הודעת פרישה:שלום על כולם/ן
!

אלון 58

New member
הודעת פרישה:שלום על כולם/ן../images/Emo124.gif!

אני נמצא עכשו באופן די רשמי בהליכי פרישה מניהול הפורום המכובד הזה,ובידיעת המנא"שית, Batya W. פניתי לפני זמן-מה לכמה מהפעילים יותר בפורום בשאלה אם ירצו להחליף אותי,וקבלתי תשובות שליליות.אם בכל-זאת יש מישהו או מישהי שמעונינים לקחת עליו/ה את הניהול כאן,אפשר ורצוי לפנות אל בתיה החל מיום ראשון הקרוב(21/09/2008) ולתאם עמה(אז היא תשוב מחופשתה). המשיכו לשמור על המקום,מקוה שתנהלו דיונים באופן תרבותי ורגוע. אמשיך מידי-פעם לשמור אמונים לפורום תחת כל מנהל או מנהלת אם ימצאו,וע"פ הצורך אשמח לפרסם כאן חומר הקשור בנושא. שלום וכל טוב לכולם/ן. בכבוד רב:(*)אלון.

Shir17

New member
בכל מקרה ...

אלון אנחנו עדיין בעד שתחזור בך ותישאר כי אתה עושה עבודה טובה !

אלון 58

New member
לא ממש עושה...,

אין הרבה מה לעשות,ואולי זה היתרון כאן,אבל גם לא יוצא לי להיות כאן בתדירות הדרושה,מסיבות שלא תלויות בי,דברים השתנו.
בכל-אופן.

Shir17

New member
לא ...

אבל מכיוון ועוד חודש אני הולך להיות סטודנט ולא יהיו לי יותר מדי שעות חופשיות אני רוצה שיהיה לי שותף לניהול ... COMPRENDISTE ?

Shir17

New member
כי לי איכפת מהפורום הזה

בניגוד ל-80 אחוז מהאנשים פה שרק באים לריב ולהציק ולהתנהג כמו ילדים מפגרים שמסתתרים מאחורי הכינוי שלהם. אם מישהו מוכן להיות שותף איתי בניהול (גם את סול) אז אני מוכן לעזור , לבד פשוט לא יהיה לי זמן ...

אלון 58

New member
ממש ../images/Emo31.gif../images/Emo3.gif...,

הסיבות כבר נמנו בכמה מסרים לכמה שהתעניינו.

אלון 58

New member
משהו כמו 20,000 אירו...

בתעריף כמו בספרד,שזה סביב 70,000 פזו($)-ארחנטינו
.

אלון 58

New member
כמו שנאמר...,

נמתין לתשובתה של בתיה,ניתן לפנות אליה בדרכים שונות,ולהציע את עצמיכם/ן,למי שבאמת מעונין/ת.

למעלה