא ליומיים של טיול יחידתי, ביום שלישי אהיה כאן ואעדכן קצת, וביום רביעי אני יוצא לשמונה ימים לטיול של פרויקט תגלית, שלמי שלא מכיר זה חלומו של כל חייל בצה"ל - טיול בארץ עם ארבעים סטודנטים אמריקאיים שלרובם זו פעם ראשונה בישראל (שמונה חיילים מצטרפים לכל קבוצה). זה אחד הפרויקטים החשובים (וגם היחידים) בכל הנושא של קירוב יהודי התפוצות הצעירים לארץ. הטיול הזה הוא חוויה מדהימה, שחיכיתי לה יותר משנתיים ואני מאושר לצאת לפרויקט. לא מאמין שיהיה לי ממש אינטרנט זמין שם ובטח שלא זמן לשבת עליו, ככה שהפורום מופקד בידיו המסורות של אלעד. אחזור, בכל מקרה, ב- 12/6. תהיו טובים, תמשיכו להיות כאן, ולהתראות בקרוב! גיל.

xXx Shiraz xXx

New member
Ehhhh

תהנה המון!~ רק לפרוטוקול תגלית לא תגלית, אין כמו האולפן בהזורע לקרב את יהודי התפוצות לישראל! =]

nsr

New member
40 סטודנטים אמריקאים..

אני מניח שאתה בכלל לא חושב על האמריקאיות שמגיעות לטיול...
תהנה.

לקריסטל? לא לאשלי או ניקול..?

יש כל כך הרבה מהן :)))))))) חפשו אותי שם בהמשך השבוע... (נכתב מעמדות האינטרנט המפנקות של בית החייל ק"ש)

sk8webmaster

New member
taglit birth right

if the rabi on this trip of jews from Arizona, will be Rabi Shmuel, send him a warm dash from phoenix Arizona from Yaniv Segal don't forget!!! im sure you're gonna have a gr8 time

למעלה