הודעת פרישה

מיכל שמ

New member
הודעת פרישה ../images/Emo98.gif

לאחר הסטורית ניהול ארוכה, שהתחילה בקומונה המדהימה שלנו למעלה משנתיים וחצי, נמשכה לפורום המקסים הזה למשך יותר משנתיים , הגיע זמני לפרישה. נהנתי מאוד בתפקיד, היה נחמד להיות אתכם פה, אתכם המשתמשים השווים של הפורום. זכיתי להכיר כמה אנשים טובים וכאלו שפחות אבל בגדול ...........היה שווה . בכל מקרה ,רציתי לומר תודה לכל מי שנתן לי הזדמנות לנהל,למי שעזר וגם לכל מי שניסה לחבל אבל הכניס הרבה עניין וזה אומר בעצם לכולם . המשך הנצחה מעניין לכולכם והמשך גלישה נעימה
זה הזמן להמשיך הלאה ולפנות את משאבי לדברים אחרים ולחוויות אחרות . תודה ענקית לך , מר צבי ברנד , על הזכות האדירה להכיר אותך ועל הקשר החם והמפרגן
נ.ב. מי שמעוניין להחליף אותי בתפקיד מוזמן לפנות להנהלת הפורומים .

asi82008

New member
תודה

אומנם רק עכשיו היצטרפתי לפו ואני לא מכיר אותך אבל אני שולח לך תודה ענקית גדולה על מה שעשית שהיה לך בהצלחה בכול אשר תעשי ונקווה שלא תפסיקי לישמוע מייק בראנט אסי רביבו

חנן555

New member
מיכל תודה

שהיית מנהלת טובה ומתחשבת למרות שהיו לנו חילוקי דעות קטנים בנינו אבל בסך הכל הסתדרנו טוב ואם לפעמים אני חזרתי על עצמי בכתיבה בפורום אני מצטער על כך ואני לא יודע להסביר למה זה היה כך לסיכום אני מודה לך על הסבלנות איתי ואני רוצה לאחל לך הצלחה בהמשך בכל אשר תלכי ואני לא כועס על אף אחד אני מחבב את כולם ונתראה בפורום בהמשך בהצלחה

brandoz

New member
מיכל,לא אשכח את הערצה,היושר וההגינות שבך,תודה

Hedy47

New member
Hi Michal../images/Emo141.gif

I'm sorry to see you go and I'm sure you'll be missed. It was a pleasure meeting you when I last visited Israel and I wish you the best of luck in your new endevors Hedy

הי מיכלי יקרה, צר לי, אהבתי את הדרך בה ניהלת

את הפורום באהבה, בסובלנות ובהפגנת ידע רב באהובנו מייק ברנד.
על התרומה והשקעת זמנך הפרטי בהתנדבות לניהול הפורום, לי את תחסרי אני בטוחה שאת הולכת לעשות דברים מדהימים וחשובים אחרים ומאחלת לך שתעשי הכל בכייף

מיכלי היקרה חבל ממש חבל

שאת פורשת ניהלת את הפורום נהדר באהבה ושימת לב אני מודה לך מאד על התרומה וההשקעה שלך בפורום את תחסרי לכולם מאחלת לך המון הצלחה בכל אשר תלכי ,בריאות אושר ושמחה בחיים אמן באהבה והערכה מרסלי-א-י

mikamike

New member
מיכל תודה .והצלחה בהמשך דרכך...../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

תודה לך מיכל על כל מה שעשית ,על הדרך ועל הסבלנות שהיתה לך עם כל "הקרציות " למינהם, על ההתיחסות לכל חבר בנעימות ובצורה הכי טובה. ושוב אני מאחלת לך הצלחה וכיף בהמשך דרכך, |

למעלה