הודעת תזכורת - נהלי הפורום.

JAP Noa

New member
הודעת תזכורת - נהלי הפורום.

שמתי לב שבזמן האחרון חורגים כאן מנהלי הפורום כל הזמן. בשביל שהכניסה לפורום תהיה כיפיית לכולנו, חשוב מאוד לשמור על כמה חוקים. 1. אין לפתוח הודעות מיותרות בלי שום סיבה, במיוחד כאלה שלא נוגעות לנושא הפורום. אם אתם מעוניינים בהודעות
, אפשר לפתוח אחת כזאת ולרכז את כל ההודעות שאינן קשורות לשם. 2. כל פרט על העונה השלישית שלא משודרת כרגע בארץ צריך להיות מסומן בספוילר. אין לכתוב את הספוילרים בכותרת ההודעה. לדוגמא אם בא לי לכתוב הודעה על איזה מדהימה פופי ליפטון, ונניח וזה עוד לא שודר בארץ, אני אכתוב בכותרת ההודעה -
, סימן המתריע על ספוילר, ורק בתוכן ההודעה אני אכתוב כל מה שבא לי. כשאתם לא מסמנים בספוילרים אתם עלולים להרוס למי שעוד לא צופה בעונה השלישית את הצפיייה. שימו לב, זה שאתם משרשרים הודעה להודעה על הפרק, לא אומר שאין צורך לסמן בספוילר. אני מבקשת שתקפידו על זה, כי חבל להרוס לאנשים שעוד לא רואים. 3. אין לדבר על הורדות לא חוקיות על גבי תפוז. אין לכתוב הודעות כמו, אם מעוניינים אשלח לכם לינק. אין להגיב להודעות ולכתוב שאתם תשלחו. אני מבינה שהאיסור הזה לא ברור ולכן אני חוזרת עליו פעם אחרונה, לא ייתקבלו הודעות שמפירות זכויות יוצרים על גבי הפורום. דיי נמאס לי להעיר על זה, בפעם הבאה שאני אתקל בהודעה כזאת היא תימחק מידיית, ולא אכפת לי שמשורשרים אלייה עוד 1000 דברים חשובים מאוד. מה שאתם עושים בזמנכם הפנוי זה החלטה שלכם, אני לא הולכת להודיע לאף אחד לא לצפות בגוסיפגירל בדרכים לא דרכים, אבל יש הבדל בין מה שאתם עושים ביניכם לבין עצמכם לבין לפרסם זאת על גבי הפורום. לא ייתקבל. ובנימה יותר חיובית, כל פעילות שהייתם רוצים לעשות, כל הודעה חדשה שעוסקת בנושא מענייין, הכל מבורך. אתם יותר ממוזמנים לשלוח לי או לקרן מסר על דבר כזה, ואנחנו נפעל לקדם את זה בערוצים מקובלים, כמו נעיצת ההודעה או אפילו העלאתה לדף הראשי של תפוז. מקווה שזו הפעם האחרונה שיש צורך בהודעה כזאת. גלישה נעימה.

TetiBETTY

New member
אבל למה מחקת את ההודעה שלי על הסרט??

היא לא נוגדת שום כלל שציינת ב"נהלי הפורום"...!!

JAP Noa

New member
כי היא לא קשורה לפה..

ולא מחקתי אותה, העברתי אותה.. בכל אופן, תשימי לב לשרשר כל דבר לאן שהוא קשור..סרט לא קשור לנהלי הפורום.

GossipKid

New member
אני מתנצל על התגובה שמחקת.

היא לא הייתה לעניין ואני שמח שנמחקה. אבל בינינו, הגיע לו...

למעלה