הודעת פרידה

sok777

New member
הודעת פרידה

זו פחות הודעת פרידה, יותר הודעת פרישה מניהול הפורום. אחרי שנתיים נפלאות עם אנשים כיפיים, מצחיקים ותותחים, החלטתי שהגיע הזמן להפסיק את פעילותי כמנהל הפורום. כמובן שלא הייתי עושה זאת לולא הייתי יודע שנשאר פה מנהל אחד נפלא - אריק - שידאג לפורום הזה כמו שהוא עושה עוד מחיתוליו...
במהלך השנתיים האחרונות זכיתי לנהל ולהנות פה בפורום עוד יותר ממה שנהנתי בתקופה בה גלשתי בו כגולש פשוט ו"שחור" מן המניין. זכיתי לעזור להרבה אנשים עם בעיותיהם, לשמוע סיפורים מרתקים, לשתף אתכם בסיפורים מרתקים שלי, פה ושם למחוק מיליון ושלוש הודעות על קראקים ודברים אחרים (נו, חלאס, זה לא חוקי!
), ובכלל להכנס עם חיוך לפורום מנג'ר 1162 בתפוז. אני סבור (ומקווה שגם אתם) שניהלתי את הפורום בצוותא עם אריק על הצד הטוב ביותר. השתדלתי לשמור על שפה נקיה ותרבות ברמה גבוהה. בקטע הטכני: בלי פרסומות, ספאמים או שרשורים חוזרים ונשנים בקטע התכני: הוספת פעילויות מגניבות, דיונים מרתקים, סיפורי עונות ועוד... בקטע החברתי: אני חושב שעוד הרבה אנשים הצטרפו לפורום ונהנו פה מאוד, אפילו שאנחנו לא קהילה גדולה, שמחתי להכיר פה אנשים נהדרים ואני חושב שהצלחתי תחת תקופת ניהולי לגבש את הפורום עוד יותר ממה שהיה מכיוון שזה לא סיפור עונה, אני אחסוך מכם בעוד מילים ופסקאות חוזרות ונשנות על מי קניתי ומי מכרתי. בתקופה האחרונה קצת פחות יצא לי להיות פעיל פה, ואני מצטער על כך. הגעתי למסקנה שכרגע, שאני על סף גיוס ויש לי הרבה לחצים ועיסוקים עדיף לי לא להיות עם עוד לחץ של הנהלה, מה גם שהמשחק החדש איכזב אותי מאוד ובקושי נגעתי בו, אבל זה כבר נושא אחר. ברור לי שאני אמשיך להציץ פה בפורום ולאט לאט, כשיתפנה הזמן, גם לחזור ולהגיב. אולי אפילו לחזור לניהול יום אחד, מי יודע. אני משאיר אתכם בידיים טובות, ומאמין שאתם תמשיכו להנות ולעשות את הפורום הזה מצויין גם בלעדיי. המון תודה לכולם, מת עליכם! בהערכה רבה ופרידת שלום, סער
(מצורפת תמונה כיפית לסיכום ההנאה שלי מהמנג'ר והסיפור הבלתי-נגמר עם בארסה)

../images/Emo43.gif פרישת מנהל הפורום ../images/Emo43.gif

אנו מודים לsok777 על ניהולו המוצלח והמסור, ומאחלים לו בהצלחה והמשך גלישה נעימה ב
אנשים!

תודה לסער על תרומתו לפורום ../images/Emo24.gif

ותפסיק לקשקש על פרידה, אתה נשאר איתנו, רק לא על תקן מנהל. מה שכן, היית שותף נהדר, ואני סמוך ובטוח שעוד תחזור להיות פעיל כמו בעבר, אולי אחרי הצבא, כי המנג'ר אצלנו בדם, ואולי פה ושם יש תקופות קצת חלשות, אבל זה רק תקופה. בהצלחה בהכול, אני יודע שתצליח, אולי אפילו יום אחד ננגן ביחד.

למעלה