הוזמנתי אז באתי

הוזמנתי אז באתי

שמי רונית ובעלי ואני שוקלים להעתיק את מגורונו צפונה.. עם דגש על עפולה (חזרה למקורות של בעלי) אני קצת פוחדת ומתלבטת (שקולי עבודה) לשנינו יש משפחה בעפולה ולבעלי יש גם הרבה חברים (שאני לא סובלת) מבחינת חברים לי אין בעיה.. אני מסתדרת בכל מצב (אפילו בטול כרם אני אמצא חברים )אבל עדיין חוששת.. משהו יכול לתת מידע על דירות באזור שלכן.. (דפנה ציינה שכונת רבין) המלצות על מקומות טובים.. (אני שמעתי שלמגדל העמק הרפוטיישן לא כלכך טוב.. אני טועה??) מחירים.. לשכירויות לשם התחלה.. זהו.. אני חושבת שכחתי משהו?

dafgol

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

אולי תחשבו על שכירות בתל עדשים ? שזה בעצם הכי קרוב גם לעפולה גם למגדל העמק ושמה זה לא דירות כמו פה , אלא בית עם גינה וכו'.....
שריתוש את יודעת אם יש בתים להשכרה אצלכם בתל ?
עדן בכמה השכרתם את הדירה שלכם לאחות של אמיר ? אני יכולה לברר לך גם בקיבוץ כפר החורש על שכירות ( חברה שלי ובעלולה גרים שם בשכירות ) ואז זה קרוב אלינו , אבל זה לא בתוך מגדל העמק , וזה ירוק וזה גם קרוב אלי הביתה
מקווה שבמהלך היום או הערב כבר יהיו תשובות משרית ועדן ( שרית מבשלת עכשיו לסופ"ש ויש לה מסיבת יומולדת להכין
ועדן בעבודה , האמת גמני בעבודה אבל אין לי כח לכלום כבר) ובכל מקרה את מוזמנת לקשקש איתנו פה
ולמצוא חברות חדשות מהסביבה

איזה כיף .. את ממש נחמדה.. כבר

מרגישה בבית.. תל עדשים לא יקר? אשמח לדעת את טווח המחירים.. במושבים.. קיבוצים.. וכל המידע..

frige

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

בתור תושבת מגדל העמק לשעבר (ולא בגלל סטיגמות וכאלה, פשוט היתה הצעה לבנות פה בהרחבה - תל-עדשים, בגלל זה עברנו). לא רואה שום סיבה לשלול את המקום. להיפך, בעלי במקור מעפולה וסחבתי אותו למגדל העמק (הוא כל הזמן היה מסתלבט ואומר שבזכותו הרמה בעיר עלתה
). יש לי דירת 3 חדרים (80 מ"ר) במגדל העמק, אנחנו משכירים את הדירה לפחות עד סוף דצמבר, הוא פשוט צריך להודיע לנו מה המצב שלו. אם יהיה שינוי אודיע. בקשר לתל-עדשים, השכירות פה היא מאוד, מאוד יקרה שלא לדבר על המיסים ואת כל זה צריך לקחת בחשבון, על אחת כמה וכמה שעוד לא ידוע לכם מה קורה עם עבודה וכו'... אבל תמיד אפשר לברר אצלנו במזכירות של תל-עדשים. הכל תלוי גם במס' הנפשות ובגודל הבית הרצוי. אני יודעת שיש פה כמה דירות/חדרים להשכרה, צריך רק לברר. אפילו סיבוב עם הרכב באיזור ויש פה שלטים בכמה מקומות (כשאני מטיילת עם הילדים אני רואה). בכל אופן, מה שלא תבחרו שתהיה לכם המון המון הצלחה והמון המון סבלנות.
שרית

dafgol

New member
טוב שאלתי עבורך לגביי כפר החורש

החברה שגרה שם פשוט עובדת פה איתי
דירת 4 חדרים עולה 1800 ש"ל לחודש ( כולל ארנונה ) זה מה שהיא יודעת להגיד לי \ אם תרצי מס' טלפון לברור יותר פרטים תגידי לי ואבקש ממנה שם וטלפון למי לפנות ולברר. טוב אם את מרגישה בבית.....לכי תדליקי בויילר , נגמרו המים החמים

אני מסתכלת כמה שניות על המקשים ולא

יודעת מה לכתוב.. אנחנו משלמים 2500 ש"ח ל 3ח' לא כולל כלום.. בהוד השרון.. נראה לי שבפעם הבאה שנגיע לביקור בעפולה אזמין עצמי למסע הכרות עם המקום.. אפשר? ולגבי הבוילר.. דלוק.. מחכה לך שתכבי אותו..

frige

New member
ברור שאפשר

בדרך את מוזמנת גם לתל-עדשים. שכנים שלנו משכירים את הבית שלהם (180 מ"ר בערך) עם גינה יפה ב- תחזיקי חזק - 700$ לא כולל מיסים והם יקרים פה. יש פה בתים יותר קטנים, יותר זולים. אח שלי למשל כשרצה לשכור פה היה פה בית ב-1700 ש"ח אם אני לא טועה.

dafgol

New member
יאללה בואי , מה את מאיימת עלינו

הנה כבר חסכנו לך כמה ג'ובות
....ועכשיו כשאת רואה את הפערים , וזה עוד רק בשליף....בלי להתעמק ולברר יותר מידי...... באמת אולי תקפצו למסע בסביבה .... אני תכף מכבה את הבויילר

frige

New member
תאמרי לי גיברת,

את לא בעבודה? מה קורה? איזה כיף שכך פתאום במשך היום יש לי עם מי להתכתב. מה עם ג'ולן? ורזו'ש? וברו'ש? אין, שבוע הבא איזה יום תחכו לי הנה אני באאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

dafgol

New member
אני בעבודה אבל אין לי כח לכלום

לא יום טוב שלי.... הבנים בסדר
מוציאים לי את המיץ טיפה אחרי טיפה....ועכדיו אי אפשר לצאת איתם החוצה אחה"צ.....אז אחרי העבודה אני טסה הביתה לארגן קצת , לבשל קצת , אח"כ מוציאה את הבנים מהגנים והם מסנג'רים אותי BIG TIME
גולן......בעבודה ....הרבה שעות ....עוד שבועיים נוסע לניגרייה וכשחוזר יוצא למילואים .....ככה שאני די לבד באופן כללי איתם. אם שבוע הבא יהיה יפה , תבואי עם הבנים ונלך כל הצ'כונה למגרש המשחקים החדש ...יהיה מוי כייף
נעשה מפגש פורום.....

frige

New member
בכיף

ואין מה לעשות עם החורף הזה, צריך למצוע תעסוקות לילדים. אלעד ואיתי למשל במשך היום היינו יוצאים לאיזו שעה למרפסת היו משחקים בגינה. עכשיו שיגעוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן (כמו שג'קי מקייטן היה צועק). אבל הם מעסיקים את עצמם כל כך יפה
. מבלגנים כל מה שאלי מסדר כל פעם. חחחח

בטח שבת הבאה נצפין

השבת הזאת אני מארחת כ 25 איש לארוחת ערב ביום שישי.. בשבת אני ארצה לנוחחחחחח בעלי יהיה מבסוט.. הוא לא מאמין לי שאני באמת מסכימה לנסות ...

dafgol

New member
יופי אז נתאם לקראת שבוע הבא

בכיף נתארגן על מפגש מיוחד

frige

New member
אוף, דווקא שבת הבאה

הבטחתי לאח שלי להגיע לכפר יונה לראות היכן הוא התמקם לו עם חברתו. בהצלחה באירוח. אם תרצי רעיונות, מתכונים אנחנו פה. לא חסר.

בנוגע לארוח

יש לאחותי יומולדת והחלטתי לארח את המשפחות אצלי.. בתפריט. - קוסקוס - מפרום - תפ"א וחציל - מרק שעועית - מרק ירקות אמיתי של הקוסקוס - מסייר (חמוצים לקוסקוס) וסלט דלעת חריף עוף מתוק תפ"א בתנור כבד עוף על מצע חסה שניצל אורז עם אטריות תירס מבושל סלט ירוק עם רימונים ורוטב מתקתק ועוגות - אחותי הגדולה מביאה איתה.. (העפולאית שלנו) נראה לכן מספיק?

frige

New member
מספיק ביותר

כל הכבוד. אם את צריכה מתכונים. תדפדפי קצת אחורה את הארוחה הזו (פחות או יותר) הכנתי לפני שבועיים ויש שם תמונות. בהצלחה ומזל טוב לאחותך.

באמת נראה נהדר

תודה.. אבל בשביל תפריט הזה אני לא צריכה אפילו להיות במטבח.. זה הספיצליאטה שלי..
אבל כיף לדעת שיש עם מי להתייעץ.. ולהחליף מתכונים.. אולי בכל זאת תעזרי לי.. נורא בא לי מרק תירס עם נטפי ביצה.. יש לך מתכון?

frige

New member
הנה - מרק תירס

החומרים בצל גדול קופסת שימורי תירס (550 גרם) 2 כפות קורנפלור 2 כפות רוטב סויה כף שטוחה מרק בטעם עוף (פרווה) שמן לטיגון בצל ירוק ביצה ההכנה קוצצים את הבצל ומטגנים בסיר עד להזהבה. מוסיפים לסיר את תכולת קופסת התירס (עם הנוזלים) ועוד 3 כוסות מים רותחים. מוסיפים את שאר החומרים ומביאים שוב לרתיחה. מעבירים לבלנדר וטוחנים למשך מספר שניות בלבד, כך שגרגרי התירס נטחנים באופן חלקי. קוצצים דק את הבצל הירוק ומפזרים מעט מעל כל צלחת מרק. לקשקש ביצה ועם המזלג לטפטף קצת קצת לתוך המרק בזמן הבישול שלו. בתאבון.

למעלה