הודעת פתיחה

הודעת פתיחה

ארוע מרגש ויוצא דופן שאף אחד לא ישכח. זה מה שכולנו רוצים עבור ילדינו. הפקת חגיגת בר/בת מצווה דורשת המון החלטות: בחירת מועד ומקום לחגוג בו, אוכל, קישוט, תאורה, מוזיקה, הפעלות ומשחקים, מתנות, ברכות, צילום... ומה לא. הפורום הזה נועד לסייע להורים להפיק ארוע בר/בת-מצווה כזה: מתאים לסגנון המשפחה והאורחים מתאים לתקציב המשפחתי ייחודי ויוצא דופן. הפורום מפגיש בין הורים שעומדים לחגוג לילדיהם לבין הורים שכבר חגגו ויכולים לתרום מהידע והניסיון שצברו. הוא כולל מידע רב לגבי ספקים שונים שמציעים את שרותיהם (בעמוד הלוחות) וגם משתפים את הגולשים בניסיון הרב שצברו. ובנוסף לכל, מאמרים מקצועיים שיעזרו לכם לנהל את ההפקה ללא לחצים מיותרים, לא לשכוח שום פרט, לעמוד בתקציב שקבעתם לעצמכם ובסופו של דבר, לבוא רגועים לארוע ואפילו להנות ממנו. לאחר 33 שנים של עיסוק בתחום הארועים כקוסם וכממציא ומפעיל משחקי חוויה מגנטיים, החלטתי להעמיד את הידע הרב שצברתי לרשות המשפחות החוגגות. אני בטוח שהפורום הזה אכן יסייע לכם להפיק את ארוע החלומות, להתרגש, להנות ולזכור. אם יש לכם רעיונות כיצד להעשיר את הפורום החדש ולהפוך אותו למרכז מידע יעיל עבור המשפחות החוגגות, אנא הודיעו לי. בברכה, יורם

תודה למברכים... ועכשיו לעבודה

תודה לאורן ולתמי. עכשיו אנחנו נרגשים מהשקת הפורום. אני מקווה שבימים הקרובים נתחיל לראות בפורום שאלות ענייניות הקשורות לארגון ארועי בר/בת מצווה.

דורי 46

New member
ברכות על הפורום + עזרה לכל המעוניין

מזל טוב יורם על הפורום , ולכל המעוניין בעזרה בארגון בר או בת מצווה או לכל שאלה לגבי הארוע שלכם אשמח לעזור כמידת יכולתי. תמצאו אותי באתר המצורף. אבי

מזל טוב לפורום החדש ../images/Emo13.gif

כבר הרבה זמן יש לי ויכוח עם אישתי בנושא הבר מצווה של הילד. אנחנו דתיים (כיפות סרוגות) ובמגזר שלנו (לפחות בעיר שלנו) נהוג לעשות בר מצווה במלון ( שבת בר מצווה ) מזמינים כ 40 חדרים, פונים למשרד נסיעות שמארגן שבתות בר מצווה ומארגנים שבת בלון לכל המשפחה והחברים ... העניין ששבת כזאת עולה בערך (פלוס מינוס) 50 אלף שקל נראה לי טרוף להוציא 50 אלף שקל על שבת אחת לא ???? מה דעתכם ???

katam

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב ../images/Emo65.gif

חגגנו לבנינו ביולי האחרון נשמח לתת עיצות

ברוכים הבאים לפורום

אני מאד שמח שגם משפחות שכבר חגגו מוצאות עניין בפורום. אולי תהיו מוכנים לספר בפורום איך ואיפה חגגתם? אני בטוח שגולשים אחרים ישמחו לקרוא. סופ"ש נעים, יורם

אמאלה 5

New member
ברכות לפתיחת הפורןם../images/Emo65.gif

אני אמא ל- 5 ילדים מקסימים
מתוכם 4 בנים .....
- באזור הצפון. לפני שנה וחצי חגגנו לבני הבכור בר-מצווה ואני זוכרת את החיפושים הקדחתניים אחרי אטרקציות וחידושים, מתנות ורעיונות שיהפכו את האירוע להכי הכי. אז שמחה שסוף סוף נפתח פורום כזה בתפוז. אשמח לחלוק את הידע שצברתי בנושא. ובדצמבר הקרוב אנו נחגוג בר מצווה שנייה לבני השני. אפשר להעלות קישורים לאתרי ברכות וכל מיני?

אמאלה 5, אני שמח שאת איתנו

תודה על הודעתך. אני מקווה שהמון הורים שעומדים לחגוג לילדיהם ימצאו כאן תשובות ענייניות והורים שחגגו יזכו בסיפוק מהעזרה לאחרים.

למעלה