הודעת פתיחה

• פותח הנושא yocmm
  • פורסם בתאריך

yocmm

New member
הודעת פתיחה

שלום לכולם, הקמנו את הפורום הזה על מנת לסייע בהתמודדות עם מקרי התעללות בגני ילדים.הייתי מעוניין לספק סביבה תומכת להורים שילדהם סבלו מהתעללות בגן, ללוות את ההורים בהתמודדות עם ה"תיק" הזה שנפל עלינו ביום בהיר אחד, ללא התראה, וכן לעזור להורים שחושדים שילדהם לא מקבלים את הטיפול הראוי בגן, או,חלילה,עוברים התעללות. הייתי רוצה לנצל את ההיזדמנותהזו על מנת להציג את עצמי. שמי יוסי, אני אבא לשלושה ילדים מקסימים. הבת הקטנה שלי "למדה" השנה במעון צעירון, או, כפי שהוא ידוע יותר, המעון מכלבוטק ברמת השרון. היא למדה בכיתה בה עבדה המפלצת שעונה לשם גילה. בשנה שעברה, ביתי הגדולה יותר,למדה גם היא באותו מעון, תחת אותו צוות. מאז המיקרה,אני פועל יחד עים קבוצת הורים מקסימים, כדי לנסות ולהעלות את המודעות לתופעה מחרידה זו,ולנסות לקדם חקיקה שתסדיר את הנושא. זה הכלל לבנתיים הייתי מאוד רוצה שאנשים יציגו את עצמם (לא חובה להשתמש בשם האמיתי,כמובן),ויספרו לנו על החוויות שלהם, על ההתמודדות, על השאלות, ובכלל, על הכל. להתראות יוסי

בוליפלג

New member
שלום יוסי,

כמדומני 'נפגשנו' בסמוך לגילוי המעשים האיומים, בפורום 'הורים לתינוקות'. כל הכבוד על פתיחת הפורום, מקווה שבעתיד הוא ייסגר מחוסר 'עניין' - כלומר, מהעדר התעללות - אמן
מה שלומכם? מה שלום הבנות?

yocmm

New member
אכן "נפגשנו"...

כל הכבוד על הזיכרון... אני יכול רק להיצטרף לתיקווה שלך שאני אשאר עים פורום שומם. כל עוד זה כי באמת לא יהיה בו צורך. לבנתיים, נשמח אם תצטרפי אלינו כדי לשמוע ולהתעדכן וגם לתת עיצה טובה, וכתף תומכת כשצריך. אנחנו סה"כ בסדר, בהתחשב בנסיבות. הבנות (והבן) מקסימים. מנסים לחזור לשיגרה, וזה קשה. עדיין. יוסי

שלום, יש לי שאלה:

זה לגבי התעללות בילד בן שלוש. לא בגן דווקא. בבית. אני לא יודעת .אני לא בטוחה. אני חושדת... אבא שלו טוען כל שני וחמישי שהוא התגלגל במדרגות. יש להם בית עם שתי קומות. זה כבר הפעם השלישית עם לא החמישית. פעם אחת מילא הוא לא שם לב, אבל זה כבר קורה הרבה. כששאלתי אותו בעצמי איך קרה שהוא לא שם לב אז הוא ענה לי בחוצפה: "את טוענת שאני דחפתי אותו
" על ראש הגנב בוער הכובע במקרה זה
תודה רבה מראש.

yocmm

New member
שלום מלאני:

אני אענה כאן על שתי השאלות שלך (על זו ועל השאלה שנמצאת כמה הודעות למטה, ומופנית לרחלי) לגבי השאלה הנוכחית: תראי, לפי מה שאת מספרת, אכן, זה נשמע כמו משהו מאוד לא תקין. גם בתגובה של האס מאוד מחשידה. מה הקשר שלך לילד? איזה מאיזה סוג של חבלות הוא סובל? לגבי השאלה השניה - כאן התשובה היא הרבה יותר חד-משמעית: כן! התעללות צילולית היא התעללות. והיא חמורה לא פחות מהתעללות פיסית. האים היית רוצה שיתיחסו אלייך בצורה כזו? אל הילדים שלך? כמובן שלא. זו חובתך לפעול. זו חובתך כלפי ההורים שמשאירים את היקר להם מכל, ואין להם מושג מה נעשה מרגע שהדלת נסגרת. ויותר מכך, זו חובתך כלפי הילדים. יוסי

סמדר 8 7

New member
ברכות על פתיחת הפורום

כמה שהנושא קשה אני מאמינה שאם נשתף כמה שיותר נוכל למנוע או לפחות לגלות בזמן

anan30

New member
ברכותלפתיחת הפורום והמון בהצלחה

אהלן יוסי נושא חשוב וכואב שקרוב ללב כל מי שיש לו ילדים מאחל המון בהצלחה עמית (מילואים)

למעלה