הודעת פרישה

Spidi man

New member
הודעת פרישה

שלום לכל חברי פורום המשצים. לאחר חשיבה רבה ועמוקה ונסיונות רבים להחיות את הפורום בכל דרך אפשרית החלטתי לפרוש מניהול פורום משצים בתפוז. לצערי, גוף המשצים אינו מצליח להוציא פעילויות לאחרונה, והדבר גורם לבריחה רבה של משצים מהפרוייקט, לחוסר תוכן בפורום בתפוז ואף באתרים המחוזיים השונים. הפורום שלנו בנוי כולו מתכני פעילויות במשצים, אך בשטח אין טיולים, פעילויות וכדומה, ובעצם גוף המשצים לא מצליח לייצר תוכן כזה, ומכאן הבעיה מתחילה.. המשוואה של הפורום הזה מאוד פשוטה, יש פעילויות, יש על מה לדבר, וכשאין פעילויות לאורך זמן, כפי שקרה, אין על מה לדבר. אני כמובן אמשיך להשתתף ולעזור בפורום כמה שיותר. בנוסף לכך, אני ומנהלת האשכול באתר תפוז מחפשים מנהל חדש לפורום, מי שמעוניין בתפקיד או רוצה לשמוע פרטים נוספים מוזמן לפנות אליי במסרים ואני אעזור כמה שיותר. ברצוני להודות לכל המשצים שלקחו חלק בפורום ועזרו, וכמובן למנהלת האשכול באתר תפוז
עוז.

פרישת מנהל הפורום

אנו מודים לSpidi man על ניהולו המושקע של הפורום לאורך תקופה ארוכה וממושכת ומאחלים לו בהצלחה בהמשך דרכו בתפוז ובכלל.

harhanegev

New member
מה הבעיה למצוא פעילויות ?

קח קו 392, רד בהרי אילת, תמצא הרבה פעילויות.

Spidi man

New member
תאמין לי..../images/Emo26.gif

אני מכיר המון פעילויות וזה מה שבאמת חבל לי, שהמשצים הטריים, אלה שאמורים לעשות אותם - לא עושים. ככה זה ברוב המחוזות (לצורך העניין ב95% מהם), ומכאן הבעיה שלנו נובעת. משרד החינוך מכשיר בכל קורס כ-200-300 חניכים לכל מחוז (
), אבל המצב בשטח נראה שונה לגמרי (ראה דוגמא - הפורום). לא חבל ? - חבל. אני מכיר הרבה פעילויות, וטיילתי הרבה, ואני ממשיך לטייל, אומנם לא בתדירות כמו פעם, אבל בהחלט בצורה מכובדת, אבל לבסוף, הכל תלוי בחבר'ה הצעירים, במשצים שזה הרגע סיימו את הקורס, ומי שאמורים לעזור להם במשימה הם המשצים הבוגרים, שהיו שנה-שנתיים קודם לכן.

עוז

זה שפרשת לא אומר שאתה לא יכול להיות פעיל פה
אההמ. ולמרות שדיברנו על הפרישה שלך כבר, אני אגיד פה מול כולם (כן.. כולם! יש פה הרבה אנשים P:) תודה שניהלת את הפורום הזה
היו תקופות שהוא באמת היה מלא חיים. (זאת היתה המטרה שלך בעצם. לא?) ולסיום- משפט לחיים: משצים בלי עוז זה כמו סלט בלי בצל! עוז בלי משצים זה כמו... (לא יודעת.. אני צריכה לחשוב על משהו). מסקנה: (גם על זה לא חשבתי).

Spidi man

New member
תודה רון ../images/Emo140.gif

אני כל יום נכנס, בודק, מסתכל ומתרשם. אל דאגה, לא עזבתי.

הבעיה היא,

שכלום לא משתנה פה P: כולם "נכנסים, מסתכלים ומתרשמים"... ואז הפורום לא זז. אז הנה! יש מסקנה!
תתחיל לכתוב תגובות

harhanegev

New member
אולי בצל בלי סלט ?

והמסקנה ברורה - לטייל יותר בהרי אילת !

למעלה