הודעת פרידה סופית- סגירת הפורום

קרניjack

New member
הודעת פרידה סופית- סגירת הפורום

לאחר גסיסה, פירפורים ונסיונות החייאה רבים, הוכחנו מזה זה- כשהערפדים בקבר- הם באמת בקבר, ולא ממהרים לצאת משם באור יום.
תפוז החליטו באופן סופי, ובצדק, לסגור את הפורום.

למי שלא יודע, הפורום הוקם לפני יותר מ4 שנים (פברואר 2008) לאחר מספר חודשים של קומונה פעילה.
בפורום קרה הרבה, ממשחקי תפקידים (אי שם לפני שלוש שנים), תחרות תחפושת, דיונים לעומק ההזייה, אינסוף ביקורת ודעות על כל מיני פרקים של סדרות ערפדים שונות, פינות מגוונות, עידכוני סרטים וספרים ומה לא.
שני פורומי הערפדים שקמו (דימדומים ויומני הערפד) , אפשר לאמר שהתחילו בדיון עלייהם פה.

כמו הפורום- גם החברים השתנו מתקופלה לתקופה, עד לגרעין הקבוע של השנה-שנתיים האחרונו.
וזה נהפך להרבה יותר מגרעין- נערכו מספר מפגשי פורומים (אם כי אפילו בצימצום), ואפילו יותר ממפגשים- נוצרו פה חברויות אמיתיות שממשיכות מעבר לפורום.

אני חושבת שזאת הייתה תקופה מדהימה בשביל כולנו, ואני מקווה, שזה שהפורום נסגר לא אומר שלא תמשיכו איתו הלאה אל הקומונה

וקצת עליי (כדי שיהיה ריגשי עד הסוף), אני מ2005 מנהלת פורומים, וזאת פעם ראשונה שאני אפרד ממערכת תפוז, קצת חבל לי- אבל כמו תמיד זאת האיכות, ולא הכמות- והכל תלוי בכם, החברים

מקווה שתמשיכו הלאה לקומונה,
ובמידה והיא תיהיה - הפורום יפתח מחדש.
מי יודע, אולי דווקא זה שנעבור למעגל קטן יותר כיביכול, ימשוך גולשים חדשים וירען את הרוחות.

הקומונה:
[URL]http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?com[/URL]munaid=5216

מחר תפוז יכתבו הודעת סגירה רשימית.

בהצלחה,
קרן

Berethor

New member
חבל שהפורום נסגר

אבל כמו שגימלי היה אומר "you find more cheer in a graveyard" , נו טוב אני מניח שזה היה מתאים לפורום ערפדים. אוליי קומונה באמת תתאים יותר לנושא מאשר פורום, אוליי שזה יותר חשאי הערפדים ירגישו יותר בנוח לשתתף. בכל אופן דבר אחד לפחות תרמנו לתפוז בטוח..

למעלה